PDA

View Full Version : Въпрос за осветлението на прозорчето с километрите?



Lucky
17-10-2007, 22:26
Вчера паля колата и цветомузиката :lol: на долният ред не свети :shock: ,чуках лекинко таблото светна,явно някъде лош контакт :D Туй ОК обаче не свети километража работи но ламба нъц :evil: Има ли бушон или и там е лоша връзка се пита в заданието :?: :D :wink:

nvladev
24-11-2007, 21:54
АЗ ПЪК имам проблем с това, че на дисплея за километрите нищо не се чете. Виждат се само няколко чертички и това е.
Кажете как може да се отстрани проблема.

EMo0o
27-11-2007, 23:26
Вчера паля колата и цветомузиката :lol: на долният ред не свети :shock: ,чуках лекинко таблото светна,явно някъде лош контакт :D Туй ОК обаче не свети километража работи но ламба нъц :evil: Има ли бушон или и там е лоша връзка се пита в заданието :?: :D :wink:

Самите цифри ли не светят ?? Защото ако е така , съвсем възможно е да са ти заминали крушките ... На мойта и смених 8 крушки на таблото и сега всичко си свети :) Колкото до това с километража .... Там вече не знам какъв може да е проблема , т.к. това е една малка платка която се свързва с букса отзад и нз откъде й идва осветлението :idea: :?:

nvladev
12-12-2007, 20:47
проблема май че е в това че са се опитали да го превъртат. Сега се вижда само част от цифрите, само чартички. Ако някой може да помогне да свирне!!!!!!!!!!!!!!!

milko_166
13-12-2007, 15:39
При мен е същият проблем,оба4е като стартирам сутрин колата няма проблеми,но като мина 10тина километра и ни6то не изписва само 4ертички.Ще си сложа механичен от жигули :P .Майтапя се.

nvladev
13-12-2007, 20:59
лошото е че не мога да видя реалните километри

Lucky
15-12-2007, 08:31
При мене светна от само себе си просто итал електроника, съдба какво да се прави :roll: :D

Kosakov
16-12-2007, 15:22
на мен не ми свети само прозорчето какво може да му има бушон ли или някое диодче

EMo0o
28-12-2007, 13:12
проблема май че е в това че са се опитали да го превъртат. Сега се вижда само част от цифрите, само чартички. Ако някой може да помогне да свирне!!!!!!!!!!!!!!!

На 166цити не може да се връща километража , знам защото мойта като я взех и беше гръмнало таблото и го смених цялото .... така както е на 126 000 км сега показва че е на 224 000 и отидох да попитам колко ще струва да се върне и ми казаха че не може да се връща :?

BO
28-12-2007, 21:27
проблема май че е в това че са се опитали да го превъртат. Сега се вижда само част от цифрите, само чартички. Ако някой може да помогне да свирне!!!!!!!!!!!!!!!

На 166цити не може да се връща километража , знам защото мойта като я взех и беше гръмнало таблото и го смених цялото .... така както е на 126 000 км сега показва че е на 224 000 и отидох да попитам колко ще струва да се върне и ми казаха че не може да се връща :?
Няма такъв филм.
Всичко се прави, стига да намериш точния човек.

EMo0o
30-12-2007, 23:04
проблема май че е в това че са се опитали да го превъртат. Сега се вижда само част от цифрите, само чартички. Ако някой може да помогне да свирне!!!!!!!!!!!!!!!

На 166цити не може да се връща километража , знам защото мойта като я взех и беше гръмнало таблото и го смених цялото .... така както е на 126 000 км сега показва че е на 224 000 и отидох да попитам колко ще струва да се върне и ми казаха че не може да се връща :?
Няма такъв филм.
Всичко се прави, стига да намериш точния човек.

Ок , дай някакъв съвет , къде да отида , защото и на мен ми трябва ... някой ден ако реша да я продавам не искам да е на 300 000 :?