PDA

View Full Version : Озвучаване на 164?



manolito
26-08-2007, 10:04
Колеги , някой слагал ли си е бокс в Алфата? Как е акустиката , какви са ви мненията? Взех си едно боксче и се чудя на къде да го завъртя с тази газова бутилка отзад!? :oops: :frown:

Grigor
26-08-2007, 12:23
Абе и аз имах голямо желание, ама нещо за момента удрям на камък...

Пуснал съм кабели и отивам с Фактор на Раковска да тествам.

Избирам си много як активен бас /Алфа Маниака е сега с такъв/ и излизаме да го пуснем.

Пускаме го и той си свири... ама ... аз в купето много не го чувам... 15мин. настройваме и пак не ме кефи как се чува в купето...
връщам се в магазина и другия продавач вика "Страшен е, тресеше витрината".... и наистина.. чуваше се навсякъде само не и в купето...

Теорията е: или са ми прекалено силни задните колони или 4-те сантиметра дунапрен залепен на задната седалка спира всичко към купето...

А при АлфаМАниака свири супер дееба....

1912
26-08-2007, 16:57
аз пък се изкривявам в моята

Lame_0ne
26-08-2007, 17:35
Бива и ти да не се изквивяваш, та не знам кой, може би ония дето от "Pimp My Ride" му върнаха колата с един Jackhammer :D :D

Grigor
26-08-2007, 19:43
Ееее... оня определено беше по-малък от този който преди ти беше в сигнатурата :-)

+ че ти нямаш тези 5 сантиметра дунапрен които аз имам.....

manolito
27-08-2007, 20:04
Я кажете ,на къде трябва да са насочени говорителите на бокса , към седалките или към задната част на колата? :roll:

Boby
27-08-2007, 21:26
Аз съм с Магнат туба май е 12-ка и да ти кажа с нея и без нея... голяма разлика няма.Думка там нещо колкото да се каже,че има туба ама.... :roll: Като отворя багажника баса ше ми отнсе главата,като тресна капака нЕЕма никой :!: Само бас Ланзар 2600вата сковаваш си сандък и ще разкъртиш колата.Беше ме страх,че ще пръсне задното стъкло.Страшен бас... ама ти и с тая газова забравяш за багажник. :roll:

136
28-08-2007, 23:08
Имах 164 дизелче, 10 ' басче на отвора за ски багажника насочено на вътре свирише перфектно . Баса беше Пионерче за отворен обем 600w , две елипси от големичките пак Пионерче, усилвател за тях и баса . Звукът оставаше в копето . Но ако някой цели да се чува отвън и да му вибрира номера ,решението е бас в кутия . Все пак 164 ката има багажник.