PDA

View Full Version : технически въпрос



alfonso_90
22-06-2007, 18:59
изкам да попитам как се разглобява кормилото на алфа 75 говоря по специално за тази част където се намират ръчките за чистачките и мигачите и фаровете
защото се прецака нещо като се включи мигача и не се изключва автоматично моля помагайте защото баща ми кара само на мигач име побърква моля помагайте как да го управя :?:

Nikoror
22-06-2007, 20:12
трябва да свалиш волана. от долната му страна има една пластмаса с едни "крачета" дето трябва да връщат щеката за мигача като се върти волана, но с времето се изхабяват. трябва ти нова тази част (или поне по-запазена) или да си връщаш мигача ръчно всеки път. не мисля, че може да се ремонтира тази част :?

alfonso_90
22-06-2007, 20:47
оу ужсс много неприятно много ,а тя от какъв материал е пластмаса или желязо нещо :roll:

alfonso_90
22-06-2007, 20:48
а междодругото от доло като се погледне има някжи дупки те да не са за да се пъхне някоя отверка или трябва волана да се сваля задължително :?: :?

Lame_0ne
23-06-2007, 02:14
Първо се свалят болтчетата, после цялата пласмаса и горната и долната част, тогава ще видиш въпросната пластмаса или както му викат други ябълка. Между другото и моите мигачи, не се връщат, даже като карам на паваж и понякога не мога да дам десен мигач, кофти е но се свиква. Като го оправиш кажи как става, да знам дали и аз да си поиграя някой ден :D :D :D . Успех!!!