PDA

View Full Version : Обем на аватара



Nasko_77
30-05-2007, 10:03
Колега, няма ли начин да се увеличи малко изискването за обема на Аватара. 63kb. e много малко за GIF фаил ако искаш да си сложиш за Аватар примерно.

bass
30-05-2007, 10:51
Техническа възможност има, разбира се :-) Въпросът е дали е целесъобразно. Като гледам, твоят аватар го докарва на късометражен филм - не е тва идеята :-) Аз лично дори бях против размерът да се увеличи до 200 пиксела ширина, ама...
Виж, в подписа можеш да си сложиш нещо по-едро.

Nasko_77
30-05-2007, 10:56
Техническа възможност има, разбира се :-) Въпросът е дали е целесъобразно. Като гледам, твоят аватар го докарва на късометражен филм - не е тва идеята :-) Аз лично дори бях против размерът да се увеличи до 200 пиксела ширина, ама...
Виж, в подписа можеш да си сложиш нещо по-едро. Ами направих го така щото повече от две снимки не мога да сложа. А ми се искаше да мога да навържа поне 5-6 които да се редуват така. В което няма нищо лошо. Ама ваша си работа.

bass
30-05-2007, 11:41
Пак казвам, в подписа имаш повече място да си покажеш колцата, щом имаш желание :-) Аватарът по принцип служи да се ориентират с един поглед потребителите на кого е дадено мнение. Прекалено голям размер или брутална анимация хич не помагат за това. Въпрос на избор е, разбира се (доколкото е в рамките на установените правила), но нещо по-семпло върши повече работа сякаш.

pr_00f
30-05-2007, 12:27
Аватарът по принцип служи да се ориентират с един поглед потребителите на кого е дадено мнение.

А не да си сменяш аватара през 15 минути, и да ръгаш каквито се сетиш простотии.

Nasko_77
30-05-2007, 17:22
Охааа. Как ме насметохте пак. :smackbum: :D Благодаря за отзивите. Лек ден!

MrX
30-05-2007, 19:13
а ако изобщо не се появява обем какво правим

Mury
30-05-2007, 19:14
Аватарът по принцип служи да се ориентират с един поглед потребителите на кого е дадено мнение.

А не да си сменяш аватара през 15 минути, и да ръгаш каквито се сетиш простотии.

Оставете момчето бре той така отзивчиво ни посрещна с Бобо в Пловдив даже ни черпи кафе без да ни познава-видя ни че сме със сектантските фанелки и като поискахме сметката сервитьорката каза че е оправена от бармана :twisted: :twisted: :twisted:

MrX
30-05-2007, 19:21
а ако изобщо не се появява обем какво правим

ха,оправи се

Nasko_77
30-05-2007, 19:24
Аватарът по принцип служи да се ориентират с един поглед потребителите на кого е дадено мнение.

А не да си сменяш аватара през 15 минути, и да ръгаш каквито се сетиш простотии.

Оставете момчето бре той така отзивчиво ни посрещна с Бобо в Пловдив даже ни черпи кафе без да ни познава-видя ни че сме със сектантските фанелки и като поискахме сметката сервитьорката каза че е оправена от бармана :twisted: :twisted: :twisted: Мдааа. А сега някой ден ако сте в Слънчев Бряг и ви дойдат бири от изневиделица д не се чудите много-много. :lol:

pr_00f
31-05-2007, 09:26
Аватарът по принцип служи да се ориентират с един поглед потребителите на кого е дадено мнение.

А не да си сменяш аватара през 15 минути, и да ръгаш каквито се сетиш простотии.

Оставете момчето бре той така отзивчиво ни посрещна с Бобо в Пловдив даже ни черпи кафе без да ни познава-видя ни че сме със сектантските фанелки и като поискахме сметката сервитьорката каза че е оправена от бармана :twisted: :twisted: :twisted:


Пу - ефтини продажници - поне да бяхте се продали за бира, ами то за едно кафе :)

KGB
01-06-2007, 06:31
[quote]Аватарът по принцип служи да се ориентират с един поглед потребителите на кого е дадено мнение.

А не да си сменяш аватара през 15 минути, и да ръгаш каквито се сетиш простотии.

Оставете момчето бре той така отзивчиво ни посрещна с Бобо в Пловдив даже ни черпи кафе без да ни познава-видя ни че сме със сектантските фанелки и като поискахме сметката сервитьорката каза че е оправена от бармана :twisted: :twisted: :twisted: Мдааа. А сега някой ден ако сте в Слънчев Бряг и ви дойдат бири от изневиделица д не се чудите много-много. :lol:[/quote:yu0j2hyg]

Куде си в С.Бряг.....???

cvetelin
01-06-2007, 11:45
[quote]Аватарът по принцип служи да се ориентират с един поглед потребителите на кого е дадено мнение.

А не да си сменяш аватара през 15 минути, и да ръгаш каквито се сетиш простотии.

Оставете момчето бре той така отзивчиво ни посрещна с Бобо в Пловдив даже ни черпи кафе без да ни познава-видя ни че сме със сектантските фанелки и като поискахме сметката сервитьорката каза че е оправена от бармана :twisted: :twisted: :twisted: Мдааа. А сега някой ден ако сте в Слънчев Бряг и ви дойдат бири от изневиделица д не се чудите много-много. :lol:

Куде си в С.Бряг.....???[/quote:2tjq4vkv]

търсиш си черпяла ли .. :)

ne0
01-06-2007, 12:57
много ясно ти шефа да си го видял да черпи ;)

Tickles
03-07-2007, 15:35
защо вече не мога да си сложа аватар, цензурирахте ли ме :roll:

Mury
06-07-2007, 20:52
защо вече не мога да си сложа аватар, цензурирахте ли ме :roll:

шо шо шо :?:

valjo
06-07-2007, 23:33
защо вече не мога да си сложа аватар, цензурирахте ли ме :roll:

шо шо шо :?:абе спамер.... :evil: