PDA

View Full Version : Не ще да пали!!!



bouncer
25-07-2007, 14:27
Колеги,

звчра не ще да запали! свети на таблото един жълт ключ с надпис code отдолу и не ебава да запали! стартера върти всичко е чук, ама не ще и не ще! явно имобилайзера се е прецакал! давайте акъл че изгорех без кола!

Ivo Skoklev
25-07-2007, 15:23
Разкачи акумулатора за 10-на мин.да се рестартира компа,завърти ключа без токове,ако не стане...пробвай с тъмночервения ключ първо. :idea:

bouncer
25-07-2007, 15:53
ще пробвам! дано да стане! иначе не знам...

ПС - колега много е красиво зверчето ти колега! много безаварийни километри ти желая! сега една 18-ка да му избацаш и ще заспи :)

Ivo Skoklev
25-07-2007, 16:08
Мерси,приятел.. :wink: Аз пък ти пожелавам,дано не се налага да пипаш нищо повече по твоята,че гледам бая пара си налял за ремонти

bobi
26-07-2007, 01:39
колега много ти е добра алфата с здраве да си я караш и безавариино :!:

!!! Кирилицата е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА !!!

lan
26-07-2007, 13:37
колега,
пробвай като вкарваш ключа лекичко да го помръдваш. ако при това положние стане най - вероятно имаш някъде лоша връзка...
поне така беше при един приятел с 156-ца.
успех,

bouncer
26-07-2007, 13:41
махнах клемата на плюса за 10 минути и сега всичко е ок. да се надявам че няма да има повече драми!

proper
27-07-2007, 13:24
махнах клемата на плюса за 10 минути и сега всичко е ок. да се надявам че няма да има повече драми!

колега ти имаш ли брат? че онзи ден на Нишава се видяхме с едно момче беше със същата кола, но каза че брат му влиза по форума?

Браво за запалването, че се оправи..

lan
27-07-2007, 14:47
колега proper,
да, имам брат и GTV-то е негово - бордо, а аз съм със 155-ца със същия мотор.
поздрави,

bouncer
27-07-2007, 14:58
той ми каза че сте се видяли. трябва да заформом една среща на ГТВ и Спайдъри да се запознаем на живо! мойта в четвъртък влиза при Бобо защото ми писна от некви пишман майстори да ми развалят колицата! Дано той я оправи веднъж завинаги защото ми писна!

proper
27-07-2007, 15:00
ела в неделя на срещата да се видим. Ще си споделяме за ремонти. Аз оправих съединителя и носачи и сега умирам от кеф просто :)

bouncer
27-07-2007, 15:58
там съм!

lan
27-07-2007, 16:22
кофти,
аз няма да съм в София.
а какво ти е на колата?

proper
27-07-2007, 16:24
кофти,
аз няма да съм в София.
а какво ти е на колата?

сега нищо, имах съединител да сменям и носачи и биалетки и накрайници :) :) :)

dilian alfa gtv
29-07-2007, 19:37
виж сега моата алфа е от два дни и няма аларма пък би трябвало да има имобилайзер защото има лампа на таблото така лие защото имам фиат мареа и тя има имобилайзер и аларма заводски но аз изгубих код ключа на който има и копче за алармата и сега съм е изключил паля с обикновения фиата а имобилайзера е същия.така давай ти съвети за алфата като гледам доста неща си направил които ми предстоят иначе колата е много запазена 99г но задно ляво колело е зазбит носача втулките амортисьора е напълно изпуснал биалетка -за смяна и колелото е леко разкрачено хлопа и се усещат вибрации-въпроса-опасно ли да е карам известно време така че сега е купих докато събера пари за окачването пък ролки ремаци масла фиртри и т.н а и друго колата ми е с 15 цола железни джанти и оргинални капаци защо така не са заводски 16 цола и отзад няма надписи колата е червена но не е бордо че трябва да купя и джанти твоите колко ги плаща пиши всичко което се сетиш :lol: хубав автомобил :roll: