PDA

View Full Version : А сега и за реактивната щанга на 156



wrc
18-03-2005, 16:12
Доста ми се поразтропка преднитзата по ледовете през зимата,та доиде ред да сменя и щангата.Но така като ми предстои да сменям и вариатора,и паразитната ролка на ангренажния ремък,и втулките на горните носа4и :wallbash: :wallbash: :wallbash: ,разбирате колко хар4ове ми се събират,та някои знае ли с каква друга щанга мога да заменя оригиналната,в смисъл да е по-евтина.За 147 разбрах 4е става от Мареа,но става ли и за 156 или трябва друга.М/у другото ако можете да ми кажете и къде да си намеря паразитната ролка на ангренажния,защото в Търново от 1 месец не могат да ми я намерят :oops: Благодаря педварително за информацията

Alfa 156
27-03-2005, 01:15
Аз вече смених на моята стабилизиращата (това ли е реактивната???) щанга, не беше много скъпа: оригинална = 159лв, втулките на горните носачи също са тръгнали...но не това ми е проблема. След серия от няколко дупки...не, ями... имам чуството че колата е по-нестабилна, почна да се лашка на една страна, волана ми е твърде лек...особено при голяма скорост е доста неприятно. Ходих на сервиз и ходовата част е ок, май е нещо пак по кормилната уредба... А точно един ден преди дупките ходих на сходимост след смяната на щангата. Някой може ли да предположи какво се е разбило или пак трябва да ходя на сходимост?

Unicom
25-04-2005, 19:56
Може ли вместо да се сменя цялата стбилизираща щанга да се сменят само двата тампона , които я държат?

wrc
26-04-2005, 19:06
Може :wow: И на мен отна4ало ми казаха 4е трябва да сменя цялата щанга,но успях да си намеря само 2-та тампона за 50лв общо,и ми взеха още 50лв за смяната.Проблема е 4е в магазина се опитват да ти пробутат цялата щанга за поне 3 пъти по висока цена,така 4е ...