PDA

View Full Version : Новото Фиат Стило 2006



DiStefano
08-03-2005, 23:38
По неофициални източници на Женевския Автосалон ще бъде представено новото ФИАТ СТИЛО 2006. Гамата от бензинови и дизелови двигатели ще бъде обогатена като при Абарт версията феновете ще бъдат 1000% задоволени защото спортния вариант ще се предлага със Куоре Спортиво под капака а имено двигателя на Алфа Ромео 147 ГТА - 3.2 В6 :wow: ... дизайна специално у мен породи много противоречия и бих го оприличил на страна смесица от Алфа 147 и Ауди А3 съответно отзад и отпред ... само времето ще покаже ... надявам се обаче от личен опит да има малко повече динамика в двигателите на по-слабите варианти 1,4 1,6 и т.н.
прилагам и снимки за да видите за какво иде реч


http://www.autotitre.com/forum/up/aa2696a19c.jpg

http://www.autotitre.com/forum/up/7e42a4cc6e.jpg

valjo
08-03-2005, 23:45
мале ужас .... :?

DiStefano
08-03-2005, 23:47
абе и мойта реакция първоначално беше такава де ама шъ видим като направат премиера "некога" тука

valjo
08-03-2005, 23:51
бей бе бате, тая предна решетка е в състояние да убие всичко детско ...

Dodo 155
08-03-2005, 23:51
Отзад е като 147 :thumb:
Отпред е "одрало" АУДИ :?
Отстрани при огледалата все едно гледаш Пижо :tongue:
Интересен дизайн като цяло, ама доста са избягали от линията на ФИАТ :(
Въпреки всичко, това може и да не са официалните снимки :wink:
Може да е нещо подобно, ама да не е същото :yes:
Времето ще покаже :whistle:

DiStefano
09-03-2005, 00:11
ми пише че е напраено на базата на новата Астра
знам кфо е база по принцип и смеем да твърдим че си има и прилики отвън не само отвътре и изотдоле
ама това тука нема нищо общо с Астра
и що по-дяволите е на база на Астра
те тфа не мое плоския ми явно мозък да го проумее

DiStefano
09-03-2005, 00:13
май ше пише отзад Nuovo Fiat Stilo A3
или за дизелите Nuovo Fiat Stilo TDi
ама вече не издържам и ше го кажем
тия италианци си сраха по джобовете

Mitko Tenov
09-03-2005, 10:00
задната броня и капак са си от новата Астра

Mury
09-03-2005, 11:17
И на мен ми прили4а отзад на Астра :cry: :cry: :cry:

virusalfa
09-03-2005, 11:42
типично по италиански-нищо не се знае до последния момент!Едва ли ще го пуснат толко грозно,те така прават-първо го покажат грозно,за да се хареса на немската публика :tongue:

koolio
09-03-2005, 21:38
Модата на тия решетки тръгна от Крайслер Вояджър и според мен за тази американска измишльотина може да са добре ама за кола от ниския среден клас стои като лайно на сватбена торта. :evil: :cry: . Поне италианците имат стил и традиция в дизайна и именно това им е един от козовете, ама кво да правиш- глобализация...

ShoxXx
09-03-2005, 21:47
Честно казано отпред не е хич зле. Виждали сме и снимки на новото Пунто и явно ще има нещо много обло и тумбесто в предниците на новата серия Фиати.
Отстрани е обла, няма лайсни, няма кант до тук горе долу добре, ама може ли на една изцяло обла кола да сложиш права като правоъгълник врата...да бяха заоблили и вратата поне малко!!!
Отзад е майка плаче...багажника е точно така изрязан, както е на 206 и 307, бронята естествено свършва при средата на калника, нововъведение дошло още с Ауди А6 и продължаващо да вълнува германските дизайнери до ден днешен, явно се е отразило и на юг. Наистина си мисля, че с една по-хубава задница цялата кола щеше да е значително по-впечатляваща.

Alfoso
09-03-2005, 23:25
Мога само да изразя негативното си мнение относно дизайнерската линия на FIAT напоследък...та това е чист ужас според мен.Ако наистина излезе в този си "мелезки" вид...направо не ми се мисли за последиците....А...на мен пък отзад ми прилича малко на тия малките Нисани,новите...като цяло колата засега ми прилича на л...о. :?

Max
09-03-2005, 23:48
Едва ли ще го пуснат толко грозно,те така прават-първо го покажат грозно,за да се хареса на немската публика :tongue:

Знае ли ги човек... аз като се сетя за Multipla и ми става кофти... :bash:

DiStefano
10-03-2005, 21:38
Едва ли ще го пуснат толко грозно,те така прават-първо го покажат грозно,за да се хареса на немската публика :tongue:

Знае ли ги човек... аз като се сетя за Multipla и ми става кофти... :bash:

Абе не знам ама за мен специално ФИАТ Мултипла стария вариант е уникален автомобил

mladej_it
20-03-2005, 11:40
Незнам за вас ма в мултиплата има чар и е доста причудлива същото неможе да се каже за модели като дубло или фейслифта на пунто 2 който по моемо(казвал сам го и преди) е направо ужасен изобщо от фият се излагат.

DiStefano
20-03-2005, 17:08
Незнам за вас ма в мултиплата има чар и е доста причудлива същото неможе да се каже за модели като дубло или фейслифта на пунто 2 който по моемо(казвал сам го и преди) е направо ужасен изобщо от фият се излагат.


Мултипла е една идея дошла от бъдещето но за съжаление поне в България въпросния миниван (поне на мен на такова ми прилича) не успя да спечели аудитория ... бройките които съм срещал по улиците се броят на пръстите на едната ми ръка ... въпреки това примерно в Германия се ползва и продава повече от успешно ... мисля си аз поне че като недостатък е единствено малкия избор на двигатели сведени до 1.6 16в при бензиновите и 1.9JTD при дизеловите ... поне за стария вариант това бяха предлаганите мотори ... иначе централна конзола, 2-та реда по 3 седалки както и възможността багажното отделение да се превърне в 3-ти ред ... направо си правят от този автомобил един прекрасен италиански "Вояджър" ... ... а и цената на модела предлаган у нас преди известно време беше направо смешна в сравнение с останалите от класа ... за сведение новата Зефира 3x3 както я наричат немците демек с 8+1 места е почти 33 000 евро базовия модел

Gogata
21-03-2005, 13:46
Абе не знам ама за мен специално ФИАТ Мултипла стария вариант е уникален автомобил

:yes: Напълно съм съгласен с теб!Дано не го пускат така новото стило. :wazuup:

TRE GAZELE
11-11-2005, 19:33
според мен е страхотен,само каква муцуна-просто ЗВЯР :twisted: ,а кабриото ще мачка къде що виде(ИТАЛИАНСКИ СТИЛ-ПРОСТО НАЙ-ДОБРИЯ).А нали знаете къде се поръчват най-яките дизайни..........в майка ИТАЛИЯ 8) 8) 8) :idea:

Lucky
15-12-2005, 15:37
Що бе харесва ми отпред но в задницата няма тази агресия.
Но на всеки не мож угоди :?

Bobo
21-12-2005, 23:56
Чшшш алоооууу вие много сте се объркали тая кола е в класа на пунто а не на стило! :!: :idea: :!: