PDA

View Full Version : Конверсия на ГТВ(916) '00 към фейслифт '03



me_to_u
30-06-2007, 16:49
Не съм много на ясно, би ли се разминала работата с преден капак и предна броня(и прилежащите им елементи)? Разлики предполагам в габаритните им размери няма, или греша? :roll:

proper
30-06-2007, 17:09
ами в София има едно правено такова черно ГТВ след удар собственика го е направил с новия капак и броня... идваше по сбирки човека (май Ники се казваше имаше и Ескалейд после) преди година и нещо, но той има много пари и не знаеше кой знае какво по процедурата..... дал го е и са го направили (в Швейцария мисля).
Можеш лесно да познаеш че е конверсия по таблото вътре, конзолата и духалките.... но беше станало супер според мен.

me_to_u
30-06-2007, 17:31
Да, четох за това ГТВ в темата на bouncer. Забелязох 2-3 ГТВ-та преработени да се продават в Германия. И въпреки, че всички имаме представа какви са цените на преден капак и броня за ГТВ, ако процедурата не е супер сложна(да глътне още достатъчно манги) да знам... Още мнения са добре дошли 8)

Raziel
01-07-2007, 20:10
а някои знае ли дали могат да се заменят панелите на таблото от преди 98 г. с такива от след 98г. както и конзолата на скоростния лост

proper
01-07-2007, 20:16
може и е сравнително лесно... виж в "линкове" темата която сложих и там на адреса има в раздела за ГТВ някъде мисля дори със снимки как се прави....но трябва да се разтърсиш.
Там можеш да видиш и преправена конзола и сложен 7" тъчскриин и компютър.....това е моята мечта :) направено е много красиво...

Mury
06-07-2007, 20:10
ами в София има едно правено такова черно ГТВ след удар собственика го е направил с новия капак и броня... идваше по сбирки човека (май Ники се казваше имаше и Ескалейд после) преди година и нещо, но той има много пари и не знаеше кой знае какво по процедурата..... дал го е и са го направили (в Швейцария мисля).
Можеш лесно да познаеш че е конверсия по таблото вътре, конзолата и духалките.... но беше станало супер според мен.

Стария собственик на това ГТВ се казва Ники и е върл фен на Алфа :wink: а този който идваше с него по срещите не знам кой е :wink: но беше казал че ще го даде на сина му да го счупи па той си взе Ескалейд :wink: :wink:Ако искате мога да ви свържа с него и да го питате по обстойно за феислифта :wink: :wink:

SkyWalker
07-09-2007, 01:37
Колко струват предния капак и бронята след фейслифта?

georgyg
07-09-2007, 15:07
Колко струват предния капак и бронята след фейслифта?

По добре да не знаеш :oops:

Или това заедно с фаровете е колкото едно GTV на старо :evil:

SkyWalker
07-09-2007, 15:27
Колко струват предния капак и бронята след фейслифта?

По добре да не знаеш :oops:

Или това заедно с фаровете е колкото едно GTV на старо :evil:

Няма ли тайвански вариянт?

proper
07-09-2007, 15:28
Колко струват предния капак и бронята след фейслифта?

По добре да не знаеш :oops:

Или това заедно с фаровете е колкото едно GTV на старо :evil:

няма смяна на фарове, само капак и броня и "леко" напасване на захващането, но се оправя. Излиза около 1000 евра сурово, после китове боя..... ааа и това май беше цената без решетката и ако не се лъжа с няква отстъпка.

А зависи от ГТВ-то на старо има и скъпи, да не говорим за Спайдери. А с фейслифта си ставаш актуален особено ако таблото ти е от последните, като мойто и на Рали.

SkyWalker
07-09-2007, 15:38
Колко струват предния капак и бронята след фейслифта?

По добре да не знаеш :oops:

Или това заедно с фаровете е колкото едно GTV на старо :evil:

няма смяна на фарове, само капак и броня и "леко" напасване на захващането, но се оправя. Излиза около 1000 евра сурово, после китове боя..... ааа и това май беше цената без решетката и ако не се лъжа с няква отстъпка.

А зависи от ГТВ-то на старо има и скъпи, да не говорим за Спайдери. А с фейслифта си ставаш актуален особено ако таблото ти е от последните, като мойто и на Рали.


Можеш ли да дадеш снимки как е станало? Сложни ли са преправянията в захвата?

georgyg
08-09-2007, 12:25
Мой познат искаше да купува леко ударено GTV и пита за цени и резултата беше броня, преден капак и фар с работата му бяха казали 4000+лв., та той се отказа много бързо, а колата нямаше сериозен удар. Сега кара Фиат Купе.

dilian alfa gtv
08-09-2007, 12:32
моето мнение е като събера занапред парички и да взема след 03 фейслифта.иначе преправяне не одобрявам няма смисал.пък вчера видях брера спайдър се продава пред бмв-център варна за 45000 лева пък тая си е нова че то след две години цената ще два пъти надоло така че е бъдещ проект.еи много е добра тая кола ще взема апарата и ще я снимам и ще пусна снимките.