PDA

View Full Version : Fiat Tipo-2 двойни карбуратора



Abarth
24-08-2007, 10:43
Решил съм да правя типото с 2 двойни карбуратора вебер или делорто,та ако може да ми разясните какви карбуратори да търся и какъв колектор към тях :D Мотора ми е 1.6 двувалка :twisted:

mladej_it
27-08-2007, 14:58
Търси алфаромео 33 1,5 цяла или на части ,а дали някой има подръка трудно бих ти помогнал съфорумците!!!

mladej_it
27-08-2007, 15:02
избързах да пусна поста и забравих че можеби трябва да се сложи някой фланец от рода на част от генерация или всмукателен колектор както при ритмо /регата 1,5 едновалов ! Според мен е подходящо като идея но изработването и реглажа на целия завършен продукт трябва да е на ниво!
Успех!!!

Abarth
27-08-2007, 17:30
Мерси колега,можеш ли да дадеш малко повече инфо за фланеца,че не съм в час :D

Bobi_33
05-09-2007, 23:43
Търси алфаромео 33 1,5 цяла или на части ,а дали някой има подръка трудно бих ти помогнал съфорумците!!!

:shock: Предлагаш много глупав и безсмислен вариант с тея карбове с вертикален поток (от боксер). Най-вероятно няма да има и височина при това положение :idea:
Много по лесно ще бъде да се ползват карбове с хоризонтален поток, примерно от жулиета, 75 или някоя друга Алфа с редови мотор от фамилията трансаксиални.

Bobi_33
05-09-2007, 23:47
Мерси колега,можеш ли да дадеш малко повече инфо за фланеца,че не съм в час :D
Свържи се с Венци, той може и да ти намери нещо, и за фланци най-добре да търсиш Драго, той може да направи всичко от-до, с гаранция, че ще бъде качествено.
Пък за настройване мисля, че аз ще се справя :wink: