PDA

View Full Version : Редовната среща в Пловдив



INTEGRALE
26-02-2005, 23:24
този месец по изключение ще се проведе на 03.03 (четвъртък) от 15:00 на Гребната база.
Този път се надявам, че Алфа ще се отсрамят с присъствие :wink:

arieca155
27-02-2005, 15:25
по принцип колко коли се събирате,на мен нещо ми се пътува и може да си вземе компания и дойдеме. Ако Алкекс чете това да пи ше какво мисли.
:wow:

преведено от Вальо с помощта на
http://lat2bg.kredor.com/scgi-bin/og.php?op=lat2bg

Alfa User
27-02-2005, 16:07
Идеята не е лоша, но аз лично смятам по празниците да съм си в Плевен - пък и предполагам че доста от хората точно в тия 4 почивни дни няма да са съвсем свободни.

INTEGRALE
27-02-2005, 16:50
Заповядайте! :wink:
А иначе последния път бяхме 8 коли. 8)

Kostadin
28-02-2005, 11:18
този месец по изключение ще се проведе на 03.03 (четвъртък) от 15:00 на Гребната база.
Този път се надявам, че Алфа ще се отсрамят с присъствие :wink:
това изключение много ме устроива защото тогава живот и здраве ще идвам в Пловдив и ще мога да дойда на срещата :wink: :yes:

INTEGRALE
04-03-2005, 01:19
Честно казано незнам за какво съм го излеперил това съобщение за редовна среща, при положение че отново Алфа Ромео НЕ присъства на нашето скромно събиране. Което между другото става с всеки следващ път все по-добре и с все повече хора 8)
Засрамете се!

alfamilano
04-03-2005, 13:44
Проблема е че не раздухвате на хората които карат Алфа!Дори и да не го познавате,отделете 2 мин. и му кажете ако има време да мине.Един път дойде ли после няма начин да пропусне. :wink:

INTEGRALE
05-03-2005, 01:41
Проблема е че не раздухвате на хората които карат Алфа!Дори и да не го познавате,отделете 2 мин. и му кажете ако има време да мине.Един път дойде ли после няма начин да пропусне. :wink:
Не си прав. На всеки, който има италианска кола му подхвърлям нещо за форумите и срещите. Като видя, че прояви интерес тогава вече е лесно :tongue: Обаче повечето ме гледат, като че ли нещо лошо им говоря. Имат итал колички, доволни са, обаче дотам. Не им се занимава.
Но наистина, който е дошъл, идва пак :yes:

ceco
25-03-2005, 00:12
Проблема е че не раздухвате на хората които карат Алфа!Дори и да не го познавате,отделете 2 мин. и му кажете ако има време да мине.Един път дойде ли после няма начин да пропусне. :wink:
Не си прав. На всеки, който има италианска кола му подхвърлям нещо за форумите и срещите. Като видя, че прояви интерес тогава вече е лесно :tongue: Обаче повечето ме гледат, като че ли нещо лошо им говоря. Имат итал колички, доволни са, обаче дотам. Не им се занимава.
Но наистина, който е дошъл, идва пак :yes:
На следващата среща ще имате девета кола. Сега се регистрирах. Поздрави ! 8)

INTEGRALE
26-03-2005, 00:22
На следващата среща ще имате девета кола. Сега се регистрирах. Поздрави ! 8)
На 3-ти сме пак на линия, така че заповядай :wink:

KGB
26-03-2005, 02:38
Аз предлагам да се метнеме от софия до пловдив...сега ще отворя нова тема

INTEGRALE
26-03-2005, 22:02
Еми заповядайте :yes:
Много добре ще е да ни дойдете на гости :D

29-03-2005, 23:26
Всички "италианци" да скачат на гребната на 3-ти април :punk: :cheers:

INTEGRALE
20-04-2005, 01:36
Редовната итал среща този месец по изключение ще се проведе на 24.04 (неделя) от 12:00 на гребната база. Този ранен час го решихме за да може да мръднем към близкия балкан да се разходим.
Мослехме да идваме до София за редовната среща, но липсва организация. Явно хората са заети. Сигурно ще остане за следващия месец.

Dodo 155
20-04-2005, 10:56
Редовната итал среща този месец по изключение ще се проведе на 24.04 (неделя) от 12:00 на гребната база. Този ранен час го решихме за да може да мръднем към близкия балкан да се разходим.
Мослехме да идваме до София за редовната среща, но липсва организация. Явно хората са заети. Сигурно ще остане за следващия месец.
До неделя има още време :wink: дано да се организирате, за да се видиме в 14:00 на Ал.Невски :wink:
Може и ти да дойдеш, ако няма други желаещи :yes:

Dodo 155
22-04-2005, 21:36
Момчета, неделя е в другиден :yes: :wink: Да слагаме ли :cheers: да се изстудяват :D :D :D Дайте по-сериозно, времето тамън ще се оправи до тогава :wink: :whistle:

ceco
28-04-2005, 16:07
Редовната итал среща този месец по изключение ще се проведе на 24.04 (неделя) от 12:00 на гребната база. Този ранен час го решихме за да може да мръднем към близкия балкан да се разходим.
Мослехме да идваме до София за редовната среща, но липсва организация. Явно хората са заети. Сигурно ще остане за следващия месец.
изпуснах срещата, не бях в града...дайте по сериозно за Италфеста ей го де е 14 май. Има добро предложение за Цигов чарк.

KGB
29-04-2005, 02:45
Някой цени и нещо за хотели там може ли да предложи...

03-05-2005, 10:56
Здравейте, момчета... и момичета, предполагам... че има!
Прочетох на няколко места, че някои от вас твърдят, че винаги споменавали на хората с Italy cars за редовните срещи, но резултатът е меко казано скромен. Но мен например никой не ме е спирал никъде и честно казано повече се занимават с колата ми разни издухани Golfove 3-ки - нали знаете "суперспортните народни коли" с надписче Gti и с джанти в същото време с по 4 болта! Първоначално ми беше забавно да ги гледам как си изхвърлят биелите през ауспусите, но вече ми стана досадно - не мога да карам нормално! На всяко кръстовище ще се намери някоя тиква, която е решила, че "ей сега ще ми разкаже играта"! А пък аз, сещате се, независимо, че понякога не ми се кара, все пак не мога да оставя минувачите да гледат някакъв зел-дал Golf как изпреварва Alfa 156! Та съм принуден непрекъснато да се състезавам... с разни глупаци!
Сега за срещите. Софиянци сигурно сте чували някои неща за Пловдив!? Доста снобски и парвенюшки град сме - не е хубаво да го казвам, ама трябва да си го признаем. Струва ми се, че със срещи на Гребната и на полигона до нея - няма да се получи! Мястото трябва да е хитро избрано. Какво имам предвид - готин бар-аперитив или популярно кафе - Avenue; Planet или някое друго все в тоя смисъл. Час - подходящ и в стил "снобски напън"! Например 18. 30 - Събота. И така - модни дрешки, излъскани до бяло Alfi, и готини мадами. Гарантирам пълен успех на една такава среща! Ако обаче мислите, че такова мероприятие не съответства на имиджа на марката, както и че не би трябвало да съответства на хората, които карат такива коли - мисля, че сте напълно прави. Но, както често казвам в подобни случаи, такава е конюнктурата в Рим, а пък ние би трябвало да сме римляни.

nan1777
04-05-2005, 08:06
Колега, напълно съм съгласен със за статута на Пловдив и повечето пловдивчани. Не съм присъствал до сега на среща на собствениците на Италиянки, но се надявам да успея скоро. Авеню и Планет честно казано ме дразнят, но идеята не е лоша. Въпреки че съм сигурен че ще е пълно с надуФки с голфове и мерджани, които ще гледат от високо и ще се помпат.. Един въпрос за Алфата: Има една 156 която спира в края на Италиянската уличка. Супер яко е пипната, апредния спойлер е убиец направо. Първия път ми се подкосиха краката, а сега като я виждам продължавам да настръхвам. Да не би да е твойта?! Ако да-евала..

ceco
04-05-2005, 16:51
eee ...да се обади най-накрая някой алфист...между другото срещите на гребната са супер и трябва да станат традиция... за " Авеню" няма място за паркиране от баровци, но идеята за лъснати Алфи и гаджета е "cool " .... А за Италфеста, Петко цените са 5-6 лв на легло за бунгала и 8-10 лв. на "Орбита" т.е. в хотел

EvgeniiM
04-05-2005, 21:03
А според мен мястото в Пловдив,където можем да съберем очите на голфаджий и тройкаджий е Ескада,храната не е върха,но е пипнато добре със стъкления под. А на Джумайата има интересно местенце- Vоодоо Бар-при желание от ваша страна го резервирам цялото и музиката е каквато искаме. А цените са уникални-цяла нощ пих шотове и сметката-20лв. А колко дни продължава италфеста

INTEGRALE
05-05-2005, 01:48
Първо, Здравей! Радвам се че има човек от Пловдив с 156-ца, посещаващ форума.
Но за нещата, които си писал аз не мисля така :nono: .
1. Въобще не мисля, че място като Авеню, Планет, ...... е подходящо за срещи на клуба, защото нито има място къде да си спрем колите, нито можем 15-20 човека да намерим свободни места да седнем вътре, още по- малко в час стил "снобски напън" :wink: .
2. Говориш какъв бил градът (снобски и първенюшки), и явно искаш да го показваш. Ние се събираме за да си поговорим за любимите автомобили, да разгледаме кой какво си е направил по колата, какво му се е случило и т. нат, а не да сваляме девойки или да чупим стойки с дрехи.... Явно представите ти за подобни срещи са съвсем други.
Дали няма да се получи на Гребната времето ще покаже. За сега там се събираме, което не пречи за последващо ходене където и да е.
Момчетата в София и те не правят фешън сбирки, ама се получават много добри срещи. Просто идеята на всичко тоева е другаде.
3. Аз лично няма да те спра на улицата да ти говоря за форума или срещите, но ако доидеш при нас да ти правим стъклото или се срещнем в сервиз, магазин или по някакъв друг начин със сигурност ще те информирам за тия неща.
За това какво им подхожда на нашите коли си напълно прав :yes:
Това си е мое мнение и просто го изразявам. Ще се радвам да те видим на някоя среща :wink:

Bobo
05-05-2005, 02:02
Напълно подкрепям интеграле :yes: и не мисля че като смените мястото или някоя друга такава работа ще стане нещо освен някой да ВИ ВИДИ :wow: и кво от тва?

Живял съм в пловдив 12 години знам много добре за кво става въпрос :wink: по добре трима свестни на срещата отколкото 10 сноби такива ви не требват :wink:

А м/у другото след като дойдох от Пловдив аз бях един от 3-мата които за първи път направихме среща на алфа в софия, така че спокойно има пичове и постепенно ще се намерите :yes:

KGB
05-05-2005, 02:07
Преди да е настапъл смут и обръкване...Италфеста най-вероятно ще е през септември месец.

Това за този месец си е само нещо като събор..тоест събираме се да се видим,запознаем,хапнем пиенем и т.н.

Цецо,

Аз преди два месеца говорих с някой не помня кой и той ми каза, че Орбита на Батак не работи или била пълна скръби работила само през определени дни...защото чакали някой да я купи. В края на тази седмица се надявам да решим какво правим за да може след 20ти да се организираме да и се съберем.

INTEGRALE
05-05-2005, 02:16
Наистина нещата вървят на добре. Все повече хора се събираме, така че формата на срещите не мисля да го променяме.

street_fighter
21-07-2005, 01:10
кога се събирате този месец и къде,ще има ли нещо със сигурност,ако е в пловдив ме броите и мен,дано дойдат интересни екземпляри,а и по добре на гребната за да няма много народ който не е сред феновете,идват ли по принцип много алфисти?

INTEGRALE
07-08-2005, 12:35
По принцип алфисти идват малко. Незнам защо? Когато дойдоха момчетата от София и от Пловдив се появиха Алфите. След това нищо.
В Пловдив основно се събираме Ланча. Притежателите на Алфа не проявяват особен интерес към пловдивските срещи. Това е положението.
На 14.08 (неделя) от 18:00 часа на полигона до гребната пак ще се събираме. Който Алфист прояви желание да заповяда.

kris11
08-08-2005, 23:16
Aко се събирате по панаирно време да взема да ви ударя едно рамо с 1 Алфа 155 ца с пловдивска регистрация ??Какво ще кажете?

INTEGRALE
09-08-2005, 10:44
Няма никакъв проблем да си направим и тогава среща (по панаирно време де). Аз ще информирам своевременно за това тук.