PDA

View Full Version : For Alfa Romeo!!!



alfamilano
18-11-2003, 14:01
Abe mislia si ot mnogo vreme za Alfa i fenovete v bg.Moje da proiaviavam izvestna doza egoizam no reshih vse pak da pusna edna tema sled razgovor s edin priatel,stava vapros za masovoto nastaplenie na Alfa na bg pazar.Zabeliazvam che vse poveche i poveche Alfi se piaviavat v koeto tochno se sastoi problema .To stava malko kato Selianina s koleloto,pritesniavam se che moje da staat kato Golfovete i Auditata masovi koli s selski shofiori koito vaobshte si niamat predstava na kakvo sa sobstvenitsi.Prosto si shofirat .A Alfa spored men e avtomobil samo za Alfisti.Ili kakto pishehse v edin vestnik :''Samo za maniatsi,,Neznam za vas no as lichno shte se smachkam ot nervi kato vijdam razni bezobrazni deto i haber si niamat ot kola da karatAlfa da karat Alfa Romeo na koeto sam svidetel i v momenta po ulitsite!!!Veche dvama poznati (super glupatsi si vzeha 155)samo za tova che im gi preporachali i dali po evtino.A vsashtnost kazvat ,,M po dobre Pasat da si biah vzel''Vie kak mislite?

Dizela
18-11-2003, 14:22
I na men mi pravi vpe4atlenie 4e mnogo 155-i i 164-i se navadixa.V tova nqma ni6to lo6o 6toto edin vid markata se nalaga na pazara a taka moje i da im poeftineqt 4astite ama ne i vseki 3-i da e s Alfa.Predi v kvartala imna6e samo edna Alfa a sega samo 164-e sa 4-i. :)

twin spark
18-11-2003, 16:45
Пишете на килица! Нека да се уважа труда на другите!

twin spark
18-11-2003, 16:55
Neznam za vas no as lichno shte se smachkam ot nervi kato vijdam razni bezobrazni deto i haber si niamat ot kola da karatAlfa

Спокойно. Има една смолянска Alfa33 с огромен надпис "М-Power".

А дали не е някой фен с много тънко чувство за хумор. Със сигурност е някой веселяк

WhitePower
18-11-2003, 19:15
za kirilicata ne moga d apisha na takava

za alfite e sa da si prodam 155 cata shtoto stanali mnogo i da si kupja ferarri li mi predlagate
kolkoto poveche tolkova po dobre , az sam na tova mnenie

Grigor
19-11-2003, 01:36
"Бялата Сила",
Мойте уважения, ама въпрос на съвсем малко желание е да започнеш да пишеш на кирилица...

Има 2 вида кирилица:
Фонетична и БДС. Всеки, който може да пише на български с латински букви може да го прави - направи го и ти.

19-11-2003, 09:56
Може би това означава че хората отценяват алфите :wink: въпреки че това и мен ме дразни донякъде

WhitePower
19-11-2003, 10:55
щте се постарая вупреки че пи6а адски бавно на български и много от буквите ги бъркам

:roll:

alfamilano
19-11-2003, 13:55
Точно че не ги ценят,ако ги ценяха нямаше да се ядосвам,като оня дето ТС каза със надписа ,,М-power''ебати селския бастун!

20-11-2003, 10:02
Искаш да кажеш че ги взимат не защото ги отценяват а защото им ги препоръчват

alfamilano
20-11-2003, 10:16
Aми този който ви казвам с 155-та я взе щото този дето ги вкарва(мой приател)му каза :Има една супер изгодна 155,а всъщност ониа искаше вектра.ЗА другите незнам но повечето стават собственици по неволя!Направете си сметка човек с желание за Вектра става собственик на Алфа и после жика по добре да бях си взел Пасат!И къв алфист е той,ебати полскя свирач.

Quadrifoglio
20-11-2003, 11:53
Да бе ама какво от това че си е взел алфа това пречи ли ти на теб?!?!? То нали ако нямаше и такива хора никой нямаше въобще да внася алфи в България! А все пак колата на 1во място трябва да ти служи!!! Това е нейната най-важна функция и след това са всичките и други качества. Така че по голямата част от хората не разбират особено много от коли! Те просто си купуват тази която би им служила най-добре според тях а дали е 155 или вектра това си е негова работа! Иначе алфа отдавна да е фалирала ако разчиташе изцяло на феновете и да продават коли само на тях!!!

Тайга
20-11-2003, 12:00
Ами да тенденцията е такава...Сега се внасят страшно много коли втора ръка от Италия, та ще е нормално да има и Алфи.
То лошо няма де:)))) Само дето ще ми доста неприятно да ме засичат Алфи на разни селски бекове:))) Поне оная каручка Голфа им прилягаше на такива пичове, ама не мога да си ги представя с Алфи:((

alfamilano
20-11-2003, 15:53
Точно за това говорим,най трудната гледка!

Qwerty
20-11-2003, 21:19
Само дето ще ми доста неприятно да ме засичат Алфи на разни селски бекове:))) Поне оная каручка Голфа им прилягаше на такива пичове, ама не мога да си ги представя с Алфи:((

Има си ги от доста отдавна, ама сега стават повече - аз на ташак им викам 'Италиянци' - голфаджия във 33-ка обикновено... сега вече и във 155 и 164

Само да не стане 'алфист' нарицателно като голфаджия, че тогава ще трябва да минавам към клуб 'Вартбург' =))

KGB
21-11-2003, 15:40
Споко бре...Психопатите от VAG групата трудно някой може да ги настигне...нали знаете те каде се събират... :lol:

mladej_it
03-12-2003, 15:29
Това е нещо норомално,отначалото бяха голфове и кадети всички псуваха фиат и гледаха на типо като на жига щото не беше евтино и всички викаха италянска чикия сега кво стана всеки средностатистически парцал кара типо много други италиански автомобили имат същата садба,просто колите поевтиняват вижда се че са по хубави от немските и хората си правят наи-елементарна сметка закво да си копувам тъпа вектра като мога да карам тва алфа ромео дето е три пати по-добро.В тва няма лошо нека копуват досега имам три примера за хора купили си алфа ланчиа и фиат които не биха ги заменили с друга марка освен някоя от посочените особенно този с алфата купи си веднъж 33 и сега за друга кола освен алфа неще и да помисли навартя и над 160000 по родните пътища и планини ако не и повече тя бе6е на 120000 теглил е и УАЗ.Така че приятел нека копуват хората не е казано че всички са некви тъпи селяни които няма да оценят кво карат!!!!

WhitePower
03-12-2003, 17:57
da razbiram li che tuka ima hora koito ne gi kefi che vizdat vse poveche i poveche alfi na putja
e az vika dai boze vseki mu neka se mnogzim jako
kolkoto sme poveche tolkova po dobre pone maistorite se nauchat kvo e tui zivotno po kapaka deto sa go krustili Twin Spark i da moga da se oriantirak koe kakvo e
pak i chastite da smuknat malko a ne kato monopolistite 5 magazina i tva e

alfamilano
03-12-2003, 19:14
А къде забрави BOXERA? :D

mladej_it
07-12-2003, 02:25
Приятеля с 33 преди една седмица си е взел "нова"33 този пат комби кво ще кажете по вапроса!!! Е на тва му се вика пристрастяване кам ALFA ,а ви уверявам че тва е човек които не се интересуваше на копче от автомобили камо ли от алфа а сега брате само хвалби по неин адрес! колкото повече алфи толкова по добре!

MrX
03-03-2004, 16:48
Нали знаете какво казват Хората:ALFA се купува със сърце а не с акъл.Повечето алфисти са яки фенове,но се навадиха и лаици и това не е много добре,карат чупят и хварлят ,а каде отидоха зрижите за любимата......?Преди време бачках на една бензиностанция и какжи ли не съм ги виждал.Взимат я евтино разбазикат я защото ништо не разбират а после боклук били тия италианските коли