PDA

View Full Version : Maserati Quattroporte



Red Devil
08-04-2005, 12:31
Вчера като си карам зад един приятел по булевард витоша горе при колето на трамвай н1 го гледам как си сваля прозореца и ми сочи на дясно...какво да видя????уникално красивото Masserati карано от спретнат бизнесмен:)))по огледахме го, порадвахме се и на левия завой посока басейна спартак двамата с яко газ в завоя да видим реакцията и в следващия момент просто чухме "звука" на това "произведение на изкуството" и сигорно 1 час след това не спряьме да му се радваме и да се сещаме как красиво се изряза:)

Quadrifoglio
08-04-2005, 13:07
Става въпрос за новото нали?

Red Devil
08-04-2005, 13:11
Аз старо не знам да има,но ако има да знаеш че говоря за новото.

П.с бих искал да добавя че не знам от кой точно клас е това массерати ,но никоя 7-ма серия или S-класа не бих взел вместо тази италианска красота:)

gigi
08-04-2005, 13:34
Ами то новото си е точно в класа на 7-мицата и с-овиците, но според мен ги бие от всякъде. Дано да го видя и аз някъде :whistle:

Dodo 155
08-04-2005, 13:39
Ако това, което си видял е зелен металик, то е, т.е. беше на Иво - Макарона :yes: Малко след като го "изпратиха", това Мазерати се появи в КАПИТОЛИЯ. Производство е 1998г. с всички екстри (имаше неща които и в Мерцедес още не се вграждат :tongue: ) и най-интересното, че беше на 24хил.км. :wow: Направо ново :D Веднъж само го виждах в движение и мога да кажа, че се отличава на фона на останалите :yes: :D :D :D
(малко офтопик) Друг такъв автомобил, който ми е правил впечатление е черно БУГАТИ, последен модел, с две врати и се подвизава в Сф от скоро :wink:

Quadrifoglio
08-04-2005, 19:23
Определено говори за новото което излиза 2004г. Старото е доста по малко то е горе долу с размерите на алфа 156 което е доста далече от това да се сравнява с 7мици и с класи

koolio
08-04-2005, 22:35
А старото кога излезе? Говорите за 1998 ама аз що си мисля че беше 2001?

Alfamaniak
09-04-2005, 14:35
Днес ме задмина по магистралата едно такова с Швейцарски номера беше ебати и звяра :shock:
Започват постепенно да се развъждат и при нас :D

Alfoso
09-04-2005, 17:39
Междудругото до коя година е производството на предпоследния модел,за който става въпрос?

valjo
13-04-2005, 01:04
днес и аз ГО видях на Черни връх ....
беше Куаатропорте последния модел, черно ....
и поне квото успях да видя, с австрийска регистация, Виена

трябва да ви кажа че тия 7ци и С класи има бая репи да изедат додето се доближат до ТОВА !!! :shock: :shock: :shock:

неможе да се опише, трябва да се види, аз се разминавах с него и щях да се плесна в тоя пред мен от зяпане ... козината ми настръхна
:shock: :shock: