PDA

View Full Version : Juveeeee ... защо !?!?!?



DiStefano
23-02-2005, 11:01
За тези които са гледали мача и са ревали като мене снощи мога само да кажа че това повече не може да продължава така. Ювентус - Реал Мадрид 0:1 ... :furious:
тука има тука нема
Ибраимович - добре
Емерсон - добре
Дел Пиеро - паметници на стадиона според мен не са нужни
Буфон - не знае къде се намира
Недвед - яко черепче има това момче
за защитата на Юве ... смех
Белият Балет също не е на ниво ама за кво треба да падаме
Роберту Карлош и Зидан както винаги правеха играта
Бекъм го беше страх през цялото време да не си загуби децата
Така и така Торинджиите се усраха снощи
Фабио Капело сигурно е родил багер
тази вече предлагам да викаме яко за Милан щото Манчестър Юнайтед не е посредствен отбор

valjo
23-02-2005, 11:04
ние сме за Интерназииионалеее Де Милан ;)

форза неразури :tongue: :tongue:

ShoxXx
23-02-2005, 11:27
DiStefano само ми е странно как можеш да кажеш за един отбор че не е във форма, при положение, че Juventus отнесоха поне 20 удара по посока на вратата, две греди, несвирена дуспа и трябва да запалят по една свещичка за дето имаха супер късмет снощи!
Аз съм фен на Real Madrid и от мойта гледна точка си мислч, че Juventus имат нужда от нов треньор с нови виждания и малко доста промени. Del Piero например ми беше много любим футболист, Виери също, ама и двамата са в цикъл вече ок яко много време...

Kostadin
23-02-2005, 11:32
тази вече предлагам да викаме яко за Милан щото Манчестър Юнайтед не е посредствен отбор
абсолютно :kicking: междудругото аз съм миланист от преди да стана алфист още от времето на Гулит, Ванбастен, Риикард и т.н. така, че тая вечер FORZA MILAN :punk: :clap:

DiStefano
23-02-2005, 11:34
ами Роналдо според теб да играе като преди ?!?!?
Раул направи ли нещо ?!?!? 2 удара по посока на вратата
през останалото време или лежеше фаулиран или се пулеше през мрежата на вратата
е сега ... Майкъл Оуен нали понаправи игра малко ама той не беше титуляр
коментарите след мача ако си ги гледал не само по българските телевизии ...
от "големи журналисти" --- РЕАЛ МАДРИД НЕ Е НА НИВО
щом падат със целия звезден състав в собственото им дерби в Испания ....

DiStefano
23-02-2005, 11:37
Примиера Дивизиоьн ....
или по-скоро бих казал Диверсьон :lol:
белио балет ...

Mury
23-02-2005, 11:45
ами Роналдо според теб да играе като преди ?!?!?
Раул направи ли нещо ?!?!? 2 удара по посока на вратата
през останалото време или лежеше фаулиран или се пулеше през мрежата на вратата
е сега ... Майкъл Оуен нали понаправи игра малко ама той не беше титуляр
коментарите след мача ако си ги гледал не само по българските телевизии ...
от "големи журналисти" --- РЕАЛ МАДРИД НЕ Е НА НИВО
щом падат със целия звезден състав в собственото им дерби в Испания .... Само дето на Juventus последните два ма4а в серия А са им загуби така 4е не се впрегаи това е положението загуба и в Торино и това е какво да говорим пове4е

ShoxXx
23-02-2005, 11:47
Real Madrid са ми любим отбор вече от повече от 6-7 години и следя всичките им прояви с интерес.
Ето например един много добър треньор като Дел Боске трябваше да си тръгне, но не защото той не си вършеше работата, ами по-скоро защото някой хора си повярваха както се казва. В последно време Реал никакъв го няма. Отбори като Порто доказват, че не е нужно да имаш най-големите звезди на света за да побеждаваш и то с красив футбол. Всички, които следят UEFA Ch. League знаят кризата в която изпадна Real Madrid в последната една година. Да обаче във вчерашния мач, колкото и да е сякаш имаше някаква искрица, сякаш този треньор може да накара футболистите да тичат и риткат, защото поне според мен тези хора, тази сбирщина от световни звезди има безумен потенциал, но няма амбиция, няма хъс, защото те просто си мислят, че понеже са много добри нещата сами ще си станат. Е да, ама не!
Не мога да кажа, че играта на Real блестеше снощи, но определено беше доста по-добра от тази на Juventus и доста по-добра от тази на самия Real преди зимната почивка. Аз силно се надявам отново да гледам техния футбол на "извънземно ниво" както казват някои, но нищо не става отведнъж, но мисля че сега поне са стъпили на правилния път и ако продължатат така догодина наистина пак ще бъдат отбора фаворит за всички купи, печелейки ги без нито една загуба в нито един мач, както беше преди няколко години.

Mury
23-02-2005, 11:48
Real Madrid са ми любим отбор вече от повече от 6-7 години и следя всичките им прояви с интерес.
Ето например един много добър треньор като Дел Боске трябваше да си тръгне, но не защото той не си вършеше работата, ами по-скоро защото някой хора си повярваха както се казва. В последно време Реал никакъв го няма. Отбори като Порто доказват, че не е нужно да имаш най-големите звезди на света за да побеждаваш и то с красив футбол. Всички, които следят UEFA Ch. League знаят кризата в която изпадна Real Madrid в последната една година. Да обаче във вчерашния мач, колкото и да е сякаш имаше някаква искрица, сякаш този треньор може да накара футболистите да тичат и риткат, защото поне според мен тези хора, тази сбирщина от световни звезди има безумен потенциал, но няма амбиция, няма хъс, защото те просто си мислят, че понеже са много добри нещата сами ще си станат. Е да, ама не!
Не мога да кажа, че играта на Real блестеше снощи, но определено беше доста по-добра от тази на Juventus и доста по-добра от тази на самия Real преди зимната почивка. Аз силно се надявам отново да гледам техния футбол на "извънземно ниво" както казват някои, но нищо не става отведнъж, но мисля че сега поне са стъпили на правилния път и ако продължатат така догодина наистина пак ще бъдат отбора фаворит за всички купи, печелейки ги без нито една загуба в нито един мач, както беше преди няколко години. И аз сум като теб така 4е може само да се радваме на възраждането на БЕЛИЯ БАЛЕТ

Alfoso
23-02-2005, 14:03
Щом има кръст на емблемата значи го подкрепям,а това означава :punk: за Милан....и за моделите там... :yes:

Boxer
23-02-2005, 14:37
AC MILAN :notworthy:
ама шевченко е контузен -- лошо

DiStefano
23-02-2005, 14:54
ей тия са заминали оня ден за Манчестър

GOALKEEPERS: Abbiati, Fiori, Dida.

DEFENDERS: Cafu, Costacurta, Kaladze, Maldini, Nesta, Pancaro, Simic, Stam.

MIDFIELDERS: Ambrosini, Brocchi, Dhorasoo, Gattuso, Kaka, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho.

FORWARDS: Crespo, Tomasson.

на мен лично много ми липсва Пипо ....

Naso
23-02-2005, 14:57
абе и ние сме за Интернационале ама до виикендот :noughty: после ше ги видим тия нерадзури как ше станат адзури от боя дет ше изедът :bash: а довечера кво да ви кажа :evilish: червените дяволи ше бъдат в червено и черно :evilish: хубави момчета са манчестер но само до 1/8 финал докараха и :goodnight: така вальо стегай се за неделята нерадзурите тогава ще носят :whistle:


а кой каза в едно изречение "Порто" и "красив футбол" да се поправи :wallbash: ама веднага :nono:

ShoxXx
23-02-2005, 15:07
А каза ли някой: "Порто" - междуконтинентален клубен шампион???

DiStefano
23-02-2005, 19:49
ПУСНАЛ СЪМ ТЕМА ЗА ИТАЛИАНСКИ ОТБОР
И ЗАГЛАВИЕТО Е ТАКОВА
РЕАЛ СЕ СПОМЕНА САМО ЗАЩОТО Е ПРОТИВНИКОВИЯ ТИЙМ
АКО НЯКОЙ ИСКА ДА СИ ПИШЕ КОЛКО СА ДОБРИ
ПОБЕДА-ЧИПРОВЦИ или СЛАВИЯ-ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ДА СИ ОТВОРИ ДРУГА ТЕМА

koolio
23-02-2005, 20:22
Мисля, че всички трябва да признаят, че вчера Реал тотално надигра Юве. Дори в най-смелите си очаквания не си представях такова превъзходство на белите, още повече че играят с 10 футболисти и една манекенка. Ако Раул и Роналдо имаха ден на реванша можеше да излезем с младежкия отбор :tongue:

DiStefano
23-02-2005, 20:43
ама никой не твърди обратното ...
даже и темата съм я озаглавил така

Red Devil
24-02-2005, 00:59
Няма страшно DiStefano Юве ще демонстритат класа на Деле Алпи и ще има кон боп яде ли:)))!!!Е че яде няма да умре от глад я:)

Kostadin
24-02-2005, 08:37
браво на AC MILAN :kicking: :clap: :kicking: :clap: :kicking: :clap:

Mury
24-02-2005, 13:16
ПУСНАЛ СЪМ ТЕМА ЗА ИТАЛИАНСКИ ОТБОР
И ЗАГЛАВИЕТО Е ТАКОВА
РЕАЛ СЕ СПОМЕНА САМО ЗАЩОТО Е ПРОТИВНИКОВИЯ ТИЙМ
АКО НЯКОЙ ИСКА ДА СИ ПИШЕ КОЛКО СА ДОБРИ
ПОБЕДА-ЧИПРОВЦИ или СЛАВИЯ-ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ДА СИ ОТВОРИ ДРУГА ТЕМА Извиняваи 4е написахме истината в ТВОЯТА ТЕМА :tongue: :tongue: Няма да се повтори незнаех 4е темите са си твоя територия.Аз мисля 4е темите са за да пишем вси4ки в тях а не някои да си определя тази или онази тема за негова и да ми казва къде да пиша и къде не.Това 4е си ядосан от загубата на лубимия си отбор не ти дава право да определяш кои да си казва мнението и кой не.Ако пък е така можеш да си направиш собствен форум и да си правиш каквото искаш

DiStefano
24-02-2005, 14:42
Абе Мъри пуснах темата с цел да коментираме играта на Юве а не да ми пишеш колко са велики Реал ... КАПИШ !?!? ... Реал са добри ... не го оспорвам ... като си толкова отворен отвори си нова тема и там си пиши кфото си искаш .... с правилата на форума запознат ли си ?

ето ти и цитат от там ...
1.7 Да се придържа възможно най-близо до поставените въпроси по време на дискусията в темите. При особено големи отклонения на мненията от първоначалния замисъл на темата, последната може да бъде разделена на две или повече части. Темата ще бъде затваряна след установено залагане на конфликт в нея и повишаване на напрежението. Отворена нова тема със същото съдържание ще бъде отстранявана.

Mury
24-02-2005, 15:13
ОК бе мен никой не спори просто не съм само аз доста хора запо4наха да обсъждат Милан Интер и т.н. така 4е недей да се впрягаш аз само си казах мнението всеки е фен на който си иска нали :yes: :cheers: :cheers:

DiStefano
24-02-2005, 15:15
абе не задължавам никой да е фен на Ювентус ... пуснете си тема за друг отбор и си коментирайте там ... тая тема е за Юве ... най-малкото заглавието го показва ... що трябва сега да се заяждаме тука и да пишем някакви глупости кой къф е и за кфо се бори ...

Mury
24-02-2005, 15:18
ОК не се впрягай извинявай ако съм направил нещо грешно :handshake: :handshake: :cheers: