PDA

View Full Version : Среща на тунинг-генерацията - 19.март, Божурище



remo
18-02-2005, 23:27
Скъпи приятели, вече е ясна датата на тунинг-срещата, организирана от www.bg-tuning.net (http://www.bg-tuning.net) - меропрятието ще се състои на 19.03.2005г. на писта "Божурище" от 12:00. Собствениците ма тунинговани автомобили и такива с мощни Car Audio системи се очакват на полигона в Студентски град в 11:00 за колона до Божурище. ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ДА ЗАПОВЯДАТ НА ПИСТАТА В 12:00.
Ще бъдат организирани драг-състезания, надсвирване и оценяване на оптичния тунинг. Ще попитате, защо не организираме и оценка на вътрешния тунинг - гонките ще покажат най-добре кой какво е направил с автомобила си.
При надсвирването ще се гледат най-вече качеството на звука и обезопасеността, като съдиите имат право да дават бонус-точки за дизайн и SPL.
При състезанието за оптичен тунинг критериите ще бъдат "оригиналност", "качество на изработката", "съвместимост на елементите" и "цветово оформление", като съдиите си запазват правото да дават бонус-точки за интериорни решения, винили и др. Една кола обаче няма да пада надолу в класирането, ако тунингът не е цялостен, като това не означава, че хората, които не са променили всичко в своя автомобил, ще останат неоценени.
Входът ще бъде 2лв., както винаги на Божурище.
С удоволствие ще отговорим на вашите въпроси, ако имате такива!
е-mail: webmaster@bg-tuning.net GSM 0888 72 34 70

PS: Искам да отправя най-искрени извинения към Вашия клуб, в екипа на BG-tuning ще има наказания за липсата на покана към Вас! Не го приемайте лично, уважавам Вашата марка, уважавам и Вас - виновние сме ние, за което отново съжалявам!

remo
18-02-2005, 23:43
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... sb=5&part= (http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=alfaromeo&Number=1942898130&page=0&view=collapsed&sb=5&part=)

Извинявайте, пратили сме поканата в някакъв друг форум! :oops:

KGB
19-02-2005, 03:19
Няма проблеми колега :wink:

Ще се постараем да дойдем...и дано времето да е хубаво.

svetulkin
16-03-2005, 03:38
ето как БМВ ентусиастите са решили демонстративно и групово да "кацнат" на мероприятиетоhttp://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=17205.....А АЛФА колона???

Dodo 155
16-03-2005, 10:35
Светльо, те май са решили да си строшат главите преди това :tongue:
Единият щял да се "резне", другият нещо подобно :wow: :clap:
Ние алфистите :notworthy: сме дисциплинирани шофери :yes:
Лошото е, че съм на работа :wallbash: тогава и няма да дойда да се :haha: BMW :wink: :lol: :lol: :lol:

Alfa User
16-03-2005, 22:38
Ами да, по принцип досега винаги сме се показвали като дисциплинирани на пътя - това е и идеята... Всеки може да бъде идиот на пътя и да пречи на другите. Но вижте какво става с "непобедимите бегачки" :

и аз съм навит за 10 на Екото,дано колата е наред та да дойда с нея....
без коментар ...

ShoxXx
17-03-2005, 12:47
Прави ми впечатление, че доста мой познати ще ходят на въпросното мероприятие на 19 март, но всички смятат да го направят в група със съответния клуб. BMW, VW, Opel знаят вече кога и къде ще се срещнат и как ще ходят до там.
Какво правим ние??? Нека всеки, който иска да ходи да пише тук и тези, които имаме желание да се съберем на Ал. Невски и от там да тръгнем.

Alfa User
17-03-2005, 18:05
Ние - май нищо. Когато пуснах преди около месец и половина тема за това изложение (или ако щете събиране), настана хаос от разнородни мнения - от това че ние "нямаме нужда да се показваме на такива събития" до "разбира се, че ще отидем, защото е добре да ни видят хората"... съответно двата полюса бяха подплътени с доста разнообразни мнения и дори нападки.
Та искам да кажа, че е кофти - ето и сега, след месец и нещо, отново няма единно мнение по въпроса...

17-03-2005, 20:09
Ами това е моето предложение: http://www.forum.bg-tuning.net/viewtopi ... =7603#7603 (http://www.forum.bg-tuning.net/viewtopic.php?p=7603#7603)

stefi
17-03-2005, 21:19
та ние с алфите ще се събираме ли на Ал. невски или ще се ходи направо на божурище

Dexer
17-03-2005, 22:16
ами айде да се съберем и да отидем заедно, ще е хубаво да се изтопосаме в колона там.
На мен ми се ходи, ще е интересно.

ShoxXx
17-03-2005, 22:21
В колона от 3 коли...някак няма да изглежда много гот...3, 4 Алфи от клуба на Алфа Ромео, при положение, че знам какво заготвят BMW, VW и Opel...

Dexer
17-03-2005, 22:26
гледай сега, ако няма желаещи - няма проблеми. Ще отидем само тези, които искаме. Никой не е казал че задължително трябва клуба да е там.
Аз просто мислех, че доста хора ще са навити, но пък е и събота и мое много от нас да работят, не знам....
С 2 думи, ако тук до утре се разберем поне 7-8 души, отиваме, ако не, ще се видиме там.

stefi
17-03-2005, 23:42
ами освен да казваме кои ще ходим вече към колко часа ще се събираме 3-5 коли ама лъскави алфи пак ще правим впечатление и не това е важното , а на нас да ни е гот нали .А и нали става въпрас за всички с алфи а не само за членове на клуба?

Quadrifoglio
18-03-2005, 17:48
Казвайте в колко на ал. невски ?

stefi
18-03-2005, 20:37
май вече не сме 3-4 от 11ч. ще тръгва колона от студентски град май за ал. невски да се събираме от 11:00 до 11:20 като това да е часа за тръгване от площада и които сме там до тогава тръгваме в 11:20

ShoxXx
18-03-2005, 20:38
Аз предлагам в 11 да се чакаме на Ал. Невски, та до към 11:30 да се насъберат и закъснелите и от там палим за Божурище, тамън да хванем някакви по-хубави места за паркиране, че като гледам ще е яко фул...
На мен ми е развален компа в нас и няма повече да влизам във форума тая вечер, така че ще помоля като се вземе някакво решение да ми драсне някой едно SMS-че от сайта на м-тел, че да знам дали да идвам утре на Ал. Невски или направо там да ходя сам.
0888 643 025

stefi
18-03-2005, 20:53
ами значи аз ще отида първо на площада така ,че 1бройка е сигурна вече ,да напишат и останалите които със сигурност ще дойдат до площада

Alfamaniak
18-03-2005, 22:22
И аз съм на Невски в 11.00 ч.
дотук двама :D

Quadrifoglio
19-03-2005, 00:00
3 е хубаво число нали?
ама да се изчакаме до 11:30 че все пак днес е петък :D

stefi
19-03-2005, 00:10
е да де до 11:30 може да стеанеме и повече коли ще пратя смс на шокс че трима сме сигурни до тук dano ne go събудя po towa wreme

19-03-2005, 01:48
Това, че не може да се съберем за събота не означава че не сме организирани. Просто италианските клубове се наложиха като клубовете с най-разумни шофьори. Аз лично не призовах Фиат да отидем на тунинг срещата. Който иска нека отиде. Но това определено не е моя тип забавление. Бясното и лудо каране ми е много далечно.

Alfa User
19-03-2005, 10:45
Aз бих отишъл, за да видя какво и как се прави по въпроса с тунинга в България - все пак големите фирми и многото пари са при вас, в София.
Иначе нашия регион изпраща достоен представител - който отиде на Жабурище, да се оглежда за бялата Мартини 155... И да направите много снимки ей ... Ние тука днес откриваме официално спортния сезон на пистата в Сливен, и ако мога да се докопам до хубаво място, ще наснимам каквото мога и аз.