PDA

View Full Version : Табло



leshoiad
23-05-2007, 06:14
Дайте идей за цвят на централната конзола. Беше ми се олющило силиконвото покритие и са съм свалил всичко, свалих старото покритие и се чудя как да го направя. Колата е бордо знаете, а вътре е като всички други GTV-та.

bouncer
23-05-2007, 11:36
батка и аз точно това мисля сега да првя че много ме дразни! трудно ли се сваля? само конзолата ли свали или и пластмасато около скоростния лост? а за цвета - черен. друго няма да и стои добре. с какво смяташ да го боядисаш? във форума имаше една тема по въпроса и казаха че най-добре е със специален спрей дето не помня как се казваше. аз лично имам друга идея ама ако стане ще я видите на живо на италфеста или по сбирките :)

Stoyan Georgiev
23-05-2007, 14:55
може да пробваш цвета на самата кола, или пък да смениш цялата тапицерия сас бежова :D

leshoiad
24-05-2007, 07:16
В ммента съм изкъртил всички черколяци, не се разглобява трудно даже много лесно, но зао дкат му хванеш целия замисъл на скрепяването. За цвят съм замислил - сребристо, нещо подобно ше стане като на новите конзоли,, на новите GTV-та, и няма да г боядисвам със спрей а с автмобилна боя и тгоре лак-глазурит че да няма повече драскане.

proper
24-05-2007, 11:55
оригинална нова конзола от ВантоТрейд, половината конзола всъщност която е до скоростния лост и подлакътника е 150лв.
За 300-400 в Вилмар ми каза пича че цялата в кожа ще ми я направи с изтъняване при духалките за да си влезе като оригинална... та и аз мисля още...

bouncer
24-05-2007, 12:38
мдаа, и на мене тва ми беше идеята - да я облицовам в кожа, щото ще стане много красиво! сега търся къде да го направя.

stefanGTV
24-05-2007, 22:07
на мен като ми вкараха колата беше много изтъркана това нещо и реших проблема с евтин афтършейв и гъбичка /с по грубото/ и стана хубаво между другото .Мислех първо да го изтъркам и да го боядисвам, ама то стана матово черно и на мен ми харесва и не го пипах повече, щото като го баядисам след време така или иначе пак ще се наложи да се намесвам...

proper
27-05-2007, 18:31
мдаа, и на мене тва ми беше идеята - да я облицовам в кожа, щото ще стане много красиво! сега търся къде да го направя.

във Вилмар са много добри, правят уникални неща и на много много скъпи коли ...така че....

намира се в ИталСервиз под моста след Плиска... вътре в самия сервиз са, няма надписи отвън.... на КГБ (Петко) волана там е правен и на много други също и си струва, ако можеш да си го позволиш разбира се, защото е малко по-скъпо от нова конзола....