PDA

View Full Version : OMV Бояна, Военна рампа, Божурище...



ShoxXx
24-03-2005, 11:53
Предполагам че сред нас има по-запалени на тема тунинг, гонки и т.н. потребители.
Честно да кажа обаче не съм забелязал особено присъствие на Алфи на двете може би най-известни места за тунинг сбирки в София. Принципно мероприятията започват в петък и събота от към 21:30, но и в останалите дни от седмицата могат да се видят малко или много пипани коли на гореспоменатите места. Напослеък даже забелязвам една червена 155-ца със добра джанта 16" на OMV-то, която е доста постоянна там.
Споделете мнението си за тези малки тунинг мероприятия, които в пълна степен отговарят на нашата "мила българска действителност" и кажете вие лично ходилили сте и имате ли желание да ходите сега, че и като се стопли повече времето. Иначе аз знам за един Член на клуба дето ходи на рампата, ама той да си признае! :wink:

Red Devil
24-03-2005, 23:51
Аз ходя от време на време ,когато имам време:))Последния път когато бях те видях и тебе и точно си мислех че ще се запознаем в екото слет като куките разгониха тълпата от бояна,но изкочиха някви "ангажименти" и така и не стана.Ние бяхме с Любо и неговият приятел с Астрата гси.Следващия път.Сега сложих новите летни гуми и се надявам че ще се засичме по често:)На военната рампа не съм бил и не знам какво е???

gigi
25-03-2005, 12:36
Аз отвреме на време се подвизавам по рампата ама на последък е тъпня. А найстина няма Алфи да отсрамват положението. Аз си го обяснявам с факта че то е ясно че са бързи и готини и няма смисъл да се доказват :lol: :lol:

75 2.0 turbo
25-03-2005, 20:40
Аз отвреме на време се подвизавам по рампата ама на последък е тъпня. А найстина няма Алфи да отсрамват положението. Аз си го обяснявам с факта че то е ясно че са бързи и готини и няма смисъл да се доказват :lol: :lol:да бе хахахаха ти по4на като голфаджия да говориш :yes:

ShoxXx
28-03-2005, 15:36
За пореден път, поредната простотия.
В събота вечерта Жигула със 7 души екипаж не спира на полицай със стоп палка и на детелината посока Околовръестен път - бул. България се обръща. В резултата на което на OMV Бояна се появяват 7 полицейски патрулки и спират каквито и да е гонки, както и написват поредица от актове за какво ли не.
Общо взето не мисля, че в близките два месеца полицията ще допуска каквото и да е било на OMV Бояна. Поне това би трябвало да е най-логичното решение.

ShoxXx
09-04-2005, 12:37
gigi ти май си бил вчера на откриването на Божурище, ама си мълчиш, не ми се обаждаш...
Кога ще ходим заедно? Може и повече хора...

gigi
09-04-2005, 22:41
:oops: залови ме. То стана малко инцидентно бях на лекции и тръгнахме с колеги към 6. Малко се изложих нещо с времената 400 метра за 16.2 , верно че това с пълен резервоар, цялата музика и с нормален 95 бензин ама сега мисля нещо за подобрение.
Ами ако има желаещи може да организираме някой път нещо :yes:

Quadrifoglio
10-04-2005, 10:43
Ами то много зависи от дребни неща аз със дизела 10пъти си засичах времето и варирах между 16.2 и 15.8

ShoxXx
10-04-2005, 10:52
Тва безумно чувствително на бензина италианско QV двигателче ми се тресе на всеки 20 метър и колата цялата се тресе с него...е*и ш*я скапан бензин дето по 1.70 му искат вече... На всичкото отгоре и при 3000 оборота като си засмуче вода от резервоара и веднага -10км/ч.
Иначе тука в клуба се заформя нещо интересно. Миналия месец като ходихме на първия километър с Пламен бяхме наравно (аз бях с жена ми в колата), после gigi издърпа Пламен (сами в колите) и най-накрая на 19 март с gigi (без хора) и аз (с двама души) бяхме равни. А сега де...? :wow:

Dexer
10-04-2005, 11:07
e ти човешкия фактор за нищо ли не го броиш?
Едно е да се дръпнете по веднъж (с много голям шанс някой да огелпи я старта, я смяна на предавки примерно), друго е да сте се дръпнали 3, 5, 7 или повече пъти и да видите тенденцията каква е - както казва Пандо, много и дребни неща влияят на времената.
Та за това са ви се получили и такива резултати...
В крайна сметка можете ли да кажете коя от трите коли върви най-много?... :D :D

ShoxXx
10-04-2005, 11:13
В крайна сметка можете ли да кажете коя от трите коли върви най-много?... :D :D

То има само един начин да се разбере... :wow: Да се пуснем и тримата при горе долу еднакви условия, в смисъл горе долу еднакво количество бензин и багажниците ни да изглеждат като този на gigi, а не като моя...а бе аз верно трябва да я разтребя тая кочина в багажника като се замисля... :lol: