PDA

View Full Version : Откога се слагат червени Х?



vikoalfa
02-11-2007, 01:23
Откога се слагат червени Х?
И кво означават?
Даден мод или админ не е ли етично след като предупреди да се представи?
Откога се трие всеки спам защото ако е така много има да се трие :!:
Щом има спам в дадена тема в раздела 33-Спринт се трие веднага :!: Ако е така защо в други теми не е изтрит :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Мога да дам и линкове ако някой го мързи да гледа :!: Нещо да не го даваме тенденциозно :?: :idea:

proper
02-11-2007, 01:43
Незнам дали за същото става въпрос, но червени кръсчета има винаги на последното мнение, което примерно аз съм направил и имам право изцяло да го изтрия. Но ако някой отговори след мене, нямам право да го изтрия. Това си е за всеки потребител и си важи винаги мисля.
Незнам дали за това "Х" точно е въпроса, може и да бъркам...

MrX
02-11-2007, 09:18
Откога се слагат червени Х?
И кво означават?
Даден мод или админ не е ли етично след като предупреди да се представи?
Откога се трие всеки спам защото ако е така много има да се трие :!:
Щом има спам в дадена тема в раздела 33-Спринт се трие веднага :!: Ако е така защо в други теми не е изтрит :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Мога да дам и линкове ако някой го мързи да гледа :!: Нещо да не го даваме тенденциозно :?: :idea:

Педупреждавал съм много пъти че спама не се толерира особено в моя раздел и незнам защо толкова време неможа да се чатнеш че това "Х" е точно подписа който толкова горещо желаеш, от скоро се слага и не смятам да обяснявам защо , а това че в други раздели не се трие спама не е мой проблем.Има правила и те трябва да се спазват!

KGB
02-11-2007, 14:27
Откога се слагат червени Х?
И кво означават?
Даден мод или админ не е ли етично след като предупреди да се представи?
Откога се трие всеки спам защото ако е така много има да се трие :!:
Щом има спам в дадена тема в раздела 33-Спринт се трие веднага :!: Ако е така защо в други теми не е изтрит :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Мога да дам и линкове ако някой го мързи да гледа :!: Нещо да не го даваме тенденциозно :?: :idea:

Чисто и просто колегите от раздела си вършат работата, за разлика от някои други.

pr_00f
02-11-2007, 16:09
Правила на форума :
1.13 За да се избегне оффтопик-а ще се трият всички постове съдържащи такъв. За триенето няма да се дава обяснение.

А е не е трудно да се сети човек че след като модератор на раздела е MrX, като видиш червено Х в някое мнение е имало намеса на този модератор.

vikoalfa
03-11-2007, 00:40
Откога се слагат червени Х?
И кво означават?
Даден мод или админ не е ли етично след като предупреди да се представи?
Откога се трие всеки спам защото ако е така много има да се трие :!:
Щом има спам в дадена тема в раздела 33-Спринт се трие веднага :!: Ако е така защо в други теми не е изтрит :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Мога да дам и линкове ако някой го мързи да гледа :!: Нещо да не го даваме тенденциозно :?: :idea:

Педупреждавал съм много пъти че спама не се толерира особено в моя раздел и незнам защо толкова време неможа да се чатнеш че това "Х" е точно подписа който толкова горещо желаеш, от скоро се слага и не смятам да обяснявам защо , а това че в други раздели не се трие спама не е мой проблем.Има правила и те трябва да се спазват!
ОК.Ама мод си и в тунинг и рацинг там има доста офтопик и си седи нетрит какво правиме тогава :?: Аз какъв извод да си вадя :?: Не може в един раздел да си вършиш работата,а в друг не.Всеки път вече щом има спам искам ДА СЕ ТРИЕ ,а не на едни да се трие,а на други да си затваряме очите.Разбирам твърде много хора сме в този форум.Не искам да ИМА ТЕНДЕНЦИОЗНОСТ и толериране на едни за сметка на други.
Щом 33-Спринт е твоя раздел,хм брей колко пари даде за да го купиш,аз повече лично в твойте раздели няма да пиша и да ти правя кефа да триеш.
Двете мнения ми бяха прости въпроси какъв е тоя Х не схванах ,че това си ти що не ми драсна едно ЛС да ми кажеш ,че това ти е подписа ама не направо триеш и добре знаеш, че един път беше прав и ти се извиних ама тоя път не си :!:
Редовно го четях и помагах,щом си е твой дръж си го,НЯМА ДА СПАМЯ в ТВОЯ раздел. :!:

Mury
04-11-2007, 12:44
Откога се слагат червени Х?
И кво означават?
Даден мод или админ не е ли етично след като предупреди да се представи?
Откога се трие всеки спам защото ако е така много има да се трие :!:
Щом има спам в дадена тема в раздела 33-Спринт се трие веднага :!: Ако е така защо в други теми не е изтрит :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Мога да дам и линкове ако някой го мързи да гледа :!: Нещо да не го даваме тенденциозно :?: :idea:

Педупреждавал съм много пъти че спама не се толерира особено в моя раздел и незнам защо толкова време неможа да се чатнеш че това "Х" е точно подписа който толкова горещо желаеш, от скоро се слага и не смятам да обяснявам защо , а това че в други раздели не се трие спама не е мой проблем.Има правила и те трябва да се спазват!
ОК.Ама мод си и в тунинг и рацинг там има доста офтопик и си седи нетрит какво правиме тогава :?: Аз какъв извод да си вадя :?: Не може в един раздел да си вършиш работата,а в друг не.Всеки път вече щом има спам искам ДА СЕ ТРИЕ ,а не на едни да се трие,а на други да си затваряме очите.Разбирам твърде много хора сме в този форум.Не искам да ИМА ТЕНДЕНЦИОЗНОСТ и толериране на едни за сметка на други.
Щом 33-Спринт е твоя раздел,хм брей колко пари даде за да го купиш,аз повече лично в твойте раздели няма да пиша и да ти правя кефа да триеш.
Двете мнения ми бяха прости въпроси какъв е тоя Х не схванах ,че това си ти що не ми драсна едно ЛС да ми кажеш ,че това ти е подписа ама не направо триеш и добре знаеш, че един път беше прав и ти се извиних ама тоя път не си :!:
Редовно го четях и помагах,щом си е твой дръж си го,НЯМА ДА СПАМЯ в ТВОЯ раздел. :!:

Ти нещооооо :idea: :idea: :idea:

vikoalfa
04-11-2007, 23:24
Аз отдавна съм :screwy: Дразна се ,че съм нямал съм проблем с модератори и знам,че спама се трие ама на мене се трие и то за въпрос тва спам ли е :?:като доста раздели половината са за триене :!: Ама аз съм разбран и ще спра да рева като вдовица за ...... Просто на некой хора не им прави чест макар,че са пичове :wink: