PDA

View Full Version : Giulia/Stelvio - байпас за Старт/Стоп системата - групова поръчка



Yavor
23-07-2020, 11:30
Привет колеги,
някои от вас знаят, че наскоро се обзаведох с една Джулия от Канада - КУ4ка с 280 бензинови магарета.
Много ме дразни старт/стоп системата - виждам че и доста други собственици по света ги дразни.
Един поляк, известен в Алфаоунър като epsonix е разработил едно устройство, което байпасва старт/системата без препрограмиране на ЕКУ, съответно може да се премахне когато човек реши, както и да се препрограмира дали да я изключва или включва и т.н.
По същество това устройство се свързва последователно на копчето за управление на старт/стоп и следи състоянието на светодиода - ако е загасен ( т.е. системата е активна) симулира натискане на бутона и системата се изключва.
Ето му онлайн магазина на господина: https://shop.stuff4car.com/en/index.php?route=common/home
Ето и едно видео за монтажа и употребата на джаджата ( на полски е) : https://www.youtube.com/watch?v=QHjwnii1NtQ&feature=emb_logo

Джаджата е подходяща за всички Джулия и Стелвио - независимо от мотора и пазара, за който са произведени.

Аз се свързах с него и договорих подобрени цени - базовата цена е 85 евро, а ето това е схемата за отстъпка, която той ми предложи:
A.3pcs 12%

B.4PCS 14%

C.5PCS 16%

D.6PCS 18%

E.7PCS 20%

F.8PCS to 12pcs + say21+ 1% per additional pcs above 8

Съответно за транспорта схемата е 15 евро за първата бройка + 1 евро за всяка следваща.

Видимо е, че колкото повече се съберем - толкова по-добре.
До момента имам 3 бройки за заявяване, пишете искате ли още.

Аз се ангажирам да му поръчам и платя и след като ги получа да ги разпратя на всички поръчали.
Ще ми плащате като получавате - съответно моля за коректност, за да не си остана с няколко модула, които да си чукам по тиквата :)

Yavor
31-07-2020, 11:29
Поръчката е направена, хванахме 20% отстъпка.
Като получа пратката следващата седмица ще пиша на поръчалите, за да се разберем за доставката!

galfa
07-09-2020, 15:41
Аз ли нещо не разбирам, или не всички имат бутон за изключване на старт стоп системата?

171717