PDA

View Full Version : Проблем



Jorkos
22-06-2007, 10:20
Здравейте,нов съм в форума и съм горд собственик на Алфа 166 имам следния проблем:немога да си настроя чесовника,седи на италианско време с един час назад.Езика ми е на английски но когато вляза в настройките за дата и час setings i RDS time стоят с по светал надпис и ни ми ги дава да ги избера и немога да разбера как да го оправя :roll: Иначе сам задал за Лятно време.

pinko
22-06-2007, 12:56
Здравейте,нов съм в форума и съм горд собственик на Алфа 166 имам следния проблем:немога да си настроя чесовника,седи на италианско време с един час назад.Езика ми е на английски но когато вляза в настройките за дата и час setings i RDS time стоят с по светал надпис и ни ми ги дава да ги избера и немога да разбера как да го оправя :roll: Иначе сам задал за Лятно време.

Е това е заради навигацията. Изключи я и всичко ще се оправи.

Jorkos
22-06-2007, 13:28
как да я изключа :roll:

emil georgiev
23-06-2007, 10:18
Здравейте,нов съм в форума и съм горд собственик на Алфа 166 имам следния проблем:немога да си настроя чесовника,седи на италианско време с един час назад.Езика ми е на английски но когато вляза в настройките за дата и час setings i RDS time стоят с по светал надпис и ни ми ги дава да ги избера и немога да разбера как да го оправя :roll: Иначе сам задал за Лятно време. зле си с английския но трябва упорито да пробваш варианти за настройката