PDA

View Full Version : Компютърен проблем



koolio
17-03-2005, 23:40
Здравейте! Знам че има компютърни маниаци сред алфистите та реших да ви питам за нещо. Имам проблем с моя компютър- клавиатурата не работи, а когато се натисне едно копче блокира и мишката. Това вирус ли е или нещо друго? Трябва ли да преинсталирам уиндоуса или има по-безболезнено решение? Ще съм благодарен ако ми отговорите.

17-03-2005, 23:54
Здравейте! Знам че има компютърни маниаци сред алфистите та реших да ви питам за нещо. Имам проблем с моя компютър- клавиатурата не работи, а когато се натисне едно копче блокира и мишката. Това вирус ли е или нещо друго? Трябва ли да преинсталирам уиндоуса или има по-безболезнено решение? Ще съм благодарен ако ми отговорите.

Много е вероятно да е само проблем на клавиатурата. Например да имаш залепнал бутон. С гарантирано здрава клавиатура пак ли се държи така?

koolio
18-03-2005, 14:18
Не съм пробвал друга клавиатура но пробвах мойта на друг комп и си работи. Според мен няма начин да е клавиатурата- защо тогава ще блокира мишката? Дадоха ми акъл да изтрия един драйвър, изтрих го, оправи се временно и после пак същото. Ще се побъркам :wazuup: :wazuup: :wallbash: :wallbash: - от какво може да е?