PDA

View Full Version : сваляне на табло



shadow
25-04-2005, 18:30
искам да сваля цялото табло как става номера каде са болтовете кадето го държат .При4ината е 4е ми скърца когато удара в дупка близо до стъклото и е много дразне6то а дупки колкото ще6 . отна4ало го праве6е само в голямите студове сега по4на постояно какво ще препоръ4ате

колата е 33 91г 4x4 sport wagon 1.7

Bobo
25-04-2005, 19:04
Ми според мен оправия няма :unsure: но ако искаш да го сваляш хич не е лесна работа да знаеш! Никви проблеми освен жилата на парното но те са достатъчно кофти работа като за цялото табло :wink:

shadow
25-04-2005, 20:11
отна4ало милсех 4е опира в стъколто някаде но се оказа 4е е гумено уплътнение но за всеки слу4аи го пръснах със смазващ щпреи но както и бях сигорен няма ефект незнам какво да правя много скърца таблото не може ли да се свали без козолата посредата ?

Boxer
25-04-2005, 20:50
първо да кажа 4е с това оправия нямя :wallbash:
иначе има две винчета звезди точно до въздуховода за вратите има по един винт при предпазителите ама трябва да махне6 тези пластмаси на които са дупките за говорителите после трябва да откачиш конзолата дето са трите централни въздуховода зад тях има витове и като махнеш и това и панила за парното ще видиш и две гаики 10 дето се свалят с глухо ключе и може да сваляш а и да махнеш копчетата за авариини и тн...

ако искаш пиши една лично с. и да се разберем нещо ще помогна с удоволствие правил съм я тая операция 4-5 пъти

успех

shadow
26-04-2005, 08:14
мерси много до сега съм свалял вси4ко което изброи по други при4ини освен таблото :oops: събота или неделя ще хода на вилата и ще се пробвам ако имам проблеми ще пусна едно лс пак благодаря

shadow Boxer
24-07-2005, 04:52
да се похфаля намерих каде скърца след дъго търсене и аз неможах да повярвам отвън между предния капак и стъклото пласмасовите пласмасовите решетки и капаците под 4иста4ките свалих ги и подложих тънък дунапрен и пак ги стегнах за сега няма грешка .ако някои има съмнения 4е му скърцат може да ги хване с ръка и да ги мърда но трябва доста рязко 8)