PDA

View Full Version : Ше взимам 145-ца 2,0ts и имам въпроси?



10-04-2005, 20:33
здравейте колеги, аз съм новак :lol: във форума, но съм на път да стана редовен клиент...
значи алфата е с детелинката, 96г. и т.н...
интересуват всякакви съвети относно покупката /мисля да ходя във вантотрейд за диагностика и компресия/... разни там болежки на модела... друго.. чувал съм че имало някви специални ключове; как мога да съм сигурен в година и че е 2,0 литра, а не 1,6 или 4,8 то на двг-я пише само TS 16V....
въобще всичко което се сетите ще ми е от полза;)

Mury
10-04-2005, 21:56
Абре Токи4 това ти ли си бе мом4е

valjo
10-04-2005, 22:00
дай номера на шасито и ще ти кажем повече за конкретния автомобил

145ца с детелинки, почти абсурд да е с друг мотор освен 2.0 16в, особено ако си говорим за детелинката на задния капак :)

11-04-2005, 09:29
Абре Токи4 това ти ли си бе мом4е дам един единствен съм;) с теб трябва пак да поговорим, че ми е една каша в главата;)
а относно двг-я, то на стенда предполагам ще покаже :? а отзад не беше детелинка, а емблема /"дръжката" на капака/ :?
днес мисля да гледам тая лилавата, въпреки че за нея една добра дума не прочетох в форума. и ще мислим после;)

Dodo 155
11-04-2005, 09:47
То на думи много може да се гадае :wink: Ходи да я погледнеш на място и я закарай на стенд, всичко ще си покаже :yes: Покарай я малко и ако ти хареса и имаш парите скачай смело :wow: :D Недей да оставаш с впечатление, че на стар автомобил всичко трябва да е перфектно като се купува :wink: Винаги има нещо за правене, но важното е какво ще ремонтираш. Както се знае ДВГ е най-важен, след това скорости и окачване (което не е чак такава болка за умиране). Забележки по външен вид се отстраняват с времето :wink: все пак драскотините по бронята или страниците не карат колата :D
Айде успех :thumb: и да пишеш каква е хавата после :D

p.s. "КОНЧЕТО" става много известна :tongue: :lol: Ще взема да говоря със собственика за отстъпки :whistle:

Mury
11-04-2005, 12:52
Абре Токи4 това ти ли си бе мом4е дам един единствен съм;) с теб трябва пак да поговорим, че ми е една каша в главата;)
а относно двг-я, то на стенда предполагам ще покаже :? а отзад не беше детелинка, а емблема /"дръжката" на капака/ :?
днес мисля да гледам тая лилавата, въпреки че за нея една добра дума не прочетох в форума. и ще мислим после;)Напиши на Валето номера на шасито и той ще ти каже веднага дали е 2.0 16в па като се видим ще поговорим пак аре успех и пиши като гледаш и двете коя ти харесва пове4е :wink: :wink: