PDA

View Full Version : смяна на карета



Kostadin
16-03-2005, 17:26
молбата ми е ако някой е сменявал или знае как се сменяват външните карета на 155-ца нека да сподели ще съм му много благодарен :yes:
мисля скоро време да сменявам моите, че нещо много рупат на по-остри завои из града най-често.

Dodo 155
16-03-2005, 19:58
При мен дясното се чуваше кога беше -15/-20 градуса. Сега като се стопли го чувам само при остър ляв завой и ако дам по-рязко гас :D
Утре ще я вкарвам малко в бокса и ще ти кажа какво е дереджето :wink: Решил съм да го оправя преди да е станало на трътка :tongue:
Иначе го гледах в ePer-а разглобено и ми изглеждаше нормално, в смисъл, че се закрепва като на повечето коли :yes: Има канал отвътре със зегер :yes:

virusalfa
16-03-2005, 21:59
Първо си купи нова гайка,после се сваля полуоската,и на менгеме се сваля фиатовото каренце-от група 1,9ТД, имах 2,0ТСД-160лв е АбС каре,пружинния пръстен е фиатски,вътре в карето е и се борави с тайното оръжие чук и вълшебните 2-3: са ти ебах мамата :tongue:

01
17-03-2005, 10:33
молбата ми е ако някой е сменявал или знае как се сменяват външните карета на 155-ца нека да сподели ще съм му много благодарен :yes:
мисля скоро време да сменявам моите, че нещо много рупат на по-остри завои из града най-често.

Сам ли ще ги сменяваш или на сервиз?
Цената за смяна е 15 лева.
Има и карета.

Kostadin
17-03-2005, 12:09
ще ги сменявам сам поне така възнамерявам.вчера и аз гледах в ръководството за алфа 155 и там имаше картинка с чук и менгеме ама другите две неща не ги пишеше :tongue: а иначе преверих в един магазин тук в Пазарджик и ми казаха ориентировъчно по 90лв. едното, все пак аз съм без АБС.

virusalfa
17-03-2005, 13:02
за АБС каре цената е 160лв за LPR :shock:

01
17-03-2005, 22:55
за АБС каре цената е 160лв за LPR :shock:

Най вероятно,ако карето е това и е на тази цена, мога да я коригирам.
Не се захващай с карето, ако не си правил това нещо.
Най вероятно и там, в Пазарджик, цените на услугите са същите, а може и да са по евтини.
Имате много цигани там- бях скоро и си хортувах с едни просячета на площада.
Искаха пари, ама ги заведох в магазина и им накупих храна и перилни препарати.
Пари не им дадох....ама ми похарчиха десетина и повече лева.
Пари не давам - ядене давам.
Много бяха готини.....така се радваха :lol: :lol: :lol:
Акъ търсиш и по низки цени- има- италиански карета.
Мога на направя справка, ако ми дадеш каталожен номер или номер на "ЕЛ ПИ ЕР"

Kostadin
22-03-2005, 13:26
купих каретата и маншоните от вантотрейд за 70лв. едното и по 4лв. маншона с отстъпката която ползват членовете на клуба за което съм доста доволен понеже по тоя начин си спестих 22лв. :wink:, но нямаха скоби и грес за тях та ще трябва да търся тези работи допълнително.Не се наех обаче да ги правя сам и сега се чудя къде да ги сменявам :?