PDA

View Full Version : стопове



stefanGTV
18-07-2007, 14:18
колеги имам един въпрос...Може ли отнякъде да си намеря кристални стопове - не е задължително да се като на Голф :) , но да даяат малко по нов облик на колата... и мислите ли, че ако им сложа черно фолио /затъмня ги/ /колата е черна/ ще стане добре или ще е голфарско отново...Искам малко да и " подновя" вида но без някакви големи тунинги и глупости ...Дайте идеи може да измислим нещо заедно за общото благо...:)

Raziel
18-07-2007, 19:06
просто ги полирай ще станат като нови

RoMeO_156_GTA
18-07-2007, 21:03
просто ги полирай ще станат като нови
Малко тъп въпрос ,но с какво могат да се полират :oops: някакви подръчни материали :roll:

Кристални стопове още не съм виждал оригинални :shock: А за затъмняването ,дай ей тая снимка на някой ,който разбира фотошоп и ще видиш резултата 8)

me_to_u
18-07-2007, 23:00
...но с какво могат да се полират...
От личен опит: добър резултат има работата със шлайф-паста, след което полир. Според мен, много добър резултат, дори само с полир-паста. Друг начин е пръскането с хубав лак, с леко черен цвят или по желание друг.

stefanGTV
19-07-2007, 00:20
На мене си ми харесват, не са изтъркани нещо ... имах предвид като по-нов вид на самия стоп. Дали някъде могат да се изработят по поръчка кристални някакви - просто да са с по-светли стъкла и някакви яки крушки вътре, ама не претруфено - то няма да и ходи... Дали няма някъде да правят...? Аз питах един в Сливен от един магазин за "голфуи" и имаше вътре много фарове, ама за Алфа - йок... и вика, че ги вкарвали напрао контейнери от Китай и не знае какво има и не може да попруча ...или не му се занимава ...не знам... дайте идея! Ей тва е най големият недостатък на Алфите - каквото и да търсиш за тях няма - или поне в провинцията ...Не, че им трябва разкрасяване...

stefanGTV
19-07-2007, 00:21
:cry:

Ivo Skoklev
19-07-2007, 00:32
Ей тва е най големият недостатък на Алфите - каквото и да търсиш за тях няма - или поне в провинцията ...Не, че им трябва разкрасяване...
На хубавите коли нищо не е нужно да им се пипа...е виж за голфове и астрички...бол стопове и лайснички.Тръчнеш ли да кичиш Алфа със кристалне стопове,заприличва на Немска талига... :? Лично мое мнение...каквото трябва те във Pininfarina са го преценили най-добре...все пак то това им е работата на хората.

stefanGTV
19-07-2007, 01:08
а ти твоята къде я пипа :) и колко ти излезна:) харесва ми ...

Ivo Skoklev
19-07-2007, 09:22
а ти твоята къде я пипа :) и колко ти излезна:) харесва ми ...
Taка я взех,в Италия е правена(ужким)....ама и това и е много,на границата м/у кича е :oops:
Taзи предница и прагове са 1000 пъти по-добри:
http://www.alfacoupe.com/gallery/Meets/Bruntingthorpe%202004/slides/Brunt3.jpg
Намерих и моите:
http://www.cadamurodesign.it/immagini/catalogo/1/1_001.jpg

Ivo Skoklev
19-07-2007, 10:03
В случай че искаш да ти изглежда различно отзад...пробвай това...
http://images18.snimka.bg/003478318.jpg

bouncer
19-07-2007, 11:14
аз от доста време съм се замислил за диодни стопове. доста трудно се намират, но съм виждал снимки на ГТВ с такъв стоп и е велико! сега се ровя из нета.

SkyWalker
06-09-2007, 01:05
Аз мисля, че всеки опит да се смени стопа ще е в посока "погрозняване" на автомобила. Дори и по-новата версия не е с кристални стопове - май има защо. Не превръщайте "малкото братче на Ferrari в Astra подобие :idea:

goldenlight
06-09-2007, 23:17
bouncer, това е добра идея с диодните стопове.
Аз мисля да си сменя третия стоп (този на задното стъкло с нов) някаква идея...

Тази 4ервената алфа с разли4ните фарове и разли4ния преден капак, както и 4ерната с ферари задните стопове са велики, но някак си с такава визия трябва да са към 300 коня ина4е не е ОК :D

Офф топик, леле днеска едно порше как ме отвя. На няколко светофара подред.. все едно съм спрял... и след това между колите като на нинтендо.. лелее :shock: :idea: 8)

BAKA
26-10-2007, 20:59
истината е в диодите, но няма никъде цял клъстер за алфа готов. Къде ли не гледах. Но се продават отделно диодни крушки /компромисен вариант/ и цели клъстери колкото искаш дълги с диоди, но трябва да се преправя пак стопа. ама представете си само колко ще е яко да свети с диоди целия от-до!

viliivanov
27-10-2007, 18:38
Колега малко късно идва корегираната снимка, но сега видях темата. За съжаление няма много възможности за манипулаций, някой вече я е прекарал през фотошоп брутално....