PDA

View Full Version : ГТВ проблем с вървенето



goldenlight
30-06-2007, 00:58
Здравейте колеги,

скоро си взех едно ГТВ - 4ерно - направо мн яко 8) . Една скромна туба уппътнява багажника ми.... :D

В момента оба4е има някой неща за правене, за които искам да попитам за мнение:

1. кабела за свещите се допря в металния капак и даде късо. Бобо го оправи, но след това колата нещо не върви... придърпва леко под 2000 об. а като й дам газ поема на пресекулки, все едно има запушване...пауза пауза...поеме... пауза пауза.
Та това с паузата не е гот мн ми се иска да го няма :D .

Бобо ми каза да си сменя свещите, сега съм с някакви Шампион, препоръ4а ми да си взема Денсо Иридиум, по 30тина лева са тия свещи и съм ги намерил само на едно място на Черни Връх, от посока НДК след Сребърна, дясно. Оригиналните свещи в АутоИталия са по 70 лв, амалките са по 75, което ве4е е прекалено :shock:
Мисля да ходя в ВантоТрейд за диагностика, понеже Бобо няма да го има 1 месец. Можете ли да помогнете с този проблем?

2. Колата я взех със спортен филтър, някакъв италиянски, цилиндри4ен, който оба4е е извън кутията за възд. филтър (която я нямам) и е поставен близо до радиатора и сму4ейки топъл въздух колата не ускорява така както може. Имаше идея да се изведе филтъра долу при калника, за да сму4е по-студен въздух.
Имате ли идея кой, къде може да се занимае с това ?

3. За външния вид - има доста дребни забележки които оба4е създаван не гот сумарно впе4атление и ще трябва да ги правя - препоръ4аха ми Рок Н Рол сервиз на Симеоновско ?

4. Искам за всеки слу4ай да я заведа да й погледнат ока4ването. Бях последно при Чавдар, но се държеше селски последния път, не знам какво му стана изведнъж, и пове4е не ми се ходи там. Къде другаде бихте ми препоръ4али.

Ина4е фиилинга в колата е мн гъзарски, колата е яка както небрежно крузване на 4та без газ така и за 1.2.3. на 7000 об. 8)

Благодаря ви предварително за помощта. Информацията е ценен ресурс!

:wink:

proper
30-06-2007, 16:09
Първо Честито Колега и със здраве да си я караш и гледаш колицата :)

1.Свещи... наистина Денсо Иридиум са свещите, но парите са множко наистина.....факт. Има и Бош които под 80лв излиза комплекта май, но нямам отзиви за тях..... пак са свещи ама.... аз може и скоро да тествам :)

2. Спортния филтър отиваш пак при Бобо и там при него в сервиза говориш с Драго и сичко ще ти направи....работи страхотно и красиво става!

3. Аз ползвам Рок енд Ролл и съм безкрайно доволен до този момент. Така че мога да ти ги препоръчам..

4. Окачването аз лично досега съм ползвал Румен и Чавдар и не съм имал проблеми... жалко че си се разочаровал.. незнам какво е станало се пак... скоро пак ще ги ползвам за окачване и съединител...


Успех и се надявам да може да сме си от полза.

goldenlight
30-06-2007, 20:46
Колега Пропър, мерси за готиния мейл и за инфото. :)

И аз мисля да си взема Денсо Иридиум, въпреки 4е са по-скъпи. Ако някой знае за друг вариант който е по-евтин, но без да се прави забележим компромис с ка4еството моля нека да сподели.

Слу4айно да имаш тел на този Драго който е при Бобо ? Трудно ми е излизането от работа и не искам да се разкарвам напразно.

За диагностика на проблема с вървенето, след като Бобо го няма към Ванто Трейд ли да се обърна ?

Между другото си търся и готини лети джанти 15ки за ГТВ-то. Ако някой иска да мине на 16-17-18-19 ки примерно може да се уговорим нещо 8)

proper
01-07-2007, 18:46
аз искам 17 или 18 да сложа и се не стигат парите покрай ремонта в нас и други проекти. Тка че кажи какво имаш предвид...

Телефона на Драго е: 0886-650413