PDA

View Full Version : Випрос за задна емблема?



SkyWalker
10-09-2007, 15:57
Знае ли някой от къде може да се намери задна емблема на GTV-то, защото моята е поизбеляла, а и ако знеа цена да напише :?:

Благодаря предварително за отговорите :)

joroalfa
10-09-2007, 17:07
от Аутоиталия за около месец дойде(във Варна)с поръчка за 61 лева,смяната е малко кофти,има го в някоя от темите със снимка

leshoiad
10-09-2007, 19:14
Итал сервиз 38 лева. Взех предна, махнах крачетата и набичих силикона. Стана перфектно.

badboys
10-09-2007, 20:01
В Александар Ауто 45лв само капачката,иначе цялата е около 85лв.На моита и смених само капачката,малко кофти се сменява но после всичко е различно

proper
11-09-2007, 14:08
аз преди месец бях написах... дойдоха ми за 2 седмици решетката предна и задна емблема (около 40лв беше). Но не съм намерил време да ги сменя още..... за ИталФеста обаче ще трябва :)

SkyWalker
11-09-2007, 15:18
аз преди месец бях написах... дойдоха ми за 2 седмици решетката предна и задна емблема (около 40лв беше). Но не съм намерил време да ги сменя още..... за ИталФеста обаче ще трябва :)

Решетката след фейслифта от 1998-ма ли :?: Не е ли много ниска цената за тези 3 неща :?:

proper
11-09-2007, 15:24
аз преди месец бях написах... дойдоха ми за 2 седмици решетката предна и задна емблема (около 40лв беше). Но не съм намерил време да ги сменя още..... за ИталФеста обаче ще трябва :)

Решетката след фейслифта от 1998-ма ли :?: Не е ли много ниска цената за тези 3 неща :?:

Да - новата решетка след 98' с лъскавото.
Не- към 160лв с отстъпката излиза задна емблема плюс предна решетка комплект с емблема. А около 40-45лв е само задната. Това с доставка от Италия за 2 седмици дойдоха, от АутоИталия. 50% капаро даваш и като дойде ти звънят. Бяха безкрайно коректни.

SkyWalker
11-09-2007, 19:40
аз преди месец бях написах... дойдоха ми за 2 седмици решетката предна и задна емблема (около 40лв беше). Но не съм намерил време да ги сменя още..... за ИталФеста обаче ще трябва :)

Решетката след фейслифта от 1998-ма ли :?: Не е ли много ниска цената за тези 3 неща :?:

Да - новата решетка след 98' с лъскавото.
Не- към 160лв с отстъпката излиза задна емблема плюс предна решетка комплект с емблема. А около 40-45лв е само задната. Това с доставка от Италия за 2 седмици дойдоха, от АутоИталия. 50% капаро даваш и като дойде ти звънят. Бяха безкрайно коректни.

Дали на моето GTV (1997) ще може да се сложи по-новата решетка?

proper
11-09-2007, 22:37
аз преди месец бях написах... дойдоха ми за 2 седмици решетката предна и задна емблема (около 40лв беше). Но не съм намерил време да ги сменя още..... за ИталФеста обаче ще трябва :)

Решетката след фейслифта от 1998-ма ли :?: Не е ли много ниска цената за тези 3 неща :?:

Да - новата решетка след 98' с лъскавото.
Не- към 160лв с отстъпката излиза задна емблема плюс предна решетка комплект с емблема. А около 40-45лв е само задната. Това с доставка от Италия за 2 седмици дойдоха, от АутоИталия. 50% капаро даваш и като дойде ти звънят. Бяха безкрайно коректни.

Дали на моето GTV (1997) ще може да се сложи по-новата решетка?

:) абсолютно!!!! почти всеки го прави и външно си става фаза-2 все едно :)

SkyWalker
12-09-2007, 01:06
аз преди месец бях написах... дойдоха ми за 2 седмици решетката предна и задна емблема (около 40лв беше). Но не съм намерил време да ги сменя още..... за ИталФеста обаче ще трябва :)

Решетката след фейслифта от 1998-ма ли :?: Не е ли много ниска цената за тези 3 неща :?:

Да - новата решетка след 98' с лъскавото.
Не- към 160лв с отстъпката излиза задна емблема плюс предна решетка комплект с емблема. А около 40-45лв е само задната. Това с доставка от Италия за 2 седмици дойдоха, от АутоИталия. 50% капаро даваш и като дойде ти звънят. Бяха безкрайно коректни.



Дали на моето GTV (1997) ще може да се сложи по-новата решетка?

:) абсолютно!!!! почти всеки го прави и външно си става фаза-2 все едно :)

Дали имат on-line поръчки :?:

proper
12-09-2007, 10:59
е тва 100% го нямат. На место гледате "и-пера" и потвърждаваш, че това е което искаш. Предплащаш 50% и чакаш 2 седмици. Като ако взимаш решетка не си купувай емблема предна отделно, в каталога не е споменато, но решетката (казва се Скудето) си има монтирана емблема!!!!! Аз поръчах отделно и после я върнах (поне при мен си дойде с емблема). И така...

SkyWalker
13-09-2007, 00:06
е тва 100% го нямат. На место гледате "и-пера" и потвърждаваш, че това е което искаш. Предплащаш 50% и чакаш 2 седмици. Като ако взимаш решетка не си купувай емблема предна отделно, в каталога не е споменато, но решетката (казва се Скудето) си има монтирана емблема!!!!! Аз поръчах отделно и после я върнах (поне при мен си дойде с емблема). И така...

Сигурно ли е, че ще пасне без преправяне :?:
А някой да е сменял централната конзола с модела от след 1998 (фаза 2), че да каже лесно ли става :?:

proper
13-09-2007, 20:02
www.sportsalfa.com (http://www.sportsalfa.com)

това е Сайт Само за ГТВ, ГТ и Брера !!!!

не ми се търси темата точно, но на този адрес (аз го следя от години) има и със снимки как се сменя. Отделно има как да си препрачиш конзолата на Фаза 2 и да праснеш 7" тъчскриин за цар ПЦ :) и много много други неща....за Пауер Флекс...за грижи при 18" джанти и т.н.

SkyWalker
13-09-2007, 20:31
www.sportsalfa.com

това е Сайт Само за ГТВ, ГТ и Брера !!!!

не ми се търси темата точно, но на този адрес (аз го следя от години) има и със снимки как се сменя. Отделно има как да си препрачиш конзолата на Фаза 2 и да праснеш 7" тъчскриин за цар ПЦ :) и много много други неща....за Пауер Флекс...за грижи при 18" джанти и т.н.

Супер сайт :idea: Браво колега, инфото вътре е много ценно

proper
13-09-2007, 22:15
Да. Там можеш да говориш с много хора с нашите коли и доста неща вече са ги правили.....
Линка за Сайта го има отдавна във "ВАЖНИ ТЕМИ: Линкове" в нашия раздел,
не си му обърнал внимание просто :)

KaTsArA
19-09-2007, 17:55
Аз съм решил да я махам задната и да си китоса и пръсне да стане гладко ! само трябва да видя как се разглобява !