PDA

View Full Version : на Шел Бояна ми откъртиха капачката на резервоара!!!!



bouncer
20-05-2007, 17:42
колеги,
адски съм възмУтен! вчера заредих на Шел Бояна и като си отивах към колата видях че не ми е затворен капака на резервоара. като се приближих видях че не само не е затворен ами и е откъртен! беше счупена пантата която държи капака и ми остана в ръцете! дигнах луд скандал и в понеделник ще ходя да се разправям с управителя да ми плати ремонта или да ми намери нов капак. подадох жалба в 6-то РПУ и ми издадоха служебна бележка за пред застрахователите, но не знам дали ще го признаят за щета. бесен съм! писна ми некви селяни да си отварят вратите в колата ми и да остават гадни вдлъбнатини, писна ми от дупки по улиците да ремонтирам бронии през месец, писна ми от комплексари, които ми дерат колата щото съм им спрял на мястото, което е обшествено и те нямат никакви права върху него!!! писна ми некви дебили да ми развалят удоволствието от колата!!!

joroalfa
20-05-2007, 18:28
напълно те разбирам,че си побеснял,наистина е пълно с комплексари,които като не могат да си позволят лукса да притежават спортна кола,още повече наточена си умират от яд..това предни,задни емблеми..това вратите в колата..редовни простотии.добре,че си си изкарал бележка от полицията,търси си правата докрай,ще ти я признаят за щета.айде успех

vinchenco1
21-05-2007, 01:29
Bouncer Напълно те подкрепям,имам чувството че хората вместо да се кефят на хубавата кола,макар и да не е тяхна,по всякакъв начин се опитват да я разрушат.Но това приятелю е БГ-манталитета,вместо да се стремят към нещо което другите притежават,те точно обратното,стремят се да те придърпат при тях,тези които са мижитурките,марионетките ........Спирам че много вземах да се надъхвам и аз... :evil:

leshoiad
21-05-2007, 05:36
А казват в Сф -култура. Нищо подобно, цялата ни държава е селска.

JOVANI_1974
21-05-2007, 19:51
Е какво искаш, като софия се напъни със селяни, тук идва наи голямата сган от провинцията. Свестните хора нямат нужда да идват тук и да се крият в големия град от кой знае какво.

trustworthy
21-05-2007, 21:33
Ако ще внесе някакво успокоение, да кажа, че на мен са ми трошили капачка на ОМВ - Гарата, момчето беше от Добрич, ако не се лъжа и просто случайно го видях през витрината как я намества да не си личи, че виси. Като отивах към колата, не гледаше ухилен като пача, ама като му пуснах въпрос за капачката и се озъби :)
Оставят ги на автомат да зарежда и като изключи пистолета подскача и чупи капачката

П.П. Това ми се случи със служебната кола, де :)

proper
24-05-2007, 11:50
ако някой ми счупи капачката ще му я завра първо да не казвам къде и после ше го изкривя от ритници. Егати племето сме ....

Mind_Control
24-05-2007, 14:48
а бе кво да ви кажа.. на мен всеки път се опитват да ми отворят капачката преди да съм я отключил и дърпат ли дърпат... аз не мога да разбера не виждат ли, че има ключалка, ебах ти тъпанарите..

ivelin
27-05-2007, 23:06
олигофренията е навсякъде колеги ,не знам к'во бих направил ако ми направят нещо от сорта...ама се сещам :dark2:

MONI
28-05-2007, 11:38
а бе кво да ви кажа.. на мен всеки път се опитват да ми отворят капачката преди да съм я отключил и дърпат ли дърпат... аз не мога да разбера не виждат ли, че има ключалка, ебах ти тъпанарите..

Аз за тва винаги слизам и аз си я отвярм, отключвам, закачам и т.н.....така си ми остана от отдвавна от старата ми кола при която имаше опасност от счупване на капака.

Mind_Control
28-05-2007, 11:44
а бе кво да ви кажа.. на мен всеки път се опитват да ми отворят капачката преди да съм я отключил и дърпат ли дърпат... аз не мога да разбера не виждат ли, че има ключалка, ебах ти тъпанарите..

Аз за тва винаги слизам и аз си я отвярм, отключвам, закачам и т.н.....така си ми остана от отдвавна от старата ми кола при която имаше опасност от счупване на капака.

е и аз, ама понякога докато сляза, те вече са почнали да правят опити..

alex37
01-06-2007, 20:20
А казват в Сф -култура. Нищо подобно, цялата ни държава е селска.

То и в южната ни съседка е така племето е едно и също ...

koko
01-06-2007, 23:43
Винаги без изключение на ОМВ в Шумен, винаги се опитват и дърпат да отворят сякаш не се сещат че ще е заключена капачката на резервоара. Затова опитвам да иг изпреваря и да отворя преди работникът да е отишъл до колата ми. Напоследък започнах и сам да си я зареждам заради тези простотии. А както горе колегата каза, отвратително е с това по паркингите тези около теб да не внимават и да си блъскат вратите в колата ми. Това е поводът, макар и да изглежда доста комично отстрани, всячески да избягвам успоредното паркиране. Или ако няма как и се наложи, гледам да спирам в позиция някак по диагонал, че следавщия който спре до мен да не може плътно да приближи шофьорската си врата до борда на моята алфа. Знам, че звучи много ексцентрично, но аз лично изживявам много дълбоко и трагично всяка нова вдлъбнатинка по колата. Така поне спряха да я блъскат. :D

tutin
08-07-2007, 12:15
Радвайте се, на жена ми на GTV-то не остана нищо. Гепиха всички възможни емблеми на Pinin Farina, хвърляха и паве (!!) на предния капак, драха я с ключ, най-редовно разни лайнари й дерят броните ту отпред, ту отзад, оня ден и отстрани. Просто трагедия, завистливо племе майка му стара.

bobi_25_
11-07-2007, 22:51
Е тук си много прав колега. В нашата скапана държава ниама ништо друго освен комплексари и завидливи копелета.....!

bobi
27-07-2007, 08:13
:evil: така е сички завиждат !!!!!! :x :x

пиши на кирилица колега!!!

pr_00f
27-07-2007, 11:29
Колега, писането на кирилица във форума е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
Прочети правилата.

bobi
27-07-2007, 15:10
да мерси просто ми се беше развалила програмата :roll:

proper
27-07-2007, 15:35
супер, няма проблеми вече..

dilian alfa gtv
29-07-2007, 17:01
абсолютно сте прави защото имам колата от два дни и който е види тази кола запчва изведнъж да се радва като малко дете направо не съм очаквал да стана такъв център на внимание.пример вчера ходих плаж с колата и паркирах на платен паркинг която кола паркира и като слезнат хората минават всички оглеждат gtv-то въздишат от кеф
и се чудят и маят отначало каква е тази кола и какъв модел понеже са рядкост и има хора които въобще не знаянт че има такъв модел алфа вечерта някои хора е мислиха за ферари да видиш завист в мои приятели с а3 голф и тем подобни масови автомобили.просто си личи кой се радва истински на колата и кой като я види сякаш си го залал с вряля вода.тази кола е голам майтап бе хора -спирам на паркинг пълен бмв и мерцедес и се купета и всеки се върти около колата ми разглежда все едно съм паркирал космически кораб а на баровеца колко му е гадно че поглеждат мерцедеса му а :lol: :lol: имах представа какво купувам но сега взех да разбирам самата истина вие знаете.чуствам тази кола вече част от мен и недай си боже някой да ми едокосне прсто ако го видя догато го прави незман как ще реагирам но ще стане голяма беля