PDA

View Full Version : Пролетен събор на Клуб Алфа Ромео България - 26 март 2022 - Жребчево



tsvety
15-02-2022, 09:16
Имаме удоволствието да Ви поканим на траниционния Пролетен събор на Клуб Алфа Ромео България
Той ще се проведе на язорив Жребчево на 26 март 2022 г. /събота/

Часът на събиране и съответно информация до къде ще разходим красивите си коли ще бъде уточнено допълнително

За нашето прекрасно изкарване ще се погрижат от хотел Аглика Палас!!!

https://www.aglikapalace.com/

Всеки сам може да направи резервация на стаята, която желае на тел. 0893 312 754 като уточни ,че става въпрос за Алфа събора!!!
Цялостна информация за настаняване на деца, кученца и т.н. подробности ще ви дадат от хотела- домакин!

Моля желаещите да участват да се запишат в коментар под този пост и да уточнят салата или предястие с което да ги чака в ресторанта.
Прилагам меню!
КРАЕН СРОК ЗА ЗАПИСВАНЕ - 21 март 2022 г


Две години нямахме късмета да осъществим Пролетен събор заради пандемичната обстановка, но се надяваме сега нещата да се случат и да се съберем с приятели!


МЕНЮ (https://clubalfaromeo.com/carb/CARB%20menu.pdf)

Програма за Пролетен събор – Жребчево 26 март 2022г

10,00ч – събиране на паркинга на хотел Аглика Палас – Жребчево
11,00ч – тръгване към Тракийска гробница Голяма Косматка
12,30 ч- разглеждане на Тракийска гробница – беседа
13,30 – тръгване от Тракийска гробница
14,00 - Обяд в бистро Светица
15,30 – тръгване към Потопената църква
16,30- Разглеждане ва Потопената църква
17,00 – Тръгване към хотел Аглика Палас
20,00 – Веселата част в ресторанта на хотел Аглика Палас

На 27 март 2022г

11,30ч - тръгваме към Храм паметник Рождество Христово в гр. Шипка


Пояснения:
- За колегите, който ще нощуват в хотел Аглига Палас при пристигането си могат да си оставят багажа в хотела и да се настанят в стаите си!!
- За посещението на Тракийската гробница Голяма косматка ще събирам пари , за да се плати входа на куп
Цената е 4 лв на възрастен
Децата до 7 години са безплатно!
Деца над 7 години - 2 лв
- на паркинга на Тракийската гробница и пред хотел Аглика ще се правят снимки!

За сега е това!
До скоро!

mordohy
23-02-2022, 20:43
Резервирах!

mimouzunov
23-02-2022, 21:16
На 26-ти март е откриването на мото сезона в София!
Ще хвърлям монета явно...

angelovi69
23-02-2022, 22:48
пиша се и тука
Трима. Аз, жената, детето /на 17г./
Салати Овчарска, Цезар и чушки бюрек! И ваксини да носите, моята е към 54 градуса

alfata1971
24-02-2022, 14:23
Там сме !!! Комплекса ще работи на цяло и не е нужно да се поръчва нещо за хапване предварително(така казаха от рецепцията).Взимам Колата ,червеите,въдиците и ще се видим на срещата.Поздрави !!!

tsvety
08-03-2022, 12:51
По-голямата част от хората са се записали в Фейсбук събитието, затова към 15 март ще обобщя списъка със записани!

Ето и уточнение!!!
Към всички, които искат да си резевриват стая в хотела, но не успяват да се свържат по телефона!!!
Разговарях със собственика на хотела, предвид многото работа която трябва да свършат, за да заработи комплекса, не винаги има човек на телефона. Спокойно може да пускате съобщения на Вайбър или на имейла на хотела с желаната от вас стая. reservations@aglika.bg Моля пишете че е за Алфа събора и съответно ще ви бъде направена резервацията. В хотела има достатъчно на брой стаи за да ни събере!!!
Ако мога да ви съдействам с него съм насреща!

tsvety
14-03-2022, 17:06
Към момента бройката на записани е 30 човека.

Моля , колегата alfata1971 да уточни колко души ще идват с него и колко коли. Важно е за организацията!!!

alfata1971
15-03-2022, 12:45
Привет Цвети !! Аз съм сам и съм си запазил стая по-рано.Колата ми е една.

tsvety
17-03-2022, 17:20
Програма за Пролетен събор – Жребчево 26 март 2022г

10,00ч – събиране на паркинга на хотел Аглика Палас – Жребчево
11,00ч – тръгване към Тракийска гробница Голяма Косматка
12,30 ч- разглеждане на Тракийска гробница – беседа
13,30 – тръгване от Тракийска гробница
14,00 - Обяд в бистро Светица
15,30 – тръгване към Потопената църква
16,30- Разглеждане ва Потопената църква
17,00 – Тръгване към хотел Аглика Палас
20,00 – Веселата част в ресторанта на хотел Аглика Палас

На 27 март 2022г

11,30ч - тръгваме към Храм паметник Рождество Христово в гр. Шипка

Пояснения:
- За колегите, който ще нощуват в хотел Аглига Палас при пристигането си могат да си оставят багажа в хотела и да се настанят в стаите си!!
- За посещението на Тракийската гробница Голяма косматка ще събирам пари , за да се плати входа на куп
Цената е 4 лв на възрастен
Децата до 7 години са безплатно!
Деца над 7 години - 2 лв
- на паркинга на Тракийската гробница и пред хотел Аглика ще се правят снимки!

За сега е това!
До скоро!


П.С. Към момента записалите се са 55 човека с 30 коли!!!

tsvety
18-03-2022, 17:00
Добър ден!
- Извършена е актуализация на програмата, като е допълнен обяд който ще е в бистро Светица. Колегата Иван Ангелов отиде на място и хората там ще ни чакат и ще успеят да ни обслужат. Заведението има голям паркинг, който ще е още едно чудестно място за снимки.
- От ресторанта на хотел Аглига Палас ми се обадиха за да ме информират ,че цените на ястията са завижени, предвид скока на цените като цяло в страната. Както се сещате , това са независещи от организаторите обстоятелста, за които мога само да ви информирам. Цените са увеличени средно с 2-4 лв

tsvety
28-03-2022, 10:26
Благодаря ви мили хора!
Благодаря ви ,че присъствахте!
Благодаря ви ,че усмивките и настоението бяха с вас!
Благодаря ви, че осмислихте труда , който полагаме за да стане това събитие приятно и вълнуващо!
Рамносметката 57 коли и над 130 човека!
Колоната коли, която запълни сивите пътища около Казанлък и ги направи красиви!
Беше впечатляващо, благодарение на вас!
До нови срещи!

Alfa User
04-04-2022, 23:29
Чудесно е, че се събраха толкова хора, и всичко беше хубаво (а природата и пътищата около Казанлък са си хубави от поне 50 години - за пътищата де, че природата си е красива от преди векове...) Ама някакви снимки феновете ще видят ли - видях, че имате набеден фотограф, който щракаше яко през целия ден - дори и по време на път, което несъмнено ще трябва да е уникално...
Ама дали ще ги видим нявгаж тия снимки ние простосмъртните ???
Че доста време мина вече ...
(и понеже ще бъда автоматично и веднага заплют - природата е красива сама по себе си - ние даже само пречим!)

phoenix
07-04-2022, 20:49
Насладете се на официалните снимки от Пролетен събор 2022 благодарение на страхотно свършената работа от Petko Boiadjiev @snap_199 .

Ако някой иска принт на своя снимка фотографа предлага следните варианти в много високо качество:
- Размер А4 - 12лв
- Размер 30 х 50см - 18лв
- Размер 50 х 70см - 20лв
- Размер 90 х 60см - 40лв
Обръщайте се към колегата фотограф!

Приятно гледане!

https://we.tl/t-FBpD30jpxv

https://we.tl/t-i16SNI9bWN

Alfa User
07-04-2022, 21:18
Още тегля галериите и няма как да коментирам снимките, но ми направи впечатление ценообразуването ...
Не оспорвам решение на клуб и фотограф и т.н. (вие си решавате какво да искате...), но не е нормално фотографчето да иска 12лв за принт А4, при положение че цените на пазара са както следва :

- най-скъпа : принт А4 скъп вариант (https://photos.app.goo.gl/ExAegPdfxofy5UM79) (почти 5, да ПЕТ лева)

- нормална цена - принт А4 нормален вариант (https://photos.app.goo.gl/5QVZmBXXwm2VTkEz6) (само 2.48 - да, ДВА лева и почти 50 стотинки...)

Нарочно не споделям имена на фирми, за да не бъда обвинен във лобистки намерения ... но мога при интерес веднага да споделя къде може да си поръчате такива принтове!

Бобби
07-04-2022, 23:50
Още тегля галериите и няма как да коментирам снимките, но ми направи впечатление ценообразуването ...
Не оспорвам решение на клуб и фотограф и т.н. (вие си решавате какво да искате...), но не е нормално фотографчето да иска 12лв за принт А4, при положение че цените на пазара са както следва :

- най-скъпа : принт А4 скъп вариант (https://photos.app.goo.gl/ExAegPdfxofy5UM79) (почти 5, да ПЕТ лева)

- нормална цена - принт А4 нормален вариант (https://photos.app.goo.gl/5QVZmBXXwm2VTkEz6) (само 2.48 - да, ДВА лева и почти 50 стотинки...)

Нарочно не споделям имена на фирми, за да не бъда обвинен във лобистки намерения ... но мога при интерес веднага да споделя къде може да си поръчате такива принтове!

А....бате, цакат те....жалко за труда ти в предходните години, пазарна икономика....младите са меркантилни...:)

Alfa User
08-04-2022, 19:59
А....бате, цакат те....жалко за труда ти в предходните години, пазарна икономика....младите са меркантилни...:)

Бате, всеки има право да си иска - но поне да напише защо и за какво !!!
Прегледах снимките - пределно ясно е (за мен поне...) че в тая цена автора си е сложил едни от 5 до 10лв лична облага за брой снимка, но щеше да е по-коректно да се напише това в обяснението (и обявлението) за цените!
(отделен е въпроса до колко разумна е цена от 5-10лв за снимка, при положение че дори не са коригирани кадрите преди офертата за продажба...)
Аз например - и всички тук знаят - никога не съм си позволявал да споделя снимки необработени, па камо ли да искам пари за тях !!!!!!!
Но явно така вече се работи в новите условия на тоя КлуП ...

Alfa User
08-04-2022, 20:24
И за да не голословя :
Моя снимка (платена от КлубЪ...), която е предадена за свободно разпространение - т.е. всеки може да свали оригинала и да си я печати както си иска ...

пример само (https://photos.app.goo.gl/xBxbUDWPq2rNP4iL8)

За онзи фест, според договора с клуба, се оказва че съм "спечелил" по 0.53лв за официално публикувана снимка (и преди да нападате - имам документ за това, подписан и подпечатан от КлубЪ...)

Ако исках за всичкото това време и събития по 10лв за кадър от фенове и клуП - сега щях да карам Guiliq GTAm и да ви се присмивам...

b0jo
08-04-2022, 20:31
Следващия път съм решил и аз да дойда,живот и здраве.

Alfa User
08-04-2022, 20:34
Ще си добре дошъл - може даже да започнеш с пистовия ден на Калояново - 30 Април :)

P.S. Опааа ... тва не трябваше ли да го каже нЕкой от клубЪ ?????????????

pininfarina
21-04-2024, 20:57
Страхотно си изкарахме! Благодаря сърдечно за организацията и приятната компания :-)