PDA

View Full Version : Според вас струва ли си?



Icko PB7932XB
08-04-2005, 12:17
5300 ЛВ.

Alfa romeo Gtv 2.0 16V TS



Данни:
пробег - 103000
година на производство - декември 1998 г.,
цвят - Светло сив

Особености:
2(3) Врати
ABS
Airbag
Аларма
Ел. Огледала
Ел. Стъкла
Климатик
Кожен салон
Купе
Лети джанти
Металик
Нов внос
Серво управление
Халогенни фарове
Центр. заключване

Допълнителна информация:
Ударена

Отпред се счупени бронята, капака, фаровете и радиатора. Трябва де се изчукат и пребоядисат задните калници и едната врата. Предните калници са здрави. Не е усукана, стъклата са здрави, двигателя, скоростите и окачването са здрави, работи перфектно, сменени са ремъците (3бр.), ролките, маслото, филтъра, има спортен въздушен филтър - чисто нов, перфектен оригинален бежав кожен салон. Карана е две седмици в България. Най-добре да я видите.


И ако да!? Дали се намират лесно частите тук в България и каде да ме ориентирате.

Alfamaniak
08-04-2005, 12:45
Как да не си заслужава бе Ицко отиди в Пловдив на ул.Карловска 2 на ъгала до боите се намира магазина можеш да попиташ за всички части които ще ти трябват там ще ти кажат първо цените и ако си съгласен действаш търси Здравко кажи че Киро те изпраща ще ти помогнат успех :wink:

Icko PB7932XB
08-04-2005, 13:03
Сетих се за магазина там на Тодоров нали? Ще ида да видя колко ще ми струват частите. Вече се запалих много ще купувам GTV. Тази кола се намира в София и ще трябва да се види. Но така или иначе съм решил да взема GTV колкото и голям да е скандала след това. ( Даже може да се наложи да поспя малко в него ).

Alfamaniak
08-04-2005, 13:08
Не не е на Тодоров парво званни тел им е 951655 те ще ти обиасниат подробно говоря ти за старата карловска тя почва от река марица до малкия новотел :wink:

Quadrifoglio
08-04-2005, 13:10
Така по описание нищо не става аз така ходих да гледам една 147 на която единия фар трябваше да се смени и капака трябвало да се изчука а после се оказа че направо трябва да се изхвърли цялата кола

Icko PB7932XB
08-04-2005, 13:14
Говорх със Здравко те се занимавали само с части за двигатели, но каза че ще провери.

Icko PB7932XB
08-04-2005, 13:17
Така по описание нищо не става аз така ходих да гледам една 147 на която единия фар трябваше да се смени и капака трябвало да се изчука а после се оказа че направо трябва да се изхвърли цялата кола

Така си е, но ако частите са ОК още утре ще пътувам за София, а да видя за какво става въпрос и вече ще съм по наясно колко ще ми струва