PDA

View Full Version : Задни Светлини - проблем!?



duran
16-11-2007, 23:59
Колеги, задните ми фарове са затъмнени.. и то много :oops: Така си бяха и назад вечер не се вижда абсолютно нищо.. Нямам представа как не съм я ошмулил още някаде.. Дайте съвет какво да направя.. Явно като са я затъмнявали не са мислили за нужно да пропуска светлина покритието.. Изглежда мн добре направено ама неможе да се кара така.. Не мисля да ги махам, че са лепени май... и ше стане мазало отдолу.. Някой дали е слагал по силни лампички оттзад? Помогнете, че с тия дъждове това се превръщо в още по голям проблем! мерси

:)

Ivo Skoklev
17-11-2007, 14:23
много просто-свали старото фолио с пистолет за горещ въздух и силен почистващ препарат.Полирай стоповете,щото от препарата и от стъргането така или иначе ще се матират.

leshoiad
18-11-2007, 09:36
Corect!

duran
18-11-2007, 16:20
Мерси за отговора колега.. Аз обаче мисля, че няма да стане хич добре фара така.. Виждал съм на голфче резултата от същата процедура и.. абе
много е грозно хич не ми харесва.. Казаха ми, че зависи с какво е лепено и има как да стане мазало.. И затова мисля да сменя светлините с по силни! А в краен случай ше взема един фенер и съм ток! :evil:

leshoiad
20-11-2007, 07:21
Ако сложиш по силни свветлини има опасност да ти се разтопи пластмасата. Аз веднъж я патих така с BMW-то! /предишната кола/

proper
20-11-2007, 13:37
Да не пускам нова тема......ама някой сменял ли е крушките на третия стоп при Спайдер (не се сещам дали при ГТВ е еднакъв) ???
Че ми свети само една кръшка от скоро и искам да ги сменя...питах информативно по магазините и ми предлагат направо цял стоп, което е тъпо....
Интересува ме дали се разглабя лесно и крушките какви са?

Venci
20-11-2007, 16:03
В е-пер няма ли да се види как е?

kalvach
20-11-2007, 18:45
Да не пускам нова тема......ама някой сменял ли е крушките на третия стоп при Спайдер (не се сещам дали при ГТВ е еднакъв) ???
Че ми свети само една кръшка от скоро и искам да ги сменя...питах информативно по магазините и ми предлагат направо цял стоп, което е тъпо....
Интересува ме дали се разглабя лесно и крушките какви са?

При GTV'то лесно се свалят. Аз моя веднъж го бях свалил, но за крушките не се сещам кви бяха. Трябва да ги свалиш и с крушките по магазините :twisted: . Глупаво е да се сменя целия стоп.

proper
20-11-2007, 23:40
В е-пер няма ли да се види как е?

Еми май го дават цял елемент.

Май сега е момента да пробвам да сложа диоди там.
Кирето/Алфаманияка преди време ми пусна мухата и сега е удачен момент да пробвам да сложа май....
Ще го разглобя направо и после ще действам според видяното :)

рали
21-11-2007, 18:31
5W от балончетата без цокъл