PDA

View Full Version : Още за популяризирането



madboy
22-09-2007, 00:45
Размисли на един нощен фен!!!
Какво означава да бъдеш различен ?
Дали това не е част от характера или е нещо по висше :bg: За нас българите се знае 4е сме силни като индивидуалности, но само това ли е ? Хората навсякъде по света приемат за даденост това, че един човек е по различен от другите, и го приемат за нормално. Конкретно за случая :
Цитат: За тези хора, които разбират и познават историята на ''Алфа Ромео '' и техните автомобили и традициите на фирмата, пренасяна от състезание на състезание, в гражданските версии , проучване, печелене и загуби, дори понякога копиране на най-добрите идеи на другите. Алфата , която караме, не е само парче метал с номера и колела. Това е част от страхотна традиция, която пробужда моменти на върховна бързина и вълнение , на победи и загуби и понякога размисли и противоречия. Хората, които искат да знаят всичко за техните любими марки автомобили , се наричат автомобилни ''ЕНТУСИАСТИ'', или както аз ги наричам ''АЛФИСТИ'', термин роден от природата на моята обзетост и привързаност към марката ''АЛФА РОМЕО''
И дали това е начинът ДА БЪДЕШ РАЗЛИЧЕН !!
Да бъдеш различен от всичко семпло и обикновено около нас !
Венци да ме извини за среднощните ми размисли :oops:

pe6kata212
25-09-2007, 11:56
Конкретно за мен,аз реших да съм Алфист защото голфаджиите са мнозинство,и не мога да се примиря когато спра насветофар и до мен спрът още двама с кола като моята.За мен Алфа Ромео е начина да съм различен,защото коли за каране има много но за удоволствие са малко.Да никога не съм мислил да корам Алфа ,но стечение на обстятелствата се сдобих със Спринта и така се подпалих,че сега за мен няма друга марка освен любимата на всички нас Алфа Ромео.

JORDANGT
25-09-2007, 23:26
Имах Опел Омега който бях пуснал в Авто Пазар на бартер за BMW E30,Golf 2или Алфа 33-ка(90-94).Гледах 3 бавареца 2 голфа и нещо все ме спираше(въпреки че омегата се разпадаше),НО когато видях тая зелена красавица(с компресия от 4,5 до 9 и кво ли още не) си казах ТЯ Е.От нея се започна и няма да има спиране никога вече.По някой път се мисля за мазохист,но и това май е част от тръпката.

Търся 33 4x4(по визможност) за реставрация
Ще си е моя завинаги, Обещавам :wink:

В този раздел не ми се влиза,защото не мога да изляза :roll: