PDA

View Full Version : Предупреждение: Внимание...



KGB
13-04-2005, 00:09
http://www.citroen-bg.net/forum/viewtop ... sc&start=0 (http://www.citroen-bg.net/forum/viewtopic.php?t=1216&postdays=0&postorder=asc&start=0)

Кликнете на линка по-горе...

С две думи не карайте нощно време в БГрия

gigi
13-04-2005, 00:29
е тия заслужават як пердах :bash: :boxed: :ranting: дано на никои не се случва
затова ако патувам нощем поне с още двама в колата
То в БГ да пътуваш нощем не си е работа аз така миналото лято щях да се бухна в една кофа на средата на пътя добре че дедрата има 4 дълги и отпред става като ден :yes:

poznai
13-04-2005, 07:27
магистрала почти - 140км/ч в 4 през нощта super , и изскача дървена трупа - напречно на 2те ленти в мойта посока. Добре че марката е Ситроен - рязък ляв, рязък десен, спирачки и за бой готов и лесен.
хаха, т'ва в който и специализиран форум за някоя марка автомобили човек да иде, където и да чете за разни такива премеждия, винаги марката на неговата кола е номер едно :P

.., иначе.., кофти работа е това. Баси гадовете, то на човек да му дойде да ги подгони чак тия, мамка им!
Но извода който аз бих си направил е: не карай по пътища, които само ти знаеш :>
Това едва ли би се случило на по-оживен път, който се ползва масово.
И много хитро как принуждават хората да си изключат и дългите, ей мръсници големи :)

xidra
13-04-2005, 07:45
В БГ има големи глупаци.Я си представете че някои вземе да се тресне в тоя дунер или там каквото е и земе да умре на място т'ва ще е супер гадно ама онея п....и ще те оберат и няма да им мигне окото :wazuup: :wazuup: .Хората които патуват нощно време натам трябва доста да внимават за тези олигофрени. PEACE :lol:

Quadrifoglio
13-04-2005, 09:15
Мисля че такива неща трябва незабавно да се съобщават в полицията за да могат и те да ги следят тези пътища по които това се случва редовно

Dodo 155
13-04-2005, 09:57
Е.. ти гадовете :evil: :evil: :evil:
Ако приемат закон, всеки да може да си носи пищов за самозащита нека да ги видя тия п....ли как ще препречват пътя :bash: :boxing:
Как ти направят такава засада нощем, слизаш и без предупредителен почваш :duel: :furious:
Както казва Пламен, ако се натъкнете на такъв случай, се звъни в полицията. То не се знае дали ония там не са били с униформи, ама все пак :unsure:

milenamr
17-07-2005, 19:25
Леле какви работи стават и аз не се бях сетила ,наистина тук човек може да се добере до доста интересни и полезни неща.Аз лично си нося с мен винаги газов пистолет(може да е газов ,но хич не е маитап....изпитано :shoot: )ще трябва значи вече докато шофирам да не си ги държа в чанатата.Дано никой д ане го спохождат такива простотии.Късмет :handshake: Милена

Alfa User
17-07-2005, 21:46
И аз съм на мнение, че ако има шанс, такива идиоти трябва да се наказват без съд. Ако само ви оберат - как да е, макар че е адски неприятно, но ако има нещастен случай с фатален изход ??? Кой ще плаща тогава ? Колкото и да са ни хубави колите, представете си удар с над 120 в дънер или голям камък ... направо не ми се мисли.
Дори и да се обади човек на полицията, не мисля че ще има сериозни последици - те си вършат работата само за пред медиите :dunno: