PDA

View Full Version : Разочерование и радост от Monza...



Alfoso
10-04-2005, 18:13
Драматична битка беше...много ме яд за Farfus и Tarquini във втория рунд.Новия пилот,вече с постянен статус в Alfa Romeo,Thompson,оцеля.Двама от тима бяха брутално изкарани от строя,благодарение на швабите :evil: Ще спестя страстите и репликите относно виновниците 8) ...коментари?

Dodo 155
10-04-2005, 18:29
Е как свърши, че аз си тръгнах след 1-вия рунд :whistle:
Алфа взе ли първо място :D
То в началото на 1-вия рунд двете Алфи избутаха единия баварец в страни на чакъла на един десен завой :tongue: :lol: Ония са си го върнали :evil:

Alfoso
10-04-2005, 18:58
Thompson спечели 2-ия рунд :D

Dodo 155
10-04-2005, 19:25
Thompson спечели 2-ия рунд :D
БРАВО :clap: :clap: :clap:
Важен е крайният резултат :wink: :D :D :D :D
И все пак Алфа Ромео си остава безспорен лидер в WTCC :whistle: :D

Gogata
11-04-2005, 20:17
и мене много ме е яд особенно за Tarquini!ама иначе Фарфус свърши добра работа :lol: :lol: :lol: ама швабата Мюлер и Ханс-пръдливия/както му казва един приятел/ :lol: :lol: :lol: много ме издразниха особенно Мюлер,много гадна засечка направи! :evil: Резултата от точки можеше да бъде по-добър,но и това е добре :wink: Все пак да се радваме за Томсън,който спечели 1-то място на втория старт! :D :cheers: Поздравление за англичанина,който донесе първата победа за Алфа на родната писта Монца :yes: :cheers: :clap:


А от догодина 159 в WTCC :wow: ще видим новите тройки тогава :tongue:

KGB
30-04-2005, 15:24
Новите тройка ще са пълна скръб :tongue:

Alfa User
02-05-2005, 23:36
Мда, само дето новите тройки ни разкатаха фамилията на Мани-Кур ... два подиума и в двата тура ... Да не говорим, че дори Сеат взе много да ни бяга - като гледах състезанията, нашите догонваха Сеатите едва при спирането преди завой ... Не искам да съм черноглед, но това ще е доста труден сезон за нас явно... :unsure:

Alfoso
03-05-2005, 16:17
Мда, само дето новите тройки ни разкатаха фамилията на Мани-Кур ... два подиума и в двата тура ... Да не говорим, че дори Сеат взе много да ни бяга - като гледах състезанията, нашите догонваха Сеатите едва при спирането преди завой ... Не искам да съм черноглед, но това ще е доста труден сезон за нас явно... :unsure:
Спокс,да не надяваме,че е причината е в страничните фактори като темп. на асвалта 60 градуса +(което е само в плюс на БМВ ??) и разбира се геометричния характер на пистата,което е отново в плюс на БМВ.Ако на бяха доп. килограми незнам какво щяха да правят БМВ с това задно :evilish:

Alfoso
03-05-2005, 16:22
Новите тройка ще са пълна скръб :tongue:
Това е нормално,имайки предвид какво ще ги притеснява цял сезон. :evilish: ...сега ще видим с какво ще се изтрасят Сеат още този сезон :lol: