PDA

View Full Version : климатик на 33?



mrafka
20-02-2005, 17:36
Възможно ли е да се сложи климатик на 33 91' защото моята е зелена и лятото направо не се трае. Знам че има модели които имат. Колко горе долу би струвало климатика (от някоя морга или нещо такова) и въобще възможно ли е да се сложи при положение че е произведена без?

Alfamaniak
20-02-2005, 23:32
Може виждал сам зелена 33-ка с оригинален климатик :D предполагам че и фабрично са оставени необходимите отвори. Имаше една в Пловдив ударена, но дали и седи климатика незнам :wink:

mrafka
21-02-2005, 15:50
Точно това ми беше въпроса стоят ли фабричните отвори и там на конзолката само капачето ли трябва да се смени и да се добави врътката за климатика? Някой знае ли със сигурност?

Bobo
21-02-2005, 15:52
Всичко стои само дето трябва цялата ел. инсталация на климатика, радиаторие, компресора и не на последно място инсталацията за фреона.

mrafka
21-02-2005, 15:54
Колко горе долу може да излезе това (всички части, фреона...)

Mury
22-02-2005, 11:40
Всичко стои само дето трябва цялата ел. инсталация на климатика, радиаторие, компресора и не на последно място инсталацията за фреона. Плус мисля и компутара защото май той управлява климата :yes: :yes:

Kostadin
22-02-2005, 11:45
Възможно ли е да се сложи климатик на 33 91' защото моята е зелена и лятото направо не се трае. Знам че има модели които имат. Колко горе долу би струвало климатика (от някоя морга или нещо такова) и въобще възможно ли е да се сложи при положение че е произведена без?
колега не се захващай с тая работа по-лесно ще и направиш основен ремонт от колкото да и сложиш климатик, вярвай ми, продай я и си купи същата, но с климатик, това също е вариант :yes:

Beco
18-08-2005, 13:55
Моята си има фабрично 8)
Но ако си мераклия ето ти телефон на който да питаш дали могат да ти намерят и да ти сложат ама незнам дали знаеш с какво се захващаш, то са радиатори, компресори блок за управление (Не се командва от компа на колата има си самостоятелен блок за управление) Ама струва ли си на 13 годишна кола да правиш инвестиция за хиляда лева, ако ги имаш излишни заложи на сигурността или я продавай и сменяй за по нов модел. Със сигурност ще си по насметка а и ще караш по нова има 146;145 с климатизета до 5 000

ARomeo
09-09-2005, 21:59
Не се занимавай с глупости. Всички отвори ги имаш фабрично, но .... абе не се захващай