PDA

View Full Version : Проблем+Firefox



Bobo
25-05-2007, 02:53
"Като се опитам да ти цитирам личното като отговор и Фирефоха блокира (Send/Don't send). Открили сте някакъв нов експлойт за тоя браузър"

Това го пускам за гурувците :lol: Кажете че човека е от нашите а пък проблемация има и сигурно не само той :roll:

Това се случва само в нашия форум в другите няма проблем :roll:

morfius
25-05-2007, 02:59
Пробвах с цитати на лични (без да ги пращам), проблем няма.
Възможно е да е от плъгини аз такива не съм качвал.
Я да си каже и версията на мозилата все пак.

Bobo
25-05-2007, 03:06
Пробвах с цитати на лични (без да ги пращам), проблем няма.
Възможно е да е от плъгини аз такива не съм качвал.
Я да си каже и версията на мозилата все пак.

Е то без да ги пращаш не става :lol: Пращай и пробвай :wink:

morfius
25-05-2007, 03:11
Току що ти препратих едно за пробата, замина успешно.

Bobo
25-05-2007, 03:33
Хработи бре :lol: Чакаме фиидбек за версията начи :wink:

morfius
25-05-2007, 03:54
Версия и плъгини.
Аз съм с 1.5.0.11 и никакви плъгини.

Antaris
25-05-2007, 10:03
Случата беше при мен, но днес вече я няма :?:
Версията ми е 2.0.0.3, плъгини имам Addblock Plus и Forecastfox, не съм ъпдейтвал нищо от случката насам.
Друг проблем съществуваше в раздел "Купува", когато натисна "Нова Тема" ме връщаше на главната страница на форума. Сега и това е наред.
Бобо, рестартиран ли е форума ?? Или базата му данни ?

bass
25-05-2007, 13:04
При положение, че проблемът се проявява само при един човек, не виждам що трябва да се почва с проверка на форума, базата му и т.н. ... Па има и други браузъри освен Firefox, ако е бил толкова спешен случаят :-)

Bobo
25-05-2007, 15:59
При положение, че проблемът се проявява само при един човек, не виждам що трябва да се почва с проверка на форума, базата му и т.н. ... Па има и други браузъри освен Firefox, ако е бил толкова спешен случаят :-)

Са да те светна знаеш от кога съм в бизнеса :wink: Много е важна обратната връзка с потребителите - дори да има 60% крап може да се открият грешки които не подозираш :wink: + Това този раздел е направен точно затова :idea: Или предлагаш потребителите да се събират по 10-ма в кръчма и като се съберат над 5 с един проблем тогава да се пуска тема :?: Не го взимай така навътре и никога не пренебрегвай нищо ! Знам че не ти е лесно направил си много но все пак ... :wink:

bass
25-05-2007, 16:23
Да, тва с обратната връзка е много вярно (особено като става въпрос за клиенти, които ти носят доход).
Мисълта ми беше, че този и ред други случаи предполагат поне едно елементарно начално съобразяване на нещата, преди да се излезе с некво генерално заключение за причините.
Да не ти давам примери за твойте реакции на изцепки от сорта:
- Помагайте, гасне в движение!
- Дебитомер!!!

:D :D :P

п.с. Земете му турете на бобо един ранг "Старши осветител" бре :-P


Са да те светна

Antaris
25-05-2007, 17:29
При положение, че проблемът се проявява само при един човек, не виждам що трябва да се почва с проверка на форума, базата му и т.н. ... Па има и други браузъри освен Firefox, ако е бил толкова спешен случаят :-)
На тоя един човек му се налага да рови в доста форуми, и е модератор във http://forums.find-bg.com/
Освен това случката е доста шашава и навежда към мисли за сдухан SQL/MSQL/MySQL (не знам каква точно база данни ползва този форум).
Дано проблема да е при мен, но не ми се вярва :roll:


п.с. Земете му турете на бобо един ранг "Старши осветител" бре :-P


Са да те светна

Еми като някой не може да "пекне" обикновено трябва да го "светнат" :D

bass
25-05-2007, 17:49
Въх... По-рано да бехте се обозначили кви сте бе - да не се бутам из капацитетите. То титли, то чудо...

Mury
25-05-2007, 18:32
Я стиа сте си мерили пишките ако обичате да не ви ги резнем :twisted: :twisted: имало проблем вече нема нали начи сичко е наред :lol: :lol: