PDA

View Full Version : подналягане в резервоара на АЛФА 33 ???



hammar
07-03-2005, 21:57
Здравейте , искам да ви питам нормално ли е да се получава осезаемо подналягане , примерно трудно се развива капачката ,получава се едно съскане... А същевременно и помпата се чува ... да не би да е от подналягането ????

Bobo
07-03-2005, 22:16
Нормално е да изсъсква като отваряш капачката след като си я карал. Но ако стане много значи има задръстен клапан :wink:

Alfamaniak
07-03-2005, 22:40
Нормално е да изсъсква като отваряш капачката след като си я карал. Но ако стане много значи има задръстен клапан :wink:
Провери си клапанчето :D от него ще да е

pth7712
08-03-2005, 08:38
Извинявам се за тъпият въпрос...
имате предвид клапан на капачката ли?!?
Питам, защото може това да е свързано с един от проблемуите при мен. Защото освен всичко друго, капачката така се е заледила, че ако има някакъв клапан определено е запушен.

hammar
08-03-2005, 16:53
мисля че не е в капачката този клапан ,ако някой го е чистил нека сподели къде се намира по точно , не че няма да го намеря но по лесно е като знаеш къде да търсиш . предварително благодаря за съветите.
PS. днес зареждах бензин и едва успях да развия капачката в тоя студ , имаше вакуум в резервоара

hammar
18-03-2005, 09:58
момчета,клапанчето го намерих но ме интерисува онова черното ,пластмасовото до него какво е ??? :wallbash:

ARomeo
09-09-2005, 22:07
Клапана е под левия калник и го управлява централата

Vesko84
07-10-2006, 12:32
Колеги, някой отпуши ли го тоя клапан, аз имам същия проблем с изсъскването от капачката. И това отразявало ли ви се е на мощността на колата /на моменти губи мощност мойта, най вече студена и в Пазаржик не можаха да се сетят какво е, та вече какво ли не си мисля. Като събера пари ще я водя на Вантотрейд па ха дано се разбере. Мерси