PDA

View Full Version : код



ico_21
19-07-2007, 08:07
Колеги , мога да ви помогна за намирането на кода: В Италия като изпратиш номерата на навигацията и касетофона ти вземат 32 евро, а тук се обаждах до Ауто-италия и ми искаха да закарам колата те да я разглобят за да запишат номерата и ;само; 200лв. щеше да ми струва. Отварянето на централната конзола / при скоростният лост /става много лесно и след това се изваждат двете кутий - номерата са отстрани .

Petrov
19-07-2007, 09:47
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=13111

Joro 166
22-07-2007, 00:06
Я ми обясни как става това лесно сваляне!

shtrapuliak
01-02-2009, 19:51
Колеги , мога да ви помогна за намирането на кода: В Италия като изпратиш номерата на навигацията и касетофона ти вземат 32 евро, а тук се обаждах до Ауто-италия и ми искаха да закарам колата те да я разглобят за да запишат номерата и ;само; 200лв. щеше да ми струва. Отварянето на централната конзола / при скоростният лост /става много лесно и след това се изваждат двете кутий - номерата са отстрани .
Здравейте колеги, Някой може ли да ми каже дали в Пловдив разкодират ICS и ако може да ми дадете адрес и телефон за контакт.
Ще ви бъда много благодарен ако някой ми даде снимки или по-подробни обяснения как се сваля ICS-а

EMo0o
01-02-2009, 22:31
Я ми обясни как става това лесно сваляне!

Че кое му е трудното :PP:

BOXER_33_PLD
02-02-2009, 10:34
Относно разкодирането в Пловдив.
Телефон на човека нямам,но се намира точно до "Циганския кореком"
Караш по "6-ти септември" посока колелото на "Била"и на малкия светофар на "Циганския кореком" завиваш на дясно.След това първата в ляво и веднага пак в ляво.Излизаш пред един голям блок и там отдолу в един гараж намираш човека.
Изглежда невзрачно мястото,но е много отворен човека.
На мен ми свърши работа!

Успех

shtrapuliak
02-02-2009, 15:11
Относно разкодирането в Пловдив.
Телефон на човека нямам,но се намира точно до "Циганския кореком"
Караш по "6-ти септември" посока колелото на "Била"и на малкия светофар на "Циганския кореком" завиваш на дясно.След това първата в ляво и веднага пак в ляво.Излизаш пред един голям блок и там отдолу в един гараж намираш човека.
Изглежда невзрачно мястото,но е много отворен човека.
На мен ми свърши работа!

Успех
Благодаря за информацията!