PDA

View Full Version : Проблем с мощност



StreetGlow
30-06-2007, 17:06
Здравейте! Измих си мотора преди 2 дни и вече колата не е същата. Турбото се чува, но ускорението много куца. Махах клеми на акумулатора, гледах предпазители - пак същото, дори не изпушва, както преди като подам по-рязко газ. Закарах я на Динекспрес, имаха работа, но един от пичовете я погледна бегло и каза, че може да е от първата дюза, на която има кабел за подаване на някаква информация или от деботомера. Извадих от куплунга кабела на деботомера, запалих и колата си работеше нормално. Прегледах всички тръбички на вакуумите, но всички са си на мястото. Имате ли някакви идеи какво може да се е получило в следствие на миенето, къде да поогледам, или в крайна сметка къде да я закарам на добра диагностика на турбодиезел в Пловдив? Поздрави!

StreetGlow
02-07-2007, 17:57
Днес след обикаляне по няколко сервиза не можаха да ми помогнат и направо съм болен. Бях в Динекспрес, казаха, че тоя компютър не се чете, ако съм искал да съм оставел колата за една седмица да пробват какво могат да направя(по възможност да напълня багажника с пари :}), минах в сервиз Формула, закачиха я, софтуера не разпозна компютъра, накрая в Бош - същата работа, тестваха турбото с манометър - надувало си много добре. Не знам какво да правя вече. Къде се намира тоя псевдокомпютър, не може ли нещо да се даде на късо да се изчистят грешките(ако има такива)? Можете ли да ме насочите към друг сервиз в Пловдив, където разбират от електроника? Поздрави!

Boby
05-07-2007, 01:28
Буксата на компютъра се намира под жабката зад кората лявата кора.Можеш да бръкнеш с пръст и да я напипаш.За диагностика във Ванто в СФ. Ей го къде е.За 1 час си тука,но само диагностика с компютъра.НИщо друго не пипат по помпата. :?