PDA

View Full Version : Алфа трак дей 2020 - запитване!!!



tsvety
06-07-2020, 15:49
Бихте ли присъствали на Трак дей на писта Дракон - Калояново на 16 август 2020г?

Предвид нестандартните времена в които живеем, това е единствената възможна дата за 2020, обръщаме се към всички, за да видим до колко тази дата ще е удобна за желаещите на вземат участие

italfen
06-07-2020, 16:37
Твърде горещо е за повечето автомобили през това време на годината.

tsvety
06-07-2020, 16:39
Твърде горещо е за повечето автомобили през това време на годината.

Точно поради тази причина и това че е отпускарски сезон , правим и запитването

Alfa User
06-07-2020, 22:26
Мисля, че ще е редно в анкетата да гласуват САМО хората, които мислят наистина да карат !
Иначе зяпачи ще се намерят достатъчно ... и съответно "снимачи" ...

Furious 155
07-07-2020, 15:03
Ще се опитам дори да карам! ;)

italfen
08-07-2020, 18:10
Миналата година на трак дея карах за пръв път въобще на писта, времето беше лошо като валеше и останах с впечатлението от малкото сцепление на мокро, като автомобила почти не загряваше.

Преди месец карах на Калояново, беше 29-30 градуса... 1-во гумите много по-бързо прегряват, спирачките във втора бърза обиколка почти ги няма ... а маслото и водата са 100-110...

Та в този ред на мисли, ако Август е 40 градуса, не виждам повече от 4-5 участника подготвени за такива условия на пистата.

Според мен го организирайте малко по от рано, дори и следващата година да е, но и повече хора ще разберат и по подходящо време за каране ще е.

tsvety
09-07-2020, 10:25
Миналата година на трак дея карах за пръв път въобще на писта, времето беше лошо като валеше и останах с впечатлението от малкото сцепление на мокро, като автомобила почти не загряваше.

Преди месец карах на Калояново, беше 29-30 градуса... 1-во гумите много по-бързо прегряват, спирачките във втора бърза обиколка почти ги няма ... а маслото и водата са 100-110...

Та в този ред на мисли, ако Август е 40 градуса, не виждам повече от 4-5 участника подготвени за такива условия на пистата.

Според мен го организирайте малко по от рано, дори и следващата година да е, но и повече хора ще разберат и по подходящо време за каране ще е.


Разбирам съображенията ти, и ги споделям.
Тази година датата за трак дей на Калояново ни беше 24 април, но предвид извънредното положение не можа да се състои събитието. Сега единствената сводона дата е тази, но и според мен също не е подходяща

tsvety
09-07-2020, 10:37
Трак дей на тази дата е отказан и няма да се проведе. Заради натоварения график на писта Дракон, опция за друга дата през 2020 няма. Затова ви пожелавам да бъдете здрави и ще се видим на пистата другата година