PDA

View Full Version : Клапан който регулира налягането



snow
12-04-2005, 14:54
Трябва ми клапан който регулира налягането на горивото. Кажете къде мога да намеря това чудо. :wallbash:

virusalfa
12-04-2005, 15:26
Провери в Косер-www.kosser.net

hf hpe
12-04-2005, 15:36
абе оказва се че това си падало малко дефицитна част
на мен също ми трябваше за един експеримент и не можах да намеря
най-добре търси по моргите, като ти препоръчвам да търсиш вебер, защото се регулират
аз ще проверя добечера в мазето може и да имам на бош но не се регулира
а иначе Крематора продаваше някакви спортни регулиращи се на цена от 60 кинта

Boxer
12-04-2005, 16:16
аз си взех от крематора щото се прееба моя и ми казаха 140лв и 3 седмици едно веберче малко трябваше да преработвам по бензинопроводите ама сега е сепер

моя беше бош отваряше на 3,0 бара но проблема беше 4е и от двете страни имаше входове отгоре ми беше за вакума а отдолу за да връща към резервоара а тоя от крематора е с един вход отстрани един изход отдолу и вакумчето отгорната страна обаче моите бензинопроводи влизаха в регулатора и се завиваха на вин а на този дето го взех от крематора не е така

ако мога да съм полезен с нещо само питаи
успех в търсенето

snow
21-04-2005, 13:01
Не мога да го намеря това чудо. Мойто е вебер ама не мога да намеря. При италианеца няма по целия Симеон гледат като индианци по магазините за нови няма. :wallbash: Какво да правя? Май само поръчка ли де да знам вече. Добре че имам газ та сега така карам. Кажете какво да правя? :shock:
Помогнете....

Boxer
21-04-2005, 20:24
потърси си регулируем
а иначе моя беше 140лв с поръчка
гадна работа
аз с този дето го взех от крематора съм минал 2000км и всичко си е супер

ilian75
23-04-2005, 22:02
пич кои от двата ти трябва на входа или на изхода имам и двата

snow
29-04-2005, 13:41
пич кои от двата ти трябва на входа или на изхода имам и двата


Кажи как да се видим за да се разберем. Дай телефон. Трябва ми този откъм волана. Мисля че това ще рече при входа не знам ти как го разбираш. Кажи за какви пари става въпрос или ако искаш за това ще се разберем допълнително. Дано да е същия. :D

ilian75
01-05-2005, 21:47
телефона съм ти го пратил отвори си лс

snow
03-05-2005, 11:14
телефона съм ти го пратил отвори си лс

Интересно защо нямам нищо в кутията пробвай пак. Имам само едно старо писмо от миналата година. Нещо не се е получило.