PDA

View Full Version : кола за кратки разстояния



MrX
29-04-2005, 17:29
имам един мноооооого голям проблем,ненога да използвам 33-ката за повече от 10тина км.качвам се паля ,тръгвам,возя се до тук нищо необикновено.Но,загрее ли до около 80 градуса изчезват един два цилиндъра и започва ходене по мъките,интересното е че на празен ход държи идеалните 900 но нагоре ги няма никакви.карам я на газ,но не е от газовата уредба.Някой има ли идея от какво може да е

alf
29-04-2005, 19:04
провери клапаните киато за начало

Venci
30-04-2005, 09:04
Кабели, свещи, капачка, палец как са ?

MrX
30-04-2005, 14:40
свещи-нови
капачка и палец наред
кабели уж оригинални
от карбураторите да е може ли,на бензин хич я нама

Dodo 155
30-04-2005, 15:25
А на ГАЗ как е :? :unsure:
Според мен не е от карбураторите, защото щеше да работи по-зле на студено, отколкото на топло :yes:
Преди години имах ТОЙОТА, карбуратор, която имаше същите признаци :yes: Палиш на студено, работи идеално и като загрее гасне :wallbash: Смених бобината (там е една, сложих от мицубиши) и се оправи :whistle: След няколко дни пак го направи :wallbash: Сложих си старата, от ТОЙОТА-та. Покарах малко и пак :wallbash: Накрая смених кондензатора на бобината и свършиха мъките :D Оказа се, че той се бил прецакал, товарил бобината и тя изключва да подава ток. Както ми обясниха имало биметална пластина в нея и тя играела ролята на ограничител в такива моменти. Всякакви майстори тогава ми казваха, че бобината или работи или не. Накрая проблема го откри един съсед, който е бил шофьор цял живот и му се случвало такова нещо. Незнам дали и твоите бобини са на същият принцип :unsure: Питай HF_HPE :yes:

Bobo
01-05-2005, 22:50
Биричед ти си щото според мене ... 33 и газ = :wallbash:

75 2.0 turbo
01-05-2005, 23:33
Биричед ти си щото според мене ... 33 и газ = :wallbash:стааа не е проблем бе :wow: ти като 4уеш газ и..........дори в 90 % от слу4аите е по добре на газ с тез коли

andrey_k
03-05-2005, 12:33
и аз съм на газ и върви доста добре :wow:

=============
тоя пост с какво му помага на човека който има конкретен въпрос???