PDA

View Full Version : Алфа фест 2021 - Родопи - отзиви и снимки след събитието



tsvety
07-09-2021, 14:55
Искам да изкажа огромната си благодарност към всички присъстващи на това събитие!!!

Както винаги от 2018 та и до днес Събитието беше ТОП!!!
За мен това младо и ново събитие - само на 4 години - е бутиковото събитие на Клуб Алфа Ромео България!!!

Винаги когато започваме организацията на това събитие сме с приповдигнато настроение, всичко го правим със страст и сърце и мисля ,че всеки присъстващ го усети!

Толкова красиви спомени, толкова красиви места, толкова весели моменти само за 4 събития - невероятно!!!
Колонно каране сред красивата ни природа с красивите ни коли и с много приятелски смях и шеги - БЕЗЦЕННО!!!

Поклон пред вас , участниците!!!
Благодарности за хубавото ви настроение и многото усмивки, които видях!!!
Догодина по същото време!!!


Който има снимки и клипове може да ги сподели с нас !
В очакване сме на страхотния ни видео-клип от колегата Николас!

Alfa Mania4ka
08-09-2021, 14:17
Може да надниквате периодично и в този албум https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1542222729452775&type=3
Тук всеки, който иска може да качва сними от феста.

mimouzunov
08-09-2021, 15:51
Може да надниквате периодично и в този албум https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1542222729452775&type=3
Тук всеки, който иска може да качва сними от феста.

...

mimouzunov
22-10-2021, 15:16
Едно фото от ТОП събитието няма ли да се появи!?

Alfa User
09-11-2021, 21:41
Едно фото от ТОП събитието няма ли да се появи!?

Глас в пустиня, братко ... Ще има да си чакаш някакъв отговор - поне дано не е заедно с второто Пришествие !!!

А може би отговора се крие във въпроса ти - събитието беше точно ТОП, и може би не е редно прахоляка кат нас да става свидетел на такива висши преживявания ...

Не си платил едни кинти за членство - ми сори, отритнат си и нямаш право на глас ... нищо, че си повече фен от тийн-овете, раздаващи го патрони с колите на бащите си!!!

Не си платил едни кинти за събитието - ми сори, отритнат си и нямаш право да видиш ... нищо, че точно тогава може да си нямал финансовата възможност или времето да присъстваш, колкото и да си искал!!!

Официалната група в Тефтера - ЗАТВОРЕНА, да не би някой да види безценните снимки от уникалните събития и да реши, че иска да стане част от общността "Алфа Ромео - България" ... Защото явно не всеки фен на марката в България може да бъде "официален фен" - колкото и тъпо да звучи това!!!

Защото, както неведнъж вече четох тук и по разни групи из соц-мрежите - феновете са ония, дето могат да плащат... Другите са некви мърсоли с особени претенции без никакво покритие...

Лично за мен утехата е, че колегите ФЕНОВЕ извън България не мислят така, и се радват на всяко споделено мероприятие от нас, на всяка дребничка дори Alfa-емоция - там истинския дух на болните ALFISTI е жив, и изпълнява абсолютната си жизнена същност - споделяне, помагане, симпатии!!!

И ако (както предполагам де) ще бъде изтрито това мнение и може би нещо повече - искам да помоля хората, които сте го видели - МОЛЯ, попитайте по-старите фенове от вас какво и как наистина беше преди!!! Защото изобщо не е трудно да се постигне отново - само трябва да се промени едно мислене, една нагласа и едно отношение - и ще спечелят всички!!!

И да се върнат нещата така, какъвто беше Клуба в началото - когато всичко беше истинско - хора, идеи, емоции, мероприятия ...

V@K@T@
09-11-2021, 22:56
Аз така и не разбрах какъв точно ти е проблема на тебе ама все тая.
За мен събора беше повече от страхотен. Покарахме доста километри в приятна компания. Посетихме интересни места. Маршрута беше много добър. На вечерите са позабавляваме, поприказвахме и т.н. общо взето оплаквания немам.
Ако на някой, който дори не е присъствал не му е харесало .... Мисля, че е обяснимо защо.

dansguardian
10-11-2021, 08:52
Според мен трябва Бойко Рашков да разследва тази организирана социална група във Фейс-а, как така ще е затворена и на какво основание, касае ли се за престъпления от общ характер, разпространяват ли се забранени субстанции, топлес снимки на млади Алфи?
Време е компетентните органи да се заемат със случая и да изкарат на светло поне една снимка от девинското събитие, да види народа какво е това Алфа Ромео.

mimouzunov
10-11-2021, 12:09
Аз така и не разбрах какъв точно ти е проблема на тебе ама все тая.
За мен събора беше повече от страхотен. Покарахме доста километри в приятна компания. Посетихме интересни места. Маршрута беше много добър. На вечерите са позабавляваме, поприказвахме и т.н. общо взето оплаквания немам.
Ако на някой, който дори не е присъствал не му е харесало .... Мисля, че е обяснимо защо.

А редно ли е според теб едно фото да няма на сбирка от такъм мащаб/ранг!?!? И то във форум на въпросната марка, където е обявено!?!?

Мои приятел е засякъл въпросния ден "някакви алфи по пътя" и ме попита дали не е имало някаква сбирка и тн, как да му пратя фото да види какво е било!?
Не е нормално това.

V@K@T@
10-11-2021, 16:45
Доста снимки се качиха във фейса от много хора ... Просто явно не влизат тук или нямат регистрация. Аз снимки видях много и на няколко места.

mimouzunov
10-11-2021, 17:17
Доста снимки се качиха във фейса от много хора ... Просто явно не влизат тук или нямат регистрация. Аз снимки видях много и на няколко места.

Аз снимки където трябва да има не видях.
Не ползвам феисбуци и тн.
Няма какво да напиша/кажа повече по темата.

Бобби
12-11-2021, 18:47
Темата е..:Алфа фест 2021 - Родопи - отзиви и снимки след събитието
За мен е пълен аут, който каквото и да говори..;)...нищо общо със заглавието...

ecotronic
13-11-2021, 18:19
То самото заглавие е формулирано неправилно. Какво означава "снимки след събитието" ?