PDA

View Full Version : Critical Error



Alfoso
17-02-2005, 13:42
Какъв е тоя Critical Error,който започна да се появява при всеки вори опит да инициализирам контакт с форума....да не е нещо от server-а? :unsure:

virusalfa
17-02-2005, 13:52
на тоя дето поддържа сървъра у .....!!!!!Все сме програмисти :furious:

Kefo
17-02-2005, 14:02
:lol: :noughty:

Dodo 155
17-02-2005, 14:07
А бе и при мен става така, но съм забелязал, че е само по обед - в най-натовареното време :yes:
Малко повече търпение и става :wink:

pr_00f
17-02-2005, 14:14
Напоследък като влизам доста често ми дава грешка на PHP-to че не може да си намери базата данни.
И форума е недостъпен.
Кой и бае на системата?
Дай да я па4нем с малко водчица да почне да върви по гладко
Ако не на системата то поне админа да му сложим последните версии на софтуерчето . Аз така се оправям - малко водчица с биричка и се упдейтвам с последните дефиниции.

Еи тва ми дава даже сега като се опитам да изпратя настоящия бисер:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Kostadin
17-02-2005, 14:31
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
това явление се наблюдава и при мен понякога.

virusalfa
17-02-2005, 15:31
.....сървъра да не е немски?! :wow:

Bobo
18-02-2005, 11:23
Сървъра ще бъде оправен ако някой иска да предложи безплатен сървър с място и поддръжка да заповяда :mad:

П.С. Проблема е че има повече от 1000 заявки в секунда към базата данни за целта ще добавим поредния Гигабайт РАМ днес!

poznai
18-02-2005, 12:04
Рядко ми се случва форума да не работи или да дава грешки, а откакто съм се регистрирал, често влизам :)
Между другото, ползвам услугите на dom.bg, където хоста е 2,90 лв на месец, което прави 34,80 лв на година. Едва ли ще е проблем за бюджета на клуба :P Хоста е в БГ с излаз и навън. Но както казах, със сегашния сървър не виждам някви фрапиращи проблеми, от които да се изнервям, тай че за мен всичко е ок. :)

Поздрави! :">

Bobo
18-02-2005, 12:40
Рядко ми се случва форума да не работи или да дава грешки, а откакто съм се регистрирал, често влизам :)
Между другото, ползвам услугите на dom.bg, където хоста е 2,90 лв на месец, което прави 34,80 лв на година. Едва ли ще е проблем за бюджета на клуба :P Хоста е в БГ с излаз и навън. Но както казах, със сегашния сървър не виждам някви фрапиращи проблеми, от които да се изнервям, тай че за мен всичко е ок. :)

Поздрави! :">

Колега цифрите които си споменал са толкова смешни колкото и услугата която предлагат колегите за тези пари :wink:

valjo
18-02-2005, 13:18
вижте, трябва да престанем със злобните критики към поддържащите форума
форума и сайта към него, се поддържат, абсолютно безплатно, на сървър на един от интернет доставчиците в София
всички услуги, а именно
- домейн хостинг
- субдомейни по желание за членовете на клуба + ФТП достъп
- е-майл адреси за членовете на клуба
- хостинг на форум
- хостинг на уеб сайт

са достъпни благодарение на Бобо и на Насо
Имайте предвид,че с разрастващия се обем на нашия форум и съответно натоварването на хардуера, което се генерира от това, се увеличава. Може би ще настъпи момент, в който ще трябва да събираме пари за цяла отделна машина за нуждите на клуба , но засега ползваме безплатно хардуер и свързаност на комерсиален интернет и хостинг провайдър. (което рефлектира и върху самия провайдър)
Така че бих искал да призова към конструктивност при критиката и изискванията...

Dodo 155
18-02-2005, 21:05
:yes: Съгласен съм :yes:
За нетърпеливите ще направиме чакалня :haha: :wc: :tongue: :lol:
А за търпеливите :cheers: