PDA

View Full Version : Арезе предградие на Милано ли е ?



soldix
13-03-2005, 21:48
Това Арезе предградие на Милано ли е или друг град. Защото винаги съм мислил, че Милано е "родното място" на алфа. И още нещо...Какво означава този слоган "спортно сърце". От коя година започват да наричат алфа ромео по този начин?

Aquila
14-03-2005, 03:16
В Италия "Cuore sportivo" си е като израз,и не е само за Алфа,за това незнам дали някой може да каже кога то4но са запо4нали да ги нари4ат така.

pooh
14-03-2005, 15:42
...

KGB
23-03-2005, 01:16
Върнах се :yes: след 8 000км из Европа с любимата кола 8)

п.с: имам около един час и половина филм от Музея на Алфа в Арезе както и самото градче...когато мога ще го улоадна :wink:

Dexer
23-03-2005, 08:40
Welcome back!
А може и да го гледаме на следващата среща примерно....
за да обясняваш

ilia
23-03-2005, 21:40
как бе6е като стъпи алфата на български асфалт а кофти нали но хие 6те успеем стискаме зъби другое там горивото е хубаво и пъти6тата са супер :whistle:

KGB
24-03-2005, 00:47
офф-топик: ми какво да ти спомена....нямам думи....Падоа до Ниш хиляда и нещо километра за около 6часа и нещо...Ниш до София 160км...5 часа и половина...пътя от границата до софия не е път...пътищата през нивите по другите държави са по-добри...там никога не вали сняг и никога не минават камиони...за разлика от БГ където снега и камиони ни развалят асфалта...иначе

още на 3-4км след границата загубих единия таз караики с 50км...хората нарезали пътя...ще правят от дупките бабуни...днеска в софия загубих още един таз...

Съща така..радната полиция не пропусна да ме спре на два пъти....за 8 000км никъде никой не ме спря..а минах през Сърбия, Унгария, Австрия, Германия, Швейцария, Франция, Испания, Италия, Словения, Монако, Хърватска...като първия мизерник беше пиян на карулката и след като видя че сме българи ни пусна...чудя се какво ли им е на чужденците в БГ с коли...но вторите на Божурище не ме пропуснаха...като едния не можеше да чете на латиница..и 15минути писаха нещо в тетрадка статистика правели.

За родните дривери да не говориме и те ме накараха веднага да разбера къде съм попаднал.

С няколко думи като пътища и култура на каране сме най-зле от цяла Европа...страната като дадености ни е най-хубава но народа е....

Заключвам темата...защото не ми се говири на тази тема. Общото взето това ми бяха и единствените проблеми по целия път.