PDA

View Full Version : Монтажен център за метанови уредби



ratamahata
15-10-2007, 10:28
..........


Темата е открита реклама, пропуснал съм я за което се извинявам!
Рекламата в този форум е разрешена само след съгласие на УС и след заплащане на такса!

Crusader

didofurnira
15-10-2007, 18:13
ми дай цена де
що ни държиш в напрежение

ratamahata
21-10-2007, 10:40
..........

Темата е открита реклама, пропуснал съм я за което се извинявам!
Рекламата в този форум е разрешена само след съгласие на УС и след заплащане на такса!

Crusader

didofurnira
21-10-2007, 15:17
и ние от форума ти благодарим за информацията

ratamahata
24-10-2007, 19:26
..........

Темата е открита реклама, пропуснал съм я за което се извинявам!
Рекламата в този форум е разрешена само след съгласие на УС и след заплащане на такса!

Crusader

ratamahata
28-11-2008, 09:04
..........

Темата е открита реклама, пропуснал съм я за което се извинявам!
Рекламата в този форум е разрешена само след съгласие на УС и след заплащане на такса!

Crusader

urko
01-12-2008, 21:01
Турска газова на 400 лева с монтаж е безумно скъпо, предлагат се на 340 лв. нещо май сте сгрешили, това да не е златна турска уредба Волтран.
Ако пък турската уредба е с резервна гума, нивомер и евросонда става 550 лева, а за толкова пари навсякъде ще ми монтират италианско Ловато ?:bash:

Да не говорим за газовите инжекциони от 1250 лева, българските се предлагат за 950 лева с монтаж и работят безупречно.:bash:

VFTI
02-12-2008, 11:10
Така е! АЗ преди време следях този сайт точно защото исках да си слагам уредба..Цените бяха доста народни!Да не кажа едни от най-евтините особенно за метана... А сега явно като им тръгна много работата и почнаха да ги надуват!


А моя въпрос е на колко Алфи Ромео сте слагали газови уредби и метан...И дали има едно цъкане и охкане като започнат да слагат майсторите ви газ.уредби?

ratamahata
02-12-2008, 19:03
Турска газова на 400 лева с монтаж е безумно скъпо, предлагат се на 340 лв. нещо май сте сгрешили, това да не е златна турска уредба Волтран.
Ако пък турската уредба е с резервна гума, нивомер и евросонда става 550 лева, а за толкова пари навсякъде ще ми монтират италианско Ловато ?

Да не говорим за газовите инжекциони от 1250 лева, българските се предлагат за 950 лева с монтаж и работят безупречно.

Я ни кажи на всички, къде монтират Волтран на пълен инжекцион за 340лв, така и колегите ти ще знаят къде да ходят. Стандартната цена на Ловато за пълен инжекцион е 480лв. Сега добави резервна гума, евро сонда и нивомер и да видиме как ще ти я монтират за 550лв (освен ако не плащаш частично в натура:sniping: И стига сте ми говорили за българските сбирщоци. Това е като да кажеш кво е това БМВ за 4000лв бе, тука продават Москвич Алеко за 800лв и е много здрав. Ами купи си москвич бе, на другите им се кара БМВ:tooth:


Така е! АЗ преди време следях този сайт точно защото исках да си слагам уредба..Цените бяха доста народни!Да не кажа едни от най-евтините особенно за метана... А сега явно като им тръгна много работата и почнаха да ги надуват!

А моя въпрос е на колко Алфи Ромео сте слагали газови уредби и метан...И дали има едно цъкане и охкане като започнат да слагат майсторите ви газ.уредби?

Първо, защото много си информиран, кажи ми къде монтират по-евтино метан отколкото при нас. Аз ще ти кажа 1 място - Кюстендил. Там слагат с около 300-400лв по-евтино с 2-ра ръка бутилки, но как само ги слагат. Вече поправихме 5 такива произведения на изкуството. На едната бутилките не бяха стегнати и въртейки се, са скъсали тръбата (голямо мазало).
Второ, не че съм длъжен да ти давам отчет, но последната година сме направили общо 6 Алфи (3бр. 146, 1бр. 147 и 2бр. 156) Единствено имахме проблем с едната 156-ца но той беше отстранен и всички са щастливи. Цъкам като видя Опел Астра (полицейската), Пежо 206, Мазда Кседос V6 и VW Венто. Който разбира, знае за какво говоря.

urko
02-12-2008, 20:03
:plane:За българските газови инжекциони не можеш да ми кажеш абсолютно нищо, имам си два броя и ми работят отлично.:punk:
Единия е Бардолини за 1050 лева/днешна цена/ на Алфа 164, понеже съм доволен си купих още един, Кар Газ за 950 лева на Хюндая на жена ми.:punk:
Така че не ме убеждавайте че колите ми не работят добре, всеки ден ни возят прекрасно и много икономично.:plane:
Такива опити да се оплюе нещо доста добро са смешни, половин България кара с тези уредби.:punk:
Разбрахме те какъв си специалист щом на бялото викаш черно, това е негативна рекламна кампания, с такива калташки методи едва ли ще стигнеш далеч.:goodnight:

qnis3
02-12-2008, 22:45
Тук го обърнахме на битак!
Да взема да си пусна и аз една обява че продавам и поставям метан/газ инжекци иии......
Колега вече ти казах във Фиат форума че си има раздели за тази работа. Каде се дянаха тези модератори?

VFTI
02-12-2008, 23:32
ratamahata Аз съм от Севлиево..Там знаеш ли от коя година слагат метан :)

Ако говорим за Сф и региона познавам двамата специалисти Qnis3 който е в Пловдив и региона и е направил стотици алфи вкл. такива от този форума и колегата robygas, който е от Сф. и пак е направил стотици алфи вкл. и моята... И да цените им и на метан и на газ СА ПО-ДОБРИ а опитът им не е върху 3 броя италиански коли....

А и не отговори как цените ви се повишиха...Явно наистина е така както казах...Че много клиенти и айдее почнахте да дерете кожата.....Това че другите слагат по скъпо уредбите не виждам да е причина....

Всъщност..Както и да е видя всички коментари и мнения всеки да си прави изводите...Жив и здрав и успешен бизнес...