PDA

View Full Version : сваляне на конзолата?



Ivo Skoklev
29-06-2007, 16:14
Колеги,сдобих се с едно GTV преди няколко дена,та сега го постягам.Въпросът ми е някой от вас свалял ли е конзолата(след 98-с кръглите духалки)Проблема е че не свети 3-тото въртило,на клапите.То е с гумено уплатнение,него ли да дърпам или да сваля всичко за 1 крушка.
Някои ако е имал проблем с лампите на задна скорост,да каже...имат ли си тайна.Крушките са здрави,а не свети...ако проблема е от пластината за
контакт на задна,къде се намира?Мерси предварително.

proper
30-06-2007, 14:58
за конзолата потърси тука, намирал съм много за конзолата тук, както и за конверсии от 1 към 2... преправяния за Кар Компютър и т.н.
http://www.sportsalfa.com/
това ми е любим форум и е само за ГТВ/Спайдер, ГТ и Брера.... нищо друго :)

моите задни светлини не светят пак от няколко месеца и не съм ги пипал, а крушките са ок... явно контакт някъде ама....

Ivo Skoklev
01-07-2007, 16:46
Ми ако откриеш нещо за задната свиркай,аз другата седмица ще разглабям,щото без задни светлини не може...а как да си изключа лампата на аir-bagа,колата явно е удряна и си свети.Съдя по това че 2-я аir-bag,е облечен с черна кожа и не пише нищо на него долу в дясно,прав ли съм?

proper
01-07-2007, 17:38
за съжаление може и да си прав... Щом е облечена с кожа е гърмяла иначе е направо опасна.... а сама по себе си лампата може да свети и по други причини...при мене една букса под пасинджър седалката се е**** и ми свети.....