PDA

View Full Version : Пове4е Вантотрейд никога



Mury
02-04-2005, 21:59
Колеги искам да се опла4а във Ванто ми казаха на диагностиката 4е ламбдата ми може да е заминала ама може и не но най вероятно разхода бил от това.Ама аз съм си Тома неверни и отивам в4ера в Италсервиз на диагностика и съм много доволен 4овека ме пусна при него показа ми вси4ко и ми вика няма при4ина колата да хар4и абсолутно вси4ко и е в ред.Аз му казах 4е в Ванто са ми казали за сондата и той ми показа 4е е в ред и каза смени си свещи и въздушен филтър и вси4ко ще е ок.Сигурно вие сте доволни от Ванто но аз не съм съжалявам това си е мое мнение

virusalfa
03-04-2005, 20:11
То Ванто и Италсервиз са едно,бе,колега,само дето в Италсервиз обслужват по-старите модели :yes:

Nikiboy
04-04-2005, 08:25
Всеки си ходи където му е кеф:))

Аз например за общата механика ползвам едно приятелче, за тоците бащата, за стенд Друмник и тнт. въпроса да имаш доверие на хората.

Самарата съм я поддържал предимно по4ти 100% в сервиз Маги на Сребърна и съм бил супер доволен и като труд и като цени на части, нищо че сервизчето е малко и специализирано в ауспусите.

Mury
10-04-2005, 12:03
Просто казвам 4е не съм доволен от диагностиката в Ванто а в италсервиза ми показа вси4ко 4овека а и самия факт 4е щяха да ме набутат да си купя ламбда сонда сам говори по себе си