PDA

View Full Version : Купих си FIAT Brava 1.4 12V ...



08-03-2005, 10:33
Здравейте всички много се радвам че намерих този форум. От 1 ден съм собственик на FIAT Brava 1.4 12V много ми харесва и се кефя много. Сега ми предстои смяна на ангренажния ремък, ролките и маслото. Може ли да ме посъветвате какво друго трябва да проверя и каде да я закарам да сменя тези работи, от каде да си купя частите :D

Gogata
08-03-2005, 10:49
Честито :clap: :cheers: Със здраве да си е караш и много и безаварийно каране! :yes: А относно маслото и ангренажния ремък можеш и сам да ги смениш,не е сложно :wink: а ако не закарай е в някой сервиз и там ще е управят!Успех :yes:

Bobo
08-03-2005, 10:50
Честито :D За маслото и ангренажа ако искаш ми пиши ЛС ще те пратя на едно място :wink:

krasyb
04-04-2005, 11:29
Как ти гори Браво-то бе колега ???

nikomsj
04-04-2005, 12:22
mi wse oste ne sam uspial da zaseka tochno no kato gledam na gradsko 10 gi praska

==================
Писането на кирилица е задължително.
Форума има кредор, ако нямаш инсталирана.

krasyb
04-04-2005, 14:43
не е ли много бе, за 1.4??
Поне върви ли, аз съм се замислил да сменям нещо колата че нещо мноо ташкън ми идва горивото /доста карам по служба/ и се колебая между малка бензинка (на газ евентуално) или 1.9ТД (100коня=200 магарета :D ) освен това ми трябва и да е с 4(5) врати, май работата на МАРЕА отива, щот друго в тоя диапазон 6-7 хил лв. не виждам. Некви съвети??? :wallbash:

Alexius
05-04-2005, 00:36
1.4 не ти препоръчвам, а 1.6 и 1.8 харчат доста :?

krasyb
05-04-2005, 11:15
що, кво му е на 1.4-ката ???

Dodo 155
10-04-2005, 07:35
не е ли много бе, за 1.4??
Поне върви ли, аз съм се замислил да сменям нещо колата че нещо мноо ташкън ми идва горивото /доста карам по служба/ и се колебая между малка бензинка (на газ евентуално) или 1.9ТД (100коня=200 магарета :D ) освен това ми трябва и да е с 4(5) врати, май работата на МАРЕА отива, щот друго в тоя диапазон 6-7 хил лв. не виждам. Некви съвети??? :wallbash:
Ами не е много, с тоя скапан бензин е нормално :wink: Само, че не те виждам от 2,0TS да слезеш на 1,4 :lol: :lol: :lol: Ще имаш чуството, че си с ремарке :tongue: :lol: и като го настъпиш да върви, ще ти лапне и повече от Алфа-та :wink: По-добре се ориентирай към TD или JTD :wink: Не, че нафтата е евтина и ще си на далавера, ама поне динамиката ще е по-добра :wink: Другия вариант е да си газифицираш TS-а :yes:
Като обобщение: Проблема не е, че колите ни харчат много или бензина е скъп, а това че имаме нисък стандарт :wink: Дреме му на италянеца, че Алфа-та му харчила 12 или 13/100км. Ами ще харчи, нали върви :wink:

Mury
10-04-2005, 22:22
не е ли много бе, за 1.4??
Поне върви ли, аз съм се замислил да сменям нещо колата че нещо мноо ташкън ми идва горивото /доста карам по служба/ и се колебая между малка бензинка (на газ евентуално) или 1.9ТД (100коня=200 магарета :D ) освен това ми трябва и да е с 4(5) врати, май работата на МАРЕА отива, щот друго в тоя диапазон 6-7 хил лв. не виждам. Некви съвети??? :wallbash:
Ами не е много, с тоя скапан бензин е нормално :wink: Само, че не те виждам от 2,0TS да слезеш на 1,4 :lol: :lol: :lol: Ще имаш чуството, че си с ремарке :tongue: :lol: и като го настъпиш да върви, ще ти лапне и повече от Алфа-та :wink: По-добре се ориентирай към TD или JTD :wink: Не, че нафтата е евтина и ще си на далавера, ама поне динамиката ще е по-добра :wink: Другия вариант е да си газифицираш TS-а :yes:
Като обобщение: Проблема не е, че колите ни харчат много или бензина е скъп, а това че имаме нисък стандарт :wink: Дреме му на италянеца, че Алфа-та му харчила 12 или 13/100км. Ами ще харчи, нали върви :wink:Е това ми хареса особено за италиянеца :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: