PDA

View Full Version : GTV 2.0 и 1.8



aya
18-07-2007, 12:09
Здравейте :D Надявам се скоро и аз да стана щастлив водач на GTV :) обаче има някои неясноти, за които не знам къде да погледна. Харесала съм си една колица в мобилето 99г., но е 1.8. Въпреки обявените официално 215км макс. километража на тази е до 260км.. :?: :?: :?: четох доста из форума и се убедих че 2.0 е здрав мотор, а има ли някой с 1.8 да ми каже също така добър ли е?ще се радвам ако ми помогнете с малко инфо :D честно казано имам доста въпроси, но се надявам поне а тези да ми отговорите :?

bouncer
19-07-2007, 10:10
Здреавей и добре дошла! поздравявам те за добрия избор! GTV-то определено ще ти достави много удоволствие! сега на тъпросите ти:
максималната скорост на тези коли е доста над 200 км/ч но споровете точно колко е са грандиозни. Със сигурност обаче 260 км/ч е дастижима скорост само за 3.2 литровия модел. за 1.8 двигателя нищо немога да ти кажа. честно казано ми се струва малко слаб за тази кола. ако имаш някакви въпроси съм насреща!

aya
19-07-2007, 10:57
:D благодаря за насърчаването :D А за конете..повече ме притеснява здравината на двг., макар че трудно бих успяла да му напраявя нещо :) Другото което ми прави впечатление е че на всички алфи джамовете са различни години, видимо е че не е от удар..или смяна впоследствие, но не мога да разбера защо така са направили.. :?:

mim
19-07-2007, 11:00
за джамовете - разни гадини чупят - крадат музиката и бягат
и окипазяват хубавиците :evil:

aya
19-07-2007, 11:05
ммм...съмнява ме, защото са винаги поредни години и така идват тук... :roll:

lan
19-07-2007, 17:00
здравей,
1.8 мотора мисля, че е доста рядък. аз поне в BG не съм го виждал. Иначе 2.0 е наистина здрав мотор, но както всички алфи трябва да си поглеждаш масълцето, че ако я настъпваш си го хапва. :wink:
а за скоростта, както колегата по - горе го е написал, въпросът е много спорен. но тези коли са произведение на изкуството.
поздрави,

valjo
19-07-2007, 20:22
ммм...съмнява ме, защото са винаги поредни години и така идват тук... :roll:на кола 99та година, е нормално част от стъклата да са 98ма
другото не е нормално :)

aya
20-07-2007, 09:28
Вчера успях да карам 1.8, за който ставаше въпрос..никак не ми хареса как върви :( ..определено нещо й имаше...

aya
20-07-2007, 09:36
:D :D Наистина са произведение не изкуството..отначало имах опасения за видимоста с това малкото стъкло отпред, но всичките ми съмнения се изпариха като понастъпах малко :D :D :D