PDA

View Full Version : Относно ГТВ



Ivan83
29-05-2007, 22:04
Вендъж сменено задното окачване на ГТВ колко ще издържи? С нормално каране и пазене до колкот е възможно по гадните ни улици. :)

bouncer
30-05-2007, 10:31
божа работа! много зависи какви части си сложил, как я караш, пътна настилка и т.н. по принцип мултилинк окаччването е здраво, но по нашите пътища...аз оправих окачването преди повече от 8 месеца и сега имам чувството че отпред е тръгнало да се разтропва.....ама аз не слагах нови части а възстановявах...

Ivan83
30-05-2007, 13:51
Колега ти твоята красавица от Crazy ли я взе до колкото четох в форума така трябва да е .А около мен все разбирачи ми казват не си взимай алфа ще патиш много и вече не знам какво да се реша .Но все пак гтв то е една от най-красивите коли за парите който се предлага :)

bouncer
30-05-2007, 14:01
да от Crazy я взех, въпреки проблемите й защото се влюбих в тази кола!!! Алфата е много добра и надеждна кола! тва с коментарите за италианските коли го правят само хора дето никога не са карали такава италианка! я ги питай тея дали някога са имали Алфа да видим какво ще ти кажат! ГТВ-то е уникална кола и е най-доброто което можеш да си вземеш за тези пари! диайна й е вечен, двигателя е разкошен, мултилинк активно окачване ( задните гуми завиват в завой), неповторим интериор и какво ли още не! това е колата!!!

proper
01-06-2007, 11:49
... ГТВ-то е уникална кола и е най-доброто което можеш да си вземеш за тези пари! ....

абсолютно съм съгласен !!
Всяка кола има проблеми, ако не се пази колата се увеличават, ако си я глезиш и потдържаш намаляват.... А и има друго нещо. Ние повече се загледаме в колите си защото ни е страст и е нормално да виждаме проблемите (дори символични) по-лесно. Питай някой който си кара колата и изобщо не я мисли и за него има проблем само като колата Тотално не върви.... няма да споменавам марките и модела :) ма за тях техните коли били вечни и здрави. Нито искам да ми е вечна колата нито нищо такова... искам докато я имам хубавите емоции да са повече и да ме радва... Спайдера ме радва...

bouncer
01-06-2007, 12:19
АМИН!!!

dido 2
01-06-2007, 16:04
Тва ми е първата Алфа в живота .Вмомента имам още джип за зимата и пасат -нов за далече .Сменил съм други 5-6 коли .Нямам надблюдение Алфата да се троши повече от другите .Тва го приказват такива дето са чули , че някой казал , че на трети много му се трошила колицата .И си карат скучните , чичарски возила .И никога не са имали Алфа .
Верно е , че Алфата малко те изкушава да я настъпваш .Просто има мощност и след 4000 оборота - там дето собствениците на Тойота пускат газта , ние продължаваме още 2000 оборота , щото е кеф -и бега и си променя звука.

vinchenco1
08-06-2007, 03:40
Само човек който е карал Алфа,може да има мнение за тези колици,а те винага си Суперлативи.Аз съм отскоро член на клуба,преди да си я взема всеки ме разубеждаваше,недей ти луд ли си,знаеш ли колко е скъпа е подръжката и такива разни бръщтолевения,ноо дойде денят и вземаха да цъкат на магистралата и "да му се ненавиди ама те много бягат тия алфетки".. Ще бягат ами като сте селски парчета и си карате тъпите ефтини аудита където 4астите са по4ти на същата цена.Ама как да им обясниш,не че се и опитвам де :screwy: само им показвам :rosso_spider:

me_to_u
08-06-2007, 14:42
......
:offtopic:
Хайде докарай го това ГТВ да му се порадваме на срещата в неделя де! :roll: :offtopic:

vinchenco1
08-06-2007, 19:26
Всеки път се глася да идвам и се излзиа нещо.Не обешавам 100% но ше направя всичко възможно да дойда че после заминавам ииии.....няма да мога да напраея една сбирка

proper
09-06-2007, 17:20
ела 14ч. на зала Фестивална!!!
Там я преместихме заради отцепения център.....
Дано успееш!

me_to_u
09-06-2007, 19:42
ела 14ч. на зала Фестивална!!!
Там я преместихме заради отцепения център.....
Дано успееш!
Ама той от Варна... :roll:

proper
09-06-2007, 20:21
ела 14ч. на зала Фестивална!!!
Там я преместихме заради отцепения център.....
Дано успееш!
Ама той от Варна... :roll:

:) ама и аз съм един заплес :)